Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
361. Jízdní řád 1964-65 Slovensko - Sběratelství dopravy
361. Jízdní řád 1964-65 Slovensko - Sběratelství dopravy
361. Jízdní řád 1964-65 Slovensko - Sběratelství dopravy
361. Jízdní řád 1964-65 Slovensko - Sběratelství dopravy
361. Jízdní řád 1964-65 Slovensko - Sběratelství dopravy
361. Jízdní řád 1964-65 Slovensko - Sběratelství dopravy
1 z 5

361. Jízdní řád 1964-65 Slovensko

Kup teď
Cena
6 666 Kč

nebo
Doprava a platba
AKCE
Balíkovna na adresu v květnu již od 40 Kč!
Více informací.
Balíkovna Od 83 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 97 Kč
Doporučená zásilka 189 Kč
Bankovním převodem
Podrobnosti
361. Jízdní řád 1964-65 Slovensko
Popis předmětu

stav viz fotografie.


OSOBNÍ ODBĚR MOŽNÝ POUZE V PRAZE!
Nakupujte u spolehlivého českého prodejce. Sledujte i další naše aukce.

Přihozením v naši aukci souhlasíte s podmínkami:

Stav viz foto, barevný odstín může zkreslovat, foceno s bleskem i bez! Při platbě udejte jako variabilní symbol číslo aukce, či jedné z aukcí!!! Ideálně přidejte do vzkazu pro příjemce název vydražené položky. Platbu je nutné provésti do 10ti pracovních dnů, a to pouze na účet předem. Pokud nebude aukce do udané doby uhrazena, máme jí za zmařenou a neplatnou .

Na dobírku zboží neposíláme.

Pokud by se vyskytl v naši aukci jakýkoliv problém, jsme připraveni jej řešit ku vzájemné spokojenosti, jsme lidi 😀 Vzhledem k velkému množství dražených a prodávaných položek v řádech stovek, je lhůta dodání 10 a více dní. Zboží se bude distribuovat v pořadí, v jakém byla obdržena platba. Proto upozorňujeme, že dodací lhůta může být o několik dní delší, než je 10 dní, naopak některé zboží bude dodáno i před touto lhůtou. Osobní odběr je možný samozřejmě po domluvě na předem smluvené adrese individuálně v Praze, ale vždy s předešlou platbou na účet. Při úspěšném vydražení více kusů zboží budeme účtovat poštovné dle velikosti balíku. Je možno si zaplatit službu "křehké" Pošta zachází se zásilkou se zvláštní opatrností. Lze využít u zásilek do 10 kg, jejíž délka nepřesahuje 50 cm. Cena je dle ceníku české pošty 30 Kč.

stav viz fotografie. OSOBNÍ ODBĚR MOŽNÝ POUZE V PRAZE! Nakupujte u spolehlivého českého prodejce. Sledujte i další naše aukce. Přihozením v naši aukci souhlasíte s podmínkami: Stav viz foto, barevný odstín může zkreslovat, foceno s bleskem i bez! Při platbě udejte jako variabilní symbol číslo aukce, či jedné z aukcí!!! Ideálně přidejte do vzkazu pro příjemce název vydražené položky. Platbu je nutné provésti do 10ti pracovních dnů, a to pouze na účet předem. Pokud nebude aukce do udané doby uhrazena, máme jí za zmařenou a neplatnou . Na dobírku zboží neposíláme. Pokud by se vyskytl v naši aukci jakýkoliv problém, jsme připraveni jej řešit ku vzájemné spokojenosti, jsme lidi 😀 Vzhledem k velkému množství dražených a prodávaných položek v řádech stovek, je lhůta dodání 10 a více dní. Zboží se bude distribuovat v pořadí, v jakém byla obdržena platba. Proto upozorňujeme, že dodací lhůta může být o několik dní delší, než je 10 dní, naopak některé zboží bude dodáno i před touto lhůtou. Osobní odběr je možný samozřejmě po domluvě na předem smluvené adrese individuálně v Praze, ale vždy s předešlou platbou na účet. Při úspěšném vydražení více kusů zboží budeme účtovat poštovné dle velikosti balíku. Je možno si zaplatit službu "křehké" Pošta zachází se zásilkou se zvláštní opatrností. Lze využít u zásilek do 10 kg, jejíž délka nepřesahuje 50 cm. Cena je dle ceníku české pošty 30 Kč.

Nabídka č. 7051340403 Vystaveno 28.04. 21:04 Zobrazení: 6