Vyberte si kategorii
ANAL LUBE PREMIUM GEL LUBRIKAČNÍ 150 ML - Lékárna a zdraví
ANAL LUBE PREMIUM GEL LUBRIKAČNÍ 150 ML - Lékárna a zdraví
ANAL LUBE PREMIUM GEL LUBRIKAČNÍ 150 ML - Lékárna a zdraví
1 z 2
64x zakoupeno
110 Kč
K dispozici
936 ks
1 ks
14 sleduje
64x zakoupeno
Doprava
Zásilkovna od 89 Kč
Česká pošta Balík Do ruky 100 Kč
Zásilkovna s dobírkou od 120 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Velikost balení
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

ANAL LUBE PREMIUM GEL LUBRIKAČNÍ 150 ML

Speciálně pro milovníky análního sexu jsme připravili unikátní produkt - Anal Lube Premium, anální lubrikant se silným hydratačním účinkem. Je to všestranný hydratační gel, který je skvělý pro anální penetraci, ale lze jej použít i při masturbaci nebo vaginálním sexu. Lubrikant je bezbarvý a nezanechává skvrny na lůžkovinách - lze jej bezpečně používat v posteli. Anální gel na vodní bázi je univerzální přípravek, který lze použít s kondomy a sexuálními hračkami. Anal Lube Premium zabrání oděrkám a podráždění a zajistí přiměřenou úroveň hydratace během pohlavního styku.

  • Anální gel na vodní bázi
  • Zejména pro anální penetraci
  • Poskytuje skluz a hydrataci
  • Bezbarvý, nezanechává skvrny
  • Lze použít s kondomy a sexuálními hračkami
  • Dermatologicky testováno
  • Kapacita: 150 ml

Jak používat: naneste malé množství gelu dávkovačem na intimní místa.

Varování: uchovávejte na chladném místě mimo dosah malých dětí. Před použitím naneste malé množství gelu na vnitřní stranu předloktí. V případě alergie přestaňte používat. Produkt byl dermatologicky testován.

ANAL LUBE PREMIUM GEL LUBRIKAČNÍ 150 ML Speciálně pro milovníky análního sexu jsme připravili unikátní produkt - Anal Lube Premium, anální lubrikant se silným hydratačním účinkem. Je to všestranný hydratační gel, který je skvělý pro anální penetraci, ale lze jej použít i při masturbaci nebo vaginálním sexu. Lubrikant je bezbarvý a nezanechává skvrny na lůžkovinách - lze jej bezpečně používat v posteli. Anální gel na vodní bázi je univerzální přípravek, který lze použít s kondomy a sexuálními hračkami. Anal Lube Premium zabrání oděrkám a podráždění a zajistí přiměřenou úroveň hydratace během pohlavního styku. Anální gel na vodní bázi Zejména pro anální penetraci Poskytuje skluz a hydrataci Bezbarvý, nezanechává skvrny Lze použít s kondomy a sexuálními hračkami Dermatologicky testováno Kapacita: 150 ml Jak používat: naneste malé množství gelu dávkovačem na intimní místa. Varování: uchovávejte na chladném místě mimo dosah malých dětí. Před použitím naneste malé množství gelu na vnitřní stranu předloktí. V případě alergie přestaňte používat. Produkt byl dermatologicky testován.
Nabídka č. 7005516770Zobrazení: 18