Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Apple AirPods Pro 2021 Originál. - TV, audio, video
Apple AirPods Pro 2021 Originál. - TV, audio, video
Apple AirPods Pro 2021 Originál. - TV, audio, video
Apple AirPods Pro 2021 Originál. - TV, audio, video
Apple AirPods Pro 2021 Originál. - TV, audio, video
1 z 4
Rozbaleno

Apple AirPods Pro 2021 Originál.

Skončeno
3 přihazovali
1 250 Kč
Ukončeno v pondělí 4. 12. 2023, 22:28:49
Vyhráno uživatelem S...i
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží a záruka 12 měsíců
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Značka
Typ sluchátek
Přenos signálu
Vlastnosti
Vlastnosti
Doba záruky (měsíců)

Apple AirPods Pro s aktivním potlačováním hluku

Ikonická bezdrátová sluchátka Apple AirPods jsou s námi už od roku 2016. Je tedy ten správný čas přivítat nové Apple AirPods Pro. Jejich klíčovou devízou je žádané aktivní potlačení hluku. Navíc mají i skvělou výdrž a odolnost IPX4 proti potu a vodě. A pomocí tlakového snímače na stopce můžete jednoduše přepínat některé funkce.


Pomocí mikrofonů namířených ven a dovnitř dokážou sluchátka Apple AirPods Pro kompenzovat izolační efekt silikonových koncovek. Díky tlakovému snímači na stopce bleskově přepnete mezi potlačením hluku a propustností.

Nabíjecí pouzdro pro Apple AirPods ProS elegantním nabíjecím pouzdrem získáte celkovou výdrž sluchátek na úrovni 24 hodin. Pouzdro se jednoduše nabíjí pomocí bezdrátové Qi nabíječky nebo konektorem Lightning.

zařízení je repasováno má platbou mezinárodní 12 měsíční záruku. (Stav nového kusu)

Apple AirPods Pro s aktivním potlačováním hluku Ikonická bezdrátová sluchátka Apple AirPods jsou s námi už od roku 2016. Je tedy ten správný čas přivítat nové Apple AirPods Pro. Jejich klíčovou devízou je žádané aktivní potlačení hluku. Navíc mají i skvělou výdrž a odolnost IPX4 proti potu a vodě. A pomocí tlakového snímače na stopce můžete jednoduše přepínat některé funkce. Pomocí mikrofonů namířených ven a dovnitř dokážou sluchátka Apple AirPods Pro kompenzovat izolační efekt silikonových koncovek. Díky tlakovému snímači na stopce bleskově přepnete mezi potlačením hluku a propustností. Nabíjecí pouzdro pro Apple AirPods ProS elegantním nabíjecím pouzdrem získáte celkovou výdrž sluchátek na úrovni 24 hodin. Pouzdro se jednoduše nabíjí pomocí bezdrátové Qi nabíječky nebo konektorem Lightning. zařízení je repasováno má platbou mezinárodní 12 měsíční záruku. (Stav nového kusu)

Nabídka č. 7051417201Zobrazení: 37