Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
4ks  Aršík známek prezident Petr Pavel,Arch s 10 známkami - Filatelie
4ks  Aršík známek prezident Petr Pavel,Arch s 10 známkami - Filatelie
4ks  Aršík známek prezident Petr Pavel,Arch s 10 známkami - Filatelie
1 z 2

4ks Aršík známek prezident Petr Pavel,Arch s 10 známkami

(7045933553)
7 přihazovalo
1 305 Kč
Ukončeno v neděli 24. 9. 2023, 21:00:07
Vyhráno uživatelem C...4
16 sledovalo
7 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Historie přihazování

4ks Aršík známek prezident Petr Pavel,Arch s 10 známkami,Perfektní Stav!


v této aukci prodávám umělecky velmi zdařilé plné aršíky samolepicích poštovních známek typu "B", vydané Českou Poštou dne 7. června 2023 v limitovaném počtu 100 000 kusů s podobiznou 4. českého prezidenta, pana Petra Pavla.


Oficiální text České Pošty: Autorem výtvarného návrhu je Petr Štěpán. Celý aršík obsahuje deset známek s nominální hodnotou zastoupenou písmenem B, každou s portrétem prezidenta České republiky, ale s pozadím v jiné barvě, která se váže k nějakému místu, události nebo věci, které souvisí s českou kulturou a historií.Inspirací pro barvy na známkách byly například česká hymna, literární díla nebo tradiční řemesla. Na pozadí portrétu českého prezidenta tak lze najít barvy jako květolipová, českomotorková, babičkově malinovková, hřibově pravá, poskalinová, spodně kvašená, cibuláková, letněbouřková rozmarná, vontská špendlíková a šumněborová.

Upozornění: Prodávám za cenu vyšší, než byla nákupní cena na České Poště. Cena odráží hodnotu, kterou aršík pro mne v mé sbírce má a za kterou jsem ochoten jich několik uvolnit pro ty z Vás, kdo neměli takové štěstí a aršíky na ně v této velice limitované sérii nezbyly. Pokud s cenou nesouhlasíte, prosím nekupujte. Příhozy neruším. Děkuji za pochopení.

4ks Aršík známek prezident Petr Pavel,Arch s 10 známkami,Perfektní Stav!v této aukci prodávám umělecky velmi zdařiléplné aršíky samolepicích poštovních známek typu "B", vydané Českou Poštou dne 7. června 2023 v limitovaném počtu 100 000 kusůs podobiznou 4. českého prezidenta, pana Petra Pavla.Oficiální text České Pošty:Autorem výtvarného návrhu je Petr Štěpán. Celý aršík obsahuje deset známek s nominální hodnotou zastoupenou písmenem B, každou s portrétem prezidenta České republiky, ale s pozadím v jiné barvě, která se váže k nějakému místu, události nebo věci, které souvisí s českou kulturou a historií.Inspirací pro barvy na známkách byly například česká hymna, literární díla nebo tradiční řemesla. Na pozadí portrétu českého prezidenta tak lze najít barvy jako květolipová, českomotorková, babičkově malinovková, hřibově pravá, poskalinová, spodně kvašená, cibuláková, letněbouřková rozmarná, vontská špendlíková a šumněborová.Upozornění:Prodávám za cenu vyšší, než byla nákupní cena na České Poště. Cena odráží hodnotu, kterou aršík pro mne v mé sbírce má a za kterou jsem ochoten jich několik uvolnit pro ty z Vás, kdo neměli takové štěstí a aršíky na ně v této velice limitované sérii nezbyly. Pokud s cenou nesouhlasíte, prosím nekupujte. Příhozy neruším. Děkuji za pochopení.
Nabídka č. 7045933553Zobrazení: 61