Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

4G GPS Tracker / nutné předplatné/ mini vysílač / lokalizace / 169 - Mobily a chytrá elektronika
4G GPS Tracker / nutné předplatné/ mini vysílač / lokalizace / 169 - Mobily a chytrá elektronika
4G GPS Tracker / nutné předplatné/ mini vysílač / lokalizace / 169 - Mobily a chytrá elektronika
4G GPS Tracker / nutné předplatné/ mini vysílač / lokalizace / 169 - Mobily a chytrá elektronika
4G GPS Tracker / nutné předplatné/ mini vysílač / lokalizace / 169 - Mobily a chytrá elektronika
1 z 4
Rozbaleno

4G GPS Tracker / nutné předplatné/ mini vysílač / lokalizace / 169

Skončeno
Žádný příhoz
1 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 30. 5. 2024, 20:42:00
Nikdo nezakoupil
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 79 Kč
Zásilkovna s dobírkou Od 105 Kč
Zásilkovna s dobírkou SK Od 115 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
4G GPS Tracker / nutné předplatné/ mini vysílač / lokalizace / 169
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Doba záruky (měsíců)

Neomezená dálková lokalizace v reálném čase. 4G LTE kompletní pokrytí v EU a po celém světě. Včetně mezinárodní SIM karty. Náš zákazník je předním mobilním gigantem Vodafone. Sledujte vozidla, auta, nákladní vozy, děti, psy, seniory, motocykly, ATV, čluny, přístroje, aktiva a cennosti s GPS. Plány předplatného: Měsíčně 14,95 € p/měsíc; 6 měsíců 49,95 € (8,33 € p/m); 12 měsíců 69,95 € (5,83 € p/m); 24 měsíců 99,95 € (4,16 € p/m)


Tracki je malý a lehký, měří 1,4 x 3,8 x 4,6 cm a váží pouze 30 g. Revoluční kombinace 4G LTE + 3G + 2G funguje všude s každou novou nebo starou sítí pro lepší pokrytí. Ostatní trackery mají menší pokrytí než Tracki. Dodává se s vestavěnou vestavěnou SIM kartou. Dodávané příslušenství: silný magnet, vodotěsná silikonová kapsa na šíji, spona na opasek, přívěsek na klíče, šňůrka na zavěšení. Můžete kontrolovat průběh sledování po dobu 5 let.


Výdrž baterie až 5 dní se sledováním v reálném čase každých 1-5 minut. Pokud takové sledování není nutné, trvá to 30-75 dní, zatímco přístroj fixuje polohu 1-3krát denně (v režimu úspory baterie). Volitelné příslušenství (není součástí dodávky, ASIN B07YVNV82V) s dobíjecími 3500mAh bateriemi a vodotěsným magnetickým pouzdrem prodlouží výdrž baterie až na 3-4 týdny s 1minutovou aktualizací a až na 10 měsíců s denní aktualizací.


Funguje s GPS satelity venku jako primární lokalizační technologie a v interiérech s Wi-Fi jako sekundární zajištění polohy. Sledujte živé sledování na mapě, včetně kompatibility s Google Street View. Obdržíte upozornění v reálném čase, pokud tracker překročí vámi určenou geofenci. Obdržíte výstrahy SOS, varování při nízkém stavu baterie, upozornění na rychlost a upozornění na pohyb prostřednictvím oznámení aplikace, SMS nebo e-mailu.

----------------------------------------

- Pouze rozbalené zboží! 


 - Aukce od koruny!


- V případě dražby více produktů,  musí být platba uhrazena  max. do 10 dnů od první vyhrané aukce.


- Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku.


- V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!Neomezená dálková lokalizace v reálném čase. 4G LTE kompletní pokrytí v EU a po celém světě. Včetně mezinárodní SIM karty. Náš zákazník je předním mobilním gigantem Vodafone. Sledujte vozidla, auta, nákladní vozy, děti, psy, seniory, motocykly, ATV, čluny, přístroje, aktiva a cennosti s GPS. Plány předplatného: Měsíčně 14,95 € p/měsíc; 6 měsíců 49,95 € (8,33 € p/m); 12 měsíců 69,95 € (5,83 € p/m); 24 měsíců 99,95 € (4,16 € p/m) Tracki je malý a lehký, měří 1,4 x 3,8 x 4,6 cm a váží pouze 30 g. Revoluční kombinace 4G LTE + 3G + 2G funguje všude s každou novou nebo starou sítí pro lepší pokrytí. Ostatní trackery mají menší pokrytí než Tracki. Dodává se s vestavěnou vestavěnou SIM kartou. Dodávané příslušenství: silný magnet, vodotěsná silikonová kapsa na šíji, spona na opasek, přívěsek na klíče, šňůrka na zavěšení. Můžete kontrolovat průběh sledování po dobu 5 let. Výdrž baterie až 5 dní se sledováním v reálném čase každých 1-5 minut. Pokud takové sledování není nutné, trvá to 30-75 dní, zatímco přístroj fixuje polohu 1-3krát denně (v režimu úspory baterie). Volitelné příslušenství (není součástí dodávky, ASIN B07YVNV82V) s dobíjecími 3500mAh bateriemi a vodotěsným magnetickým pouzdrem prodlouží výdrž baterie až na 3-4 týdny s 1minutovou aktualizací a až na 10 měsíců s denní aktualizací. Funguje s GPS satelity venku jako primární lokalizační technologie a v interiérech s Wi-Fi jako sekundární zajištění polohy. Sledujte živé sledování na mapě, včetně kompatibility s Google Street View. Obdržíte upozornění v reálném čase, pokud tracker překročí vámi určenou geofenci. Obdržíte výstrahy SOS, varování při nízkém stavu baterie, upozornění na rychlost a upozornění na pohyb prostřednictvím oznámení aplikace, SMS nebo e-mailu. ---------------------------------------- - Pouze rozbalené zboží! - Aukce od koruny! - V případě dražby více produktů, musí být platba uhrazena max. do 10 dnů od první vyhrané aukce. - Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku. - V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!

Nabídka č. 7063761388 Vystaveno 25.05. 20:05 Zobrazení: 6