search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

Andrimax 120 kapslí + Magnetifico secret scent pro muže 2ml(6968278187)

addProdat zboží v této kategorii
Andrimax 120 kapslí + Magnetifico secret scent pro muže 2ml
visibility
Cena Kup teď!
1 290 Kč
K dispozici 7 kusů
access_time
Do vyprodání všech položek
access_time
Do vyprodání všech položek
2x zakoupeno
visibility1  sleduje
2x zakoupeno
DopravaPlatba
 • Platba kartou online
 • Platba při převzetí
 • Platba převodem
 • Zjistit více
Prodejce favorite

  Andrimax 120 kapslí + Magnetifico secret scent pro muže 2ml

  Když chcete být "větší" muž

  Běžná cena : 1589 Kč s dopravou zdarma a dárkem u nás jen za 1290 Kč

  Magnetifico secret scent pro muže 2ml PROMO v hodnotě 299 Kč u nás jako dárek zdarma


  Když chcete být "větší" muž

  Doplněk stravy vyvinut speciálně pro muže, kteří chtějí pečovat o velikost svého penisu, kvalitu erekce a sexuální výkon.


  Extra silné složení - v jedné denní dávce 1704 mg směsi. Přírodní produkt – základ produktu je tvořen čistě přírodními bylinnými extrakty.

  Mnoho mužů řeší velikost penisu, kvalitu erekce a sexuální výkon. Velikost penisu je dána především množství krve, která je schopná dostat se do topořivých tělísek. Na kvalitu erekce a sexuální výkon má vliv mnoho psychických i fyzických faktorů. Andrimax obsahuje složky, které mají kladný vliv na řadu z těchto věcí. Andrimax obsahuje látky, která mají kladný vliv na: normální funkce pohlavních orgánů - erekci a hormonální aktivitu (Tribulus terrestris) plodnost, sexualitu, fyzické a psychické zdraví, vitalitu (MACA) normální funkci prostaty (Serenoa repens) mikrocirkulaci krevního systému, duševní rovnováhu (Ginkgo biloba) podporu fyzické aktivity (Muira puama – Amazonská viagra) erekci, vitalitu, únavu, sexuální zdraví (Panax Ginseng) normální činnost cévní soustavy (Vaccinium macrocarpon) normální činnost svalů (L-Arginin, Tribulus terrestris)


  Silné složení 11 složek a 1704 mg v jedné denní dávce Aby Vám produkt přinesl výsledky, které očekáváte, musí obsahovat dostatečné množství účinných složek ANDRIMAX obsahuje v jedné dávce 1704 mg směsi, což je mnohem více než většina konkurenčních produktů. Mnoho produktů obsahuje pouze velmi malé množství jednotlivých složek, což pak nemá očekávaný efekt. Bezpečný a prověřený produkt V dnešní době se dá hlavně na internetu koupit spousta podobných produktů. Dejte však velmi velký pozor na to, co kupujete. Většina produktu nemá ani potřebné schválení, jsou na trhu nelegálně a mohou obsahovat látky, které jsou pro Vaše zdraví velmi nebezpečné.


  ANDRIMAX je vyráběn v České republice. Je řádně notifikován na Ministerstvu zemědělství a obdržel certifikát zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního úřadu!


  Reference od zákazníků

  Po asi dvou měsících užívání je můj penis mnohem mohutnější a širší, mám taky daleko více energie při sexu, i manželka je teď spokojenější, určitě budu pokračovat. Díky ... Petr, 28let

  Kupila jsem to pro manžela a konečně jsem si přestala stěžovat na jeho velikost! Navíc může teď i dvakrát po sobě! Super! Janka, Bratislava


  Složení: Složení na denní dávku (4 kapsle): L- arginin 640 mg Maca (Lepidium meyenii) 480 mg Saw palmetto (Serenoa repens)- extrakt 152 mg Tribulus terrestris- extrakt 150 mg Muira puama (Ptychopetalum olacoides)- extrakt 120 mg Brusinka (Vaccinium macrocarpon) 80 mg Panax Ginseng- extrakt 28 mg Ginkgo biloba- extrakt 20 mg Vitamin E (DL-?-tokoferyl-acetát) 12 mg (100 % RHP) Smilax officinalis- extrakt 12 mg Koenzym Q 10 10 mg RHP- Doporučená referenční hodnota příjmu


  Dávkování: 2 kapsle dvakrát denně, zapít sklenicí vody. Pro maximální výsledky doporučujeme vybrat 3měsíční balení.