Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
8x Tipy PRO PRO ORAL-B BRAUN + KRYT  + dárek - Péče o tělo a zdraví
8x Tipy PRO PRO ORAL-B BRAUN + KRYT  + dárek - Péče o tělo a zdraví
1 z 1
Cena
519 Kč
Ukončeno v neděli 1. 10. 2023, 22:06:21
3 sledovali
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Pro každý nákup dodavame darek !! 24 MESIC ZARUKA

8x PRO ORAL-B TOPY NA KARTÁČE


Sada 8 špiček, ve kterých najdete nejoblíbenější model špiček, které jsou ideální pro každodenní čištění zubů.


Hlavy se hodí pro všechny rotační / rotující elektrické zubní kartáčky Oral-B.

8x VLÁKNA SE ZÁVITOVÝMI VLÁKNY


Špička se závitem vám umožní zbavit se nežádoucích nečistot v mezizubním prostoru, důkladně vyčistit a zajistit zdravější úsměv.


Vlastnosti:


Vlastnosti a výhody:


Vlákna z měkké gumy pro lepší proniknutí do mezizubních prostor.

Zelená vlákna se ohýbají, když přicházejí do styku s vodou, aby umožnila delším modrým vláknům proniknout hlouběji mezi zuby.

KONEC KRYTU KARTÁČE ORAL-B


Kryt kulaté / oválné hlavice kartáčku Oral-B, vyrobený z nejkvalitnějších materiálů, který dokonale chrání před znečištěním.


Kryt se hodí ke špičkám:


3D bílá,

FlossAction,

Přesnost / Přesnost 29%,

CrossAction,

Citlivý,

Děti fáze

Pro každý nákup dodavame darek !! 24 MESIC ZARUKA Vydraženou částku + náklady na dopravu převeďte, prosím, na účet. Zpráva pro příjemce: Uživatelské jméno + DATUM NAKUPU Variabilní symbol: číslo aukce POZOR! Je třeba vyplit kolonku zpráva pro příjemce a variabilní symbol, v opačném případě zásilka se může opozdit!

Zboží můžete vrátit zpět do 14 dní od oznámení odstoupení od smlouvy !!!

Pro každý nákup dodavame darek !! 24 MESIC ZARUKA 8x PRO ORAL-B TOPY NA KARTÁČE Sada 8 špiček, ve kterých najdete nejoblíbenější model špiček, které jsou ideální pro každodenní čištění zubů. Hlavy se hodí pro všechny rotační / rotující elektrické zubní kartáčky Oral-B. 8x VLÁKNA SE ZÁVITOVÝMI VLÁKNY Špička se závitem vám umožní zbavit se nežádoucích nečistot v mezizubním prostoru, důkladně vyčistit a zajistit zdravější úsměv. Vlastnosti: Vlastnosti a výhody: Vlákna z měkké gumy pro lepší proniknutí do mezizubních prostor. Zelená vlákna se ohýbají, když přicházejí do styku s vodou, aby umožnila delším modrým vláknům proniknout hlouběji mezi zuby. KONEC KRYTU KARTÁČE ORAL-B Kryt kulaté / oválné hlavice kartáčku Oral-B, vyrobený z nejkvalitnějších materiálů, který dokonale chrání před znečištěním. Kryt se hodí ke špičkám: 3D bílá, FlossAction, Přesnost / Přesnost 29%, CrossAction, Citlivý, Děti fáze Pro každý nákup dodavame darek !! 24 MESIC ZARUKA Vydraženou částku + náklady na dopravu převeďte, prosím, na účet. Zpráva pro příjemce: Uživatelské jméno + DATUM NAKUPU Variabilní symbol: číslo aukce POZOR! Je třeba vyplit kolonku zpráva pro příjemce a variabilní symbol, v opačném případě zásilka se může opozdit! Zboží můžete vrátit zpět do 14 dní od oznámení odstoupení od smlouvy !!!
Nabídka č. 6983451768Zobrazení: 7