Kategorieclose
Vyberte si kategorii

Afrodiziaka pro ženy Femm Passion libido 2+1 ZDARMA 180 kapslí (6968505385)

Afrodiziaka pro ženy Femm Passion libido 2+1 ZDARMA 180 kapslí - Erotika
Afrodiziaka pro ženy Femm Passion libido 2+1 ZDARMA 180 kapslí - Erotika
1 z 1
Cena Kup teď
1 398 Kč
K dispozici 15  kusů
Do vyprodání všech položek
kus
6 sleduje
Doprava
Balík Do ruky Zdarma
Kurýrní služba Zdarma
Osobní převzetí
Ostrava
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Prodejce
account_circlecamera_alt
467
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
 • Informace od prodejce
 • Přeprava zdarma

  Při nákupu nad 1 500 Kč od RomanZa

 • Doba dodání (od obdržení platby)

Oblíbený produkt vyvinut speciálně pro ženy, které touží po zvýšení libida, hormonální rovnováze, snazším dosažení orgasmu, intimním zdraví ženy, dodání energie a další. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu.


Femm Passion Libido cps. 2+1 Zdarma 180 kapslí - Pro intimní zdraví ženy, zvýšení libida a lepší sexuální život, povzbuzení sexuální aktivity pro ženy

Femm Passion Libido caps. je unikátní doplněk stravy vyvinut speciálně pro ženy. Obsahuje látky, které mají kladný vliv na zvýšení libida u žen, působí jako afrodiziakum a napomáhají tak k intenzivnějšímu prožitku a snazšímu dosažení orgasmu. Mají také kladný vliv na hormonální rovnováhu, při bolestivé a nepravidelné menstruaci. Vhodné také pro ženy v přechodu.

Femm Passion Libodo caps. obsahuje látky, které mají kladný vliv na:

 • lepší prokrvení pohlavních orgánů - větší citlivost - zvýšení libida a tím snadnější dosáhnutí orgasmu (L-citrulin, L-Arginin, Ginko)
 • zlepšení sexuálního prožitku (L-citrulin, L-Arginin, Damiana)
 • překonání nepříznivých příznaků menopauzy (červený jetel)
 • hormonální rovnováha a intimní zdraví ženy (maca, červený jetel)
 • tradiční afrodiziaka (Damiana, Muira Puama)
 • posílení psychické a fyzické odolnosti (Maca,Schizandra chinensis, Eleuterococcus senticosus)
 • posílení a omlazení organismu (koenzym Q10)

Reference od zákazníků

Účinky jsem začala zaznamenávat asi po 14 dnech, na konci měsíce už to bylo perfektní, mám teď ze sexu úplně jiný zážitek. Navíc po třech měsících se mi konečně srovnala menstruace. Mám také daleko víc energie a cítím se psychicky mnohem lépe. Už jsem doporučila svým známým Petra, 28 let

Jsem v přechodu a bolesti hlavy a návaly horka mě po jednom balení skoro úplně přešly. Určitě budu pokračovat. A co se týká zvýšení libida, tak to opravdu funguje. Sex je mnohem intenzivnější a záživnější. Klára, Havířov

Napište nám i své zkušenosti na info(zavináč)sexshop-erotic.cz Byly vybrány náhodné reference, individuální výsledky se mohou lišit. Záleží na celkovém psychickém a fyzickém stavu člověka a jeho metabolizmu.

Jedinečné a silné složení - 882mg směsi v denní dávce!

Proto, aby Vám produkt přinesl výsledky, které očekáváte musí obsahovat dostatečné množství účinných látek. Femm Passion Libido caps. 60 kapslí obsahuje v denní dávce 882mg směsi. Drtivá většina produktů obsahuje pouze velmi malé množství jednotlivých látek, což pak nemá žádný reálný efekt.

Dávkování a užívání: produkt je určen k dlouhodobému užívání. Pro maximální výsledky doporučujeme vybrat 3 měsíční balení. 1 balení obsahuje 60kapslí (jednoměsíční zásoba)

 • Červený jetel (Trifolium pratense)
  Pomáhá ženám vyrovnávat se s problémy spojené s menopauzou. Červený jetel je bohatým zdrojem fytoestrogenů (označované také jako izoflavony), které jsou příbuzné svoji strukturou ženským pohlavním hormonům estrogenům. Selektivně se vážou na tzv. estrogenové receptory tzv. α-receptory, které se nacházejí převážně v prsní a děložní tkáni.
 • L-citrulin
  L-citrulin společně s L-argininen napomáhá k lepšímu prokrvení pohlavních orgánů a podpoře sexuálních funkcí. L-citrulin je z pohledu nástupu účinku vhodnějším a rychlejším zdrojem signálních molekul oxidu dusnatého. Zjednodušeně jej lze charakterizovat jako sytič prokrvení.
 • L- arginin HCl
  L-Arginin je tzv. semi-esenciální aminokyselina. Má kladný vliv na sexuální aktivitu a prokrvení svalů. Dodávání argininu může zvýšit množství oxidu dusnatého. Vyšší obsah oxidu dusnatého způsobuje dokonalé prokrvení svalů (včetně pohlavních), zlepšení sexuálního prožitku, zlepšuje zásobování srdce a mozku kyslíkem, zvyšuje tok krve ve svalech. Má kladný vliv na přítok krvě do pohlavních orgánů.
 • Damiana (Turnera diffusa)
  Přispívá k dobrému sexuálního apetitu, pomáhá posilovat tělo, přispívá k fyzické pohodě, podporuje energetickou bdělost. Damiána je v Mexiku používána jako tradiční ženské afrodisiakum. Čaj z damiány pijí ženy před pohlavním stykem kvůli lepšímu prožití aktu. Výtažek z této byliny má celkově stimulující účinek na organismus.
 • Maca (Lepidium meyenii)
  Maca, také známá jako Lepidium Meyenii je rostlina, která pochází z Peruánských And. Někdy bývá označována jako tzv. „peruánská viagra". Má příznivý vliv na mužskou impotenci a ženskou frigiditu, dlouhodobě podporuje erekci, stimuluje sexuální funkce a posiluje libido. Maca také působí proti duševní vyčerpanosti, stresu, zvyšuje psychickou odolnost, posiluje a omlazuje organizmus a zmírňuje příznaky stárnutí.
 • Muira puama (Ptychopetalum olacoides)
  Byla používána již Amazonskými indiány v jejich tradiční medicíně pro podporu erekce a jako přírodní afrodiziakum pro muže i ženy. Jacques Waynsberg z Ústavu Sexuologie v Paříži, zaznamenal, že 62% pacientů, kteří užívali Muira puama extrakt zaznamenalo nárůst sexuální touhy .
 • Schizandra chinensis
  Obsahové látky posilují nervovou soustavu, zvyšují duševní i fyzickou aktivitu, působí protidepresivně, zahánějí spánek a snižují únavu. Klanopraška patří mezi takzvané adaptogeny, tedy látky zvyšující odolnost organismu při zátěži a v extrémních podmínkách.
 • Ginkgo biloba
  Má kladný vliv na cirkulaci krve. Používá se v lécích na léčbu impotence a při nedostatečném prokrvení tkání pohlavních orgánů.
 • Eleuterococcus senticosus
  Má schopnost zvýšit fyzickou a duševní výkonnost. Příznivě ovlivňuje funkci pohlavních žláz. Upravuje menstruační cyklus. Povzbuzuje a posiluje centrální nervový systém

(zdroje: Pharmacognosy: Phytochemistry of Medicinal Plants 2nd edition Jean Bruneton, Intercept Ltd. 1999,J.Zhao et al(2005)New alkamides from Maca (Lepidium mexenii),J.Agric.Food Chem.53.690-693., wikipedie.org, celostnimedicina.cz, Herbal Remedies, medpharrm Scientific Publishers, Stuttgart, 2003, Wichtl, M.: Teedrogen, Wissenschaftliche Verlagsgesellschaft mbH Stuttgart, 3. Auflage 97 p.493, WHO (1999) WHO monographs on selected medicinal plants, Folium Ginkgo, Volume 1, 154-167,) , Figtree GA, Griffiths H, LuYQ, Webb CM, MacLeod K, and Collins P. Plant-derived estrogens relax coronary arteries in vitro by a calcium antagonistic mechanism. J.AmColl Cardiol 2000, 35(7):1977-85 a další)

Bezpečný a prověřený
Dejte velký pozor na konkurenční a pochybné produkty, které nemají žádné schválení a i přes to se prodávají. Mohou obsahovat látky nebezpečné pro Vaše zdraví. Femm Passion Libido caps. je vyráběn v ČR. Je notifikován na Ministerstvu Zdravotnictví a obdržel certifikáty o zdravotní nezávadnosti od Státního Zdravotního úřadu!

Složení Femm Passion libido caps. 60kapslí (složení na denní dávku - 2 kapsle):

 • L-arginin HCl200 mg
 • Damiana - extrakt 5:1200 mg
 • Maca - extrakt 10:1200 mg
 • Eleuterococcus senticosus - extrakt 1%80 mg
 • Muira puama - extrakt 4:160 mg
 • Schizandra chinensis - extrakt (4% schizandrinu)40 mg
 • Ginkgo biloba- extrakt 24/610 mg
 • Vitamin E 50% (DL-α-tokoferyl-acetát)12 mg (50% DDD)
 • Koenzym Q 1010 mg
 • Červený jetel - extrakt 40%10 mg
 • Vitamin B9 (Kyselina listová)200 µg (100% DDD)
 • Další složky: Želatina, barviva: E 122, E 124, E 104, E 171.

 

Náš sexshop vám nabízí široký výběr erotických pomůcek. Proto neváhejte a nakupujte jen u nás. Šetříme váš čas i peníze. Erotické zboží je z našeho sexshopu odesíláno v nepotištěných kartonech. Erotické pomůcky jsou uvnitř kartonu zabezpečeny proti pohybu běžným balícím papírem. Na zásilce s erotickou pomůckou nebo DVD je tedy pouze zpáteční adresa. Žádný nápis sexshop, erotické sady nebo adultshop, prostě běžná obchodní zásilka. Zásilky erotických pomůcek odesíláme diskrétně zabalené, takže se nemusíte bát nechápavých sousedů či pošťaček

Oblíbený produkt vyvinut speciálně pro ženy, které touží po zvýšení libida, hormonální rovnováze, snazším dosažení orgasmu, intimním zdraví ženy, dodání energie a další. Český produkt.Certifikát bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu. Femm Passion Libido cps. 2+1 Zdarma 180 kapslí-Pro intimní zdraví ženy, zvýšení libida a lepší sexuální život, povzbuzení sexuální aktivity pro ženy Femm Passion Libido caps. je unikátní doplněk stravy vyvinut speciálně pro ženy.Obsahuje látky, které mají kladný vliv na zvýšení libida u žen, působí jako afrodiziakum a napomáhají tak k intenzivnějšímu prožitku a snazšímu dosažení orgasmu. Mají také kladný vliv na hormonální rovnováhu, při bolestivé a nepravidelné menstruaci. Vhodné také pro ženy v přechodu. Femm Passion Libodo caps. obsahuje látky, které mají kladný vliv na: lepší prokrvení pohlavních orgánů - větší citlivost - zvýšení libida a tím snadnější dosáhnutí orgasmu (L-citrulin, L-Arginin, Ginko) zlepšení sexuálního prožitku (L-citrulin, L-Arginin, Damiana) překonání nepříznivých příznaků menopauzy (červený jetel) hormonální rovnováha a intimní zdraví ženy (maca, červený jetel) tradiční afrodiziaka (Damiana, Muira Puama) posílení psychické a fyzické odolnosti (Maca,Schizandra chinensis, Eleuterococcus senticosus) posílení a omlazení organismu (koenzym Q10) Reference od zákazníků Účinky jsem začala zaznamenávat asi po 14 dnech, na konci měsíce už to bylo perfektní, mám teď ze sexu úplně jiný zážitek. Navíc po třech měsících se mi konečně srovnala menstruace. Mám také daleko víc energie a cítím se psychicky mnohem lépe. Už jsem doporučila svým známým Petra, 28 let Jsem v přechodu a bolesti hlavy a návaly horka mě po jednom balení skoro úplně přešly. Určitě budu pokračovat. A co se týká zvýšení libida, tak to opravdu funguje. Sex je mnohem intenzivnější a záživnější. Klára, Havířov Napište nám i své zkušenosti na info(zavináč)sexshop-erotic.cz Byly vybrány náhodné reference, individuální výsledky se mohou lišit. Záleží na celkovém psychickém a fyzickém stavu člověka a jeho metabolizmu. Jedinečné a silné složení - 882mg směsi v denní dávce! Proto, aby Vám produkt přinesl výsledky, které očekáváte musí obsahovat dostatečné množství účinných látek. Femm Passion Libido caps. 60 kapslí obsahuje v denní dávce 882mg směsi. Drtivá většina produktů obsahuje pouze velmi malé množství jednotlivých látek, což pak nemá žádný reálný efekt. Dávkování a užívání:produkt je určen k dlouhodobému užívání. Pro maximální výsledky doporučujeme vybrat 3 měsíční balení. 1 balení obsahuje 60kapslí (jednoměsíční zásoba) Červený jetel (Trifolium pratense) Pomáhá ženám vyrovnávat se s problémy spojené s menopauzou. Červený jetel je bohatým zdrojem fytoestrogenů (označované také jako izoflavony), které jsou příbuzné svoji strukturou ženským pohlavním hormonům estrogenům. Selektivně se vážou na tzv. estrogenové receptory tzv. α-receptory, které se nacházejí převážně v prsní a děložní tkáni. L-citrulin L-citrulin společně s L-argininen napomáhá k lepšímu prokrvení pohlavních orgánů a podpoře sexuálních funkcí. L-citrulin je z pohledu nástupu účinku vhodnějším a rychlejším zdrojem signálních molekul oxidu dusnatého. Zjednodušeně jej lze charakterizovat jako sytič prokrvení. L- arginin HCl L-Arginin je tzv. semi-esenciální aminokyselina. Má kladný vliv na sexuální aktivitu a prokrvení svalů. Dodávání argininu může zvýšit množství oxidu dusnatého. Vyšší obsah oxidu dusnatého způsobuje dokonalé prokrvení svalů (včetně pohlavních), zlepšení sexuálního prožitku, zlepšuje zásobování srdce a mozku kyslíkem, zvyšuje tok krve ve svalech. Má kladný vliv na přítok krvě do pohlavních orgánů. Damiana (Turnera diffusa) Přispívá k dobrému sexuálního apetitu, pomáhá posilovat tělo, přispívá k fyzické pohodě, podporuje energetickou bdělost. Damiána je v Mexiku používána jako tradiční ženské afrodisiakum. Čaj z damiány pijí ženy před pohlavním stykem kvůli lepšímu prožití aktu. Výtažek z této byliny má celkově stimulující účinek na organismus. Maca (Lepidium meyenii) Maca, také známá jako Lepidium Meyenii je rostlina, která pochází z Peruánských And. Někdy bývá označována jako tzv. „peruánská viagra". Má příznivý vliv na mužskou impotenci a ženskou frigiditu, dlouhodobě podporuje erekci, stimuluje sexuální funkce a posiluje libido. Maca také působí proti duševní vyčerpanosti, stresu, zvyšuje psychickou odolnost, posiluje a omlazuje organizmus a zmírňuje příznaky stárnutí. Muira puama (Ptychopetalum olacoides) Byla používána již Amazonskými indiány v jejich tradiční medicíně pro podporu erekce a jako přírodní afrodiziakum pro muže i ženy. Jacques Waynsberg z Ústavu Sexuologie v Paříži, zaznamenal, že 62% pacientů, kteří užívali Muira puama extrakt zaznamenalo nárůst sexuální touhy . Schizandra chinensis Obsahové látky posilují nervovou soustavu, zvyšují duševní i fyzickou aktivitu, působí protidepresivně, zahánějí spánek a snižují únavu. Klanopraška patří mezi takzvané adaptogeny, tedy látky zvyšující odolnost organismu při zátěži a v extrémních podmínkách. Ginkgo biloba Má kladný vliv na cirkulaci krve. Používá se v lécích na léčbu impotence a při nedostatečném prokrvení tkání pohlavních orgánů. Eleuterococcus senticosus Má schopnost zvýšit fyzickou a duševní výkonnost. Příznivě ovlivňuje funkci pohlavních žláz. Upravuje menstruační cyklus. Povzbuzuje a posiluje centrální nervový systém (zdroje: Pharmacognosy: Phytochemistry of Medicinal Plants 2nd edition Jean Bruneton, Intercept Ltd. 1999,J.Zhao et al(2005)New alkamides from Maca (Lepidium mexenii),J.Agric.Food Chem.53.690-693., wikipedie.org, celostnimedicina.cz, Herbal Remedies, medpharrm Scientific Publishers, Stuttgart, 2003, Wichtl, M.: Teedrogen, Wissenschaftliche Verlagsgesellschaft mbH Stuttgart, 3. Auflage 97 p.493, WHO (1999) WHO monographs on selected medicinal plants, Folium Ginkgo, Volume 1, 154-167,) , Figtree GA, Griffiths H, LuYQ, Webb CM, MacLeod K, and Collins P. Plant-derived estrogens relax coronary arteries in vitro by a calcium antagonistic mechanism. J.AmColl Cardiol 2000, 35(7):1977-85 a další) Bezpečný a prověřený Dejte velký pozor na konkurenční a pochybné produkty, které nemají žádné schválení a i přes to se prodávají. Mohou obsahovat látky nebezpečné pro Vaše zdraví. Femm Passion Libido caps. je vyráběn v ČR. Je notifikován na Ministerstvu Zdravotnictví a obdržel certifikáty o zdravotní nezávadnosti od Státního Zdravotního úřadu! Složení Femm Passion libido caps. 60kapslí(složení na denní dávku - 2 kapsle): L-arginin HCl200 mg Damiana - extrakt 5:1200 mg Maca - extrakt 10:1200 mg Eleuterococcus senticosus - extrakt 1%80 mg Muira puama - extrakt 4:160 mg Schizandra chinensis - extrakt (4% schizandrinu)40 mg Ginkgo biloba- extrakt 24/610 mg Vitamin E 50% (DL-α-tokoferyl-acetát)12 mg (50% DDD) Koenzym Q 1010 mg Červený jetel - extrakt 40%10 mg Vitamin B9 (Kyselina listová)200 µg (100% DDD) Další složky: Želatina, barviva: E 122, E 124, E 104, E 171. Náš sexshop vám nabízí široký výběr erotických pomůcek. Proto neváhejte a nakupujte jen u nás. Šetříme váš čas i peníze. Erotické zboží je z našeho sexshopu odesíláno v nepotištěných kartonech. Erotické pomůcky jsou uvnitř kartonu zabezpečeny proti pohybu běžným balícím papírem. Na zásilce s erotickou pomůckou nebo DVD je tedy pouze zpáteční adresa. Žádný nápis sexshop,erotické sadynebo adultshop, prostě běžná obchodní zásilka. Zásilky erotických pomůcek odesíláme diskrétně zabalené, takže se nemusíte bát nechápavých sousedů či pošťaček
Nabídka č. 6968505385Zobrazení: 34
Popis předmětu
 • Přeprava zdarma

  Při nákupu nad 1 500 Kč od RomanZa

 • Doba dodání (od obdržení platby)

Oblíbený produkt vyvinut speciálně pro ženy, které touží po zvýšení libida, hormonální rovnováze, snazším dosažení orgasmu, intimním zdraví ženy, dodání energie a další. Český produkt. Certifikát bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu.


Femm Passion Libido cps. 2+1 Zdarma 180 kapslí - Pro intimní zdraví ženy, zvýšení libida a lepší sexuální život, povzbuzení sexuální aktivity pro ženy

Femm Passion Libido caps. je unikátní doplněk stravy vyvinut speciálně pro ženy. Obsahuje látky, které mají kladný vliv na zvýšení libida u žen, působí jako afrodiziakum a napomáhají tak k intenzivnějšímu prožitku a snazšímu dosažení orgasmu. Mají také kladný vliv na hormonální rovnováhu, při bolestivé a nepravidelné menstruaci. Vhodné také pro ženy v přechodu.

Femm Passion Libodo caps. obsahuje látky, které mají kladný vliv na:

 • lepší prokrvení pohlavních orgánů - větší citlivost - zvýšení libida a tím snadnější dosáhnutí orgasmu (L-citrulin, L-Arginin, Ginko)
 • zlepšení sexuálního prožitku (L-citrulin, L-Arginin, Damiana)
 • překonání nepříznivých příznaků menopauzy (červený jetel)
 • hormonální rovnováha a intimní zdraví ženy (maca, červený jetel)
 • tradiční afrodiziaka (Damiana, Muira Puama)
 • posílení psychické a fyzické odolnosti (Maca,Schizandra chinensis, Eleuterococcus senticosus)
 • posílení a omlazení organismu (koenzym Q10)

Reference od zákazníků

Účinky jsem začala zaznamenávat asi po 14 dnech, na konci měsíce už to bylo perfektní, mám teď ze sexu úplně jiný zážitek. Navíc po třech měsících se mi konečně srovnala menstruace. Mám také daleko víc energie a cítím se psychicky mnohem lépe. Už jsem doporučila svým známým Petra, 28 let

Jsem v přechodu a bolesti hlavy a návaly horka mě po jednom balení skoro úplně přešly. Určitě budu pokračovat. A co se týká zvýšení libida, tak to opravdu funguje. Sex je mnohem intenzivnější a záživnější. Klára, Havířov

Napište nám i své zkušenosti na info(zavináč)sexshop-erotic.cz Byly vybrány náhodné reference, individuální výsledky se mohou lišit. Záleží na celkovém psychickém a fyzickém stavu člověka a jeho metabolizmu.

Jedinečné a silné složení - 882mg směsi v denní dávce!

Proto, aby Vám produkt přinesl výsledky, které očekáváte musí obsahovat dostatečné množství účinných látek. Femm Passion Libido caps. 60 kapslí obsahuje v denní dávce 882mg směsi. Drtivá většina produktů obsahuje pouze velmi malé množství jednotlivých látek, což pak nemá žádný reálný efekt.

Dávkování a užívání: produkt je určen k dlouhodobému užívání. Pro maximální výsledky doporučujeme vybrat 3 měsíční balení. 1 balení obsahuje 60kapslí (jednoměsíční zásoba)

 • Červený jetel (Trifolium pratense)
  Pomáhá ženám vyrovnávat se s problémy spojené s menopauzou. Červený jetel je bohatým zdrojem fytoestrogenů (označované také jako izoflavony), které jsou příbuzné svoji strukturou ženským pohlavním hormonům estrogenům. Selektivně se vážou na tzv. estrogenové receptory tzv. α-receptory, které se nacházejí převážně v prsní a děložní tkáni.
 • L-citrulin
  L-citrulin společně s L-argininen napomáhá k lepšímu prokrvení pohlavních orgánů a podpoře sexuálních funkcí. L-citrulin je z pohledu nástupu účinku vhodnějším a rychlejším zdrojem signálních molekul oxidu dusnatého. Zjednodušeně jej lze charakterizovat jako sytič prokrvení.
 • L- arginin HCl
  L-Arginin je tzv. semi-esenciální aminokyselina. Má kladný vliv na sexuální aktivitu a prokrvení svalů. Dodávání argininu může zvýšit množství oxidu dusnatého. Vyšší obsah oxidu dusnatého způsobuje dokonalé prokrvení svalů (včetně pohlavních), zlepšení sexuálního prožitku, zlepšuje zásobování srdce a mozku kyslíkem, zvyšuje tok krve ve svalech. Má kladný vliv na přítok krvě do pohlavních orgánů.
 • Damiana (Turnera diffusa)
  Přispívá k dobrému sexuálního apetitu, pomáhá posilovat tělo, přispívá k fyzické pohodě, podporuje energetickou bdělost. Damiána je v Mexiku používána jako tradiční ženské afrodisiakum. Čaj z damiány pijí ženy před pohlavním stykem kvůli lepšímu prožití aktu. Výtažek z této byliny má celkově stimulující účinek na organismus.
 • Maca (Lepidium meyenii)
  Maca, také známá jako Lepidium Meyenii je rostlina, která pochází z Peruánských And. Někdy bývá označována jako tzv. „peruánská viagra". Má příznivý vliv na mužskou impotenci a ženskou frigiditu, dlouhodobě podporuje erekci, stimuluje sexuální funkce a posiluje libido. Maca také působí proti duševní vyčerpanosti, stresu, zvyšuje psychickou odolnost, posiluje a omlazuje organizmus a zmírňuje příznaky stárnutí.
 • Muira puama (Ptychopetalum olacoides)
  Byla používána již Amazonskými indiány v jejich tradiční medicíně pro podporu erekce a jako přírodní afrodiziakum pro muže i ženy. Jacques Waynsberg z Ústavu Sexuologie v Paříži, zaznamenal, že 62% pacientů, kteří užívali Muira puama extrakt zaznamenalo nárůst sexuální touhy .
 • Schizandra chinensis
  Obsahové látky posilují nervovou soustavu, zvyšují duševní i fyzickou aktivitu, působí protidepresivně, zahánějí spánek a snižují únavu. Klanopraška patří mezi takzvané adaptogeny, tedy látky zvyšující odolnost organismu při zátěži a v extrémních podmínkách.
 • Ginkgo biloba
  Má kladný vliv na cirkulaci krve. Používá se v lécích na léčbu impotence a při nedostatečném prokrvení tkání pohlavních orgánů.
 • Eleuterococcus senticosus
  Má schopnost zvýšit fyzickou a duševní výkonnost. Příznivě ovlivňuje funkci pohlavních žláz. Upravuje menstruační cyklus. Povzbuzuje a posiluje centrální nervový systém

(zdroje: Pharmacognosy: Phytochemistry of Medicinal Plants 2nd edition Jean Bruneton, Intercept Ltd. 1999,J.Zhao et al(2005)New alkamides from Maca (Lepidium mexenii),J.Agric.Food Chem.53.690-693., wikipedie.org, celostnimedicina.cz, Herbal Remedies, medpharrm Scientific Publishers, Stuttgart, 2003, Wichtl, M.: Teedrogen, Wissenschaftliche Verlagsgesellschaft mbH Stuttgart, 3. Auflage 97 p.493, WHO (1999) WHO monographs on selected medicinal plants, Folium Ginkgo, Volume 1, 154-167,) , Figtree GA, Griffiths H, LuYQ, Webb CM, MacLeod K, and Collins P. Plant-derived estrogens relax coronary arteries in vitro by a calcium antagonistic mechanism. J.AmColl Cardiol 2000, 35(7):1977-85 a další)

Bezpečný a prověřený
Dejte velký pozor na konkurenční a pochybné produkty, které nemají žádné schválení a i přes to se prodávají. Mohou obsahovat látky nebezpečné pro Vaše zdraví. Femm Passion Libido caps. je vyráběn v ČR. Je notifikován na Ministerstvu Zdravotnictví a obdržel certifikáty o zdravotní nezávadnosti od Státního Zdravotního úřadu!

Složení Femm Passion libido caps. 60kapslí (složení na denní dávku - 2 kapsle):

 • L-arginin HCl200 mg
 • Damiana - extrakt 5:1200 mg
 • Maca - extrakt 10:1200 mg
 • Eleuterococcus senticosus - extrakt 1%80 mg
 • Muira puama - extrakt 4:160 mg
 • Schizandra chinensis - extrakt (4% schizandrinu)40 mg
 • Ginkgo biloba- extrakt 24/610 mg
 • Vitamin E 50% (DL-α-tokoferyl-acetát)12 mg (50% DDD)
 • Koenzym Q 1010 mg
 • Červený jetel - extrakt 40%10 mg
 • Vitamin B9 (Kyselina listová)200 µg (100% DDD)
 • Další složky: Želatina, barviva: E 122, E 124, E 104, E 171.

 

Náš sexshop vám nabízí široký výběr erotických pomůcek. Proto neváhejte a nakupujte jen u nás. Šetříme váš čas i peníze. Erotické zboží je z našeho sexshopu odesíláno v nepotištěných kartonech. Erotické pomůcky jsou uvnitř kartonu zabezpečeny proti pohybu běžným balícím papírem. Na zásilce s erotickou pomůckou nebo DVD je tedy pouze zpáteční adresa. Žádný nápis sexshop, erotické sady nebo adultshop, prostě běžná obchodní zásilka. Zásilky erotických pomůcek odesíláme diskrétně zabalené, takže se nemusíte bát nechápavých sousedů či pošťaček

Oblíbený produkt vyvinut speciálně pro ženy, které touží po zvýšení libida, hormonální rovnováze, snazším dosažení orgasmu, intimním zdraví ženy, dodání energie a další. Český produkt.Certifikát bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu. Femm Passion Libido cps. 2+1 Zdarma 180 kapslí-Pro intimní zdraví ženy, zvýšení libida a lepší sexuální život, povzbuzení sexuální aktivity pro ženy Femm Passion Libido caps. je unikátní doplněk stravy vyvinut speciálně pro ženy.Obsahuje látky, které mají kladný vliv na zvýšení libida u žen, působí jako afrodiziakum a napomáhají tak k intenzivnějšímu prožitku a snazšímu dosažení orgasmu. Mají také kladný vliv na hormonální rovnováhu, při bolestivé a nepravidelné menstruaci. Vhodné také pro ženy v přechodu. Femm Passion Libodo caps. obsahuje látky, které mají kladný vliv na: lepší prokrvení pohlavních orgánů - větší citlivost - zvýšení libida a tím snadnější dosáhnutí orgasmu (L-citrulin, L-Arginin, Ginko) zlepšení sexuálního prožitku (L-citrulin, L-Arginin, Damiana) překonání nepříznivých příznaků menopauzy (červený jetel) hormonální rovnováha a intimní zdraví ženy (maca, červený jetel) tradiční afrodiziaka (Damiana, Muira Puama) posílení psychické a fyzické odolnosti (Maca,Schizandra chinensis, Eleuterococcus senticosus) posílení a omlazení organismu (koenzym Q10) Reference od zákazníků Účinky jsem začala zaznamenávat asi po 14 dnech, na konci měsíce už to bylo perfektní, mám teď ze sexu úplně jiný zážitek. Navíc po třech měsících se mi konečně srovnala menstruace. Mám také daleko víc energie a cítím se psychicky mnohem lépe. Už jsem doporučila svým známým Petra, 28 let Jsem v přechodu a bolesti hlavy a návaly horka mě po jednom balení skoro úplně přešly. Určitě budu pokračovat. A co se týká zvýšení libida, tak to opravdu funguje. Sex je mnohem intenzivnější a záživnější. Klára, Havířov Napište nám i své zkušenosti na info(zavináč)sexshop-erotic.cz Byly vybrány náhodné reference, individuální výsledky se mohou lišit. Záleží na celkovém psychickém a fyzickém stavu člověka a jeho metabolizmu. Jedinečné a silné složení - 882mg směsi v denní dávce! Proto, aby Vám produkt přinesl výsledky, které očekáváte musí obsahovat dostatečné množství účinných látek. Femm Passion Libido caps. 60 kapslí obsahuje v denní dávce 882mg směsi. Drtivá většina produktů obsahuje pouze velmi malé množství jednotlivých látek, což pak nemá žádný reálný efekt. Dávkování a užívání:produkt je určen k dlouhodobému užívání. Pro maximální výsledky doporučujeme vybrat 3 měsíční balení. 1 balení obsahuje 60kapslí (jednoměsíční zásoba) Červený jetel (Trifolium pratense) Pomáhá ženám vyrovnávat se s problémy spojené s menopauzou. Červený jetel je bohatým zdrojem fytoestrogenů (označované také jako izoflavony), které jsou příbuzné svoji strukturou ženským pohlavním hormonům estrogenům. Selektivně se vážou na tzv. estrogenové receptory tzv. α-receptory, které se nacházejí převážně v prsní a děložní tkáni. L-citrulin L-citrulin společně s L-argininen napomáhá k lepšímu prokrvení pohlavních orgánů a podpoře sexuálních funkcí. L-citrulin je z pohledu nástupu účinku vhodnějším a rychlejším zdrojem signálních molekul oxidu dusnatého. Zjednodušeně jej lze charakterizovat jako sytič prokrvení. L- arginin HCl L-Arginin je tzv. semi-esenciální aminokyselina. Má kladný vliv na sexuální aktivitu a prokrvení svalů. Dodávání argininu může zvýšit množství oxidu dusnatého. Vyšší obsah oxidu dusnatého způsobuje dokonalé prokrvení svalů (včetně pohlavních), zlepšení sexuálního prožitku, zlepšuje zásobování srdce a mozku kyslíkem, zvyšuje tok krve ve svalech. Má kladný vliv na přítok krvě do pohlavních orgánů. Damiana (Turnera diffusa) Přispívá k dobrému sexuálního apetitu, pomáhá posilovat tělo, přispívá k fyzické pohodě, podporuje energetickou bdělost. Damiána je v Mexiku používána jako tradiční ženské afrodisiakum. Čaj z damiány pijí ženy před pohlavním stykem kvůli lepšímu prožití aktu. Výtažek z této byliny má celkově stimulující účinek na organismus. Maca (Lepidium meyenii) Maca, také známá jako Lepidium Meyenii je rostlina, která pochází z Peruánských And. Někdy bývá označována jako tzv. „peruánská viagra". Má příznivý vliv na mužskou impotenci a ženskou frigiditu, dlouhodobě podporuje erekci, stimuluje sexuální funkce a posiluje libido. Maca také působí proti duševní vyčerpanosti, stresu, zvyšuje psychickou odolnost, posiluje a omlazuje organizmus a zmírňuje příznaky stárnutí. Muira puama (Ptychopetalum olacoides) Byla používána již Amazonskými indiány v jejich tradiční medicíně pro podporu erekce a jako přírodní afrodiziakum pro muže i ženy. Jacques Waynsberg z Ústavu Sexuologie v Paříži, zaznamenal, že 62% pacientů, kteří užívali Muira puama extrakt zaznamenalo nárůst sexuální touhy . Schizandra chinensis Obsahové látky posilují nervovou soustavu, zvyšují duševní i fyzickou aktivitu, působí protidepresivně, zahánějí spánek a snižují únavu. Klanopraška patří mezi takzvané adaptogeny, tedy látky zvyšující odolnost organismu při zátěži a v extrémních podmínkách. Ginkgo biloba Má kladný vliv na cirkulaci krve. Používá se v lécích na léčbu impotence a při nedostatečném prokrvení tkání pohlavních orgánů. Eleuterococcus senticosus Má schopnost zvýšit fyzickou a duševní výkonnost. Příznivě ovlivňuje funkci pohlavních žláz. Upravuje menstruační cyklus. Povzbuzuje a posiluje centrální nervový systém (zdroje: Pharmacognosy: Phytochemistry of Medicinal Plants 2nd edition Jean Bruneton, Intercept Ltd. 1999,J.Zhao et al(2005)New alkamides from Maca (Lepidium mexenii),J.Agric.Food Chem.53.690-693., wikipedie.org, celostnimedicina.cz, Herbal Remedies, medpharrm Scientific Publishers, Stuttgart, 2003, Wichtl, M.: Teedrogen, Wissenschaftliche Verlagsgesellschaft mbH Stuttgart, 3. Auflage 97 p.493, WHO (1999) WHO monographs on selected medicinal plants, Folium Ginkgo, Volume 1, 154-167,) , Figtree GA, Griffiths H, LuYQ, Webb CM, MacLeod K, and Collins P. Plant-derived estrogens relax coronary arteries in vitro by a calcium antagonistic mechanism. J.AmColl Cardiol 2000, 35(7):1977-85 a další) Bezpečný a prověřený Dejte velký pozor na konkurenční a pochybné produkty, které nemají žádné schválení a i přes to se prodávají. Mohou obsahovat látky nebezpečné pro Vaše zdraví. Femm Passion Libido caps. je vyráběn v ČR. Je notifikován na Ministerstvu Zdravotnictví a obdržel certifikáty o zdravotní nezávadnosti od Státního Zdravotního úřadu! Složení Femm Passion libido caps. 60kapslí(složení na denní dávku - 2 kapsle): L-arginin HCl200 mg Damiana - extrakt 5:1200 mg Maca - extrakt 10:1200 mg Eleuterococcus senticosus - extrakt 1%80 mg Muira puama - extrakt 4:160 mg Schizandra chinensis - extrakt (4% schizandrinu)40 mg Ginkgo biloba- extrakt 24/610 mg Vitamin E 50% (DL-α-tokoferyl-acetát)12 mg (50% DDD) Koenzym Q 1010 mg Červený jetel - extrakt 40%10 mg Vitamin B9 (Kyselina listová)200 µg (100% DDD) Další složky: Želatina, barviva: E 122, E 124, E 104, E 171. Náš sexshop vám nabízí široký výběr erotických pomůcek. Proto neváhejte a nakupujte jen u nás. Šetříme váš čas i peníze. Erotické zboží je z našeho sexshopu odesíláno v nepotištěných kartonech. Erotické pomůcky jsou uvnitř kartonu zabezpečeny proti pohybu běžným balícím papírem. Na zásilce s erotickou pomůckou nebo DVD je tedy pouze zpáteční adresa. Žádný nápis sexshop,erotické sadynebo adultshop, prostě běžná obchodní zásilka. Zásilky erotických pomůcek odesíláme diskrétně zabalené, takže se nemusíte bát nechápavých sousedů či pošťaček
Nabídka č. 6968505385Zobrazení: 34