Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Apple iPhone 14 128GB Starlight 100% kondice ●ČTĚTE POPIS● - Mobily a chytrá elektronikaApple iPhone 14 128GB Starlight 100% kondice ●ČTĚTE POPIS● - Mobily a chytrá elektronikaApple iPhone 14 128GB Starlight 100% kondice ●ČTĚTE POPIS● - Mobily a chytrá elektronikaApple iPhone 14 128GB Starlight 100% kondice ●ČTĚTE POPIS● - Mobily a chytrá elektronikaApple iPhone 14 128GB Starlight 100% kondice ●ČTĚTE POPIS● - Mobily a chytrá elektronikaApple iPhone 14 128GB Starlight 100% kondice ●ČTĚTE POPIS● - Mobily a chytrá elektronikaApple iPhone 14 128GB Starlight 100% kondice ●ČTĚTE POPIS● - Mobily a chytrá elektronikaApple iPhone 14 128GB Starlight 100% kondice ●ČTĚTE POPIS● - Mobily a chytrá elektronika
Apple iPhone 14 128GB Starlight 100% kondice ●ČTĚTE POPIS● - Mobily a chytrá elektronika
1 z 8
Použité

Apple iPhone 14 128GB Starlight 100% kondice ●ČTĚTE POPIS●

(7046195728)
20 přihazovalo
5 900 Kč
Ukončeno ve středu 27. 9. 2023, 20:45:07
Vyhráno uživatelem s...5
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
95 sledovalo
20 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Historie přihazování
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Značka

Nabízím v aukci od 1Kč iPhone 14 128GB v bílém provedení se 100% kondicí baterie.


•Telefon je v krásném stavu s mírnými známkami opotřebení (displej, rámeček) - viz. fotografie v aukci, leč na náhradní díly či opravu.


•Součástí aukce je také bohaté příslušenství (9krytů, originální krabička, sklo přes fotoaparáty).


•Telefon má problém s Wi-Fi, jednoduše nejde připojit, problém se projevil po výměně předního panelu (FaceiD funguje), dále nefunguje svítilna. Pravděpodobně chyba v zapojení či kódování zadního panelu nebo něco takového, chybu způsobil servis, bohužel bez nápravy - pořídil jsem si nový telefon, proto nabízím od 1Kč za Vaši cenu na ND.


•Zadní kryt by měl být bez lepení, z důvodu opravy, která nebyla úspěšně dokončena. Novému majiteli mohu přikoupit lepení na své náklady, pokud o něj bude zájem.


•Telefon se kvůli chybě Wi-Fi občas restartuje, prý to iPhony dělají při téměř každé chybě. Další funkce detailně zkoumané nebyly, opravu po předchozí zkušenosti už řešit nechci, nyní už delší dobu leží v šuplíku. Nabízím viz. fotografie a popis pro někoho šikovného, kdo si telefon opraví nebo využije.

Prodávám bez záruky a nároku na vrácení peněz či výměnu za jiný kus, proto přihazujte jen pokud máte opravdu zájem a berete na vědomí stav telefonu. Jak je zmíněno v popisu, další funkce testovány nebyly, nebyl na to čas a také se telefon občas restartuje, z toho důvodu také prodávám jako ND a od 1Kč. Děkuji za pochopení.


Účty bez minimálně 10 hodnocení mne nejprve prosím kontaktujte před příhozem, v opačném případě příhoz ruším a účet putuje bohužel na černou listinu (ne)přihazujících pro nerespektování pravidel aukce.

Přidáno: 21.09.2023 14:30:32

□Telefon bude při prodeji odhlášený od iCloud účtu a v továrním nastavení, připravený pro nového majitele.

Nabízím v aukci od 1Kč iPhone 14 128GB v bílém provedení se 100% kondicí baterie.•Telefon je v krásném stavu s mírnými známkami opotřebení (displej, rámeček) - viz. fotografie v aukci, leč na náhradní díly či opravu.•Součástí aukce je také bohaté příslušenství (9krytů, originální krabička, sklo přes fotoaparáty).•Telefon má problém s Wi-Fi, jednoduše nejde připojit, problém se projevil po výměně předního panelu (FaceiD funguje), dále nefunguje svítilna. Pravděpodobně chyba v zapojení či kódování zadního panelu nebo něco takového, chybu způsobil servis, bohužel bez nápravy - pořídil jsem si nový telefon, proto nabízím od 1Kč za Vaši cenu na ND.•Zadní kryt by měl být bez lepení, z důvodu opravy, která nebyla úspěšně dokončena. Novému majiteli mohu přikoupit lepení na své náklady, pokud o něj bude zájem.•Telefon se kvůli chybě Wi-Fi občas restartuje, prý to iPhony dělají při téměř každé chybě. Další funkce detailně zkoumané nebyly, opravu po předchozí zkušenosti už řešit nechci, nyní už delší dobu leží v šuplíku. Nabízím viz. fotografie a popis pro někoho šikovného, kdo si telefon opraví nebo využije.Prodávám bez záruky a nároku na vrácení peněz či výměnu za jiný kus, proto přihazujte jen pokud máte opravdu zájem a berete na vědomí stav telefonu. Jak je zmíněno v popisu, další funkce testovány nebyly, nebyl na to čas a také se telefon občas restartuje, z toho důvodu také prodávám jako ND a od 1Kč. Děkuji za pochopení.Účty bez minimálně 10 hodnocení mne nejprve prosím kontaktujte před příhozem, v opačném případě příhoz ruším a účet putuje bohužel na černou listinu (ne)přihazujících pro nerespektování pravidel aukce.Přidáno: 21.09.2023 14:30:32□Telefon bude při prodeji odhlášený od iCloud účtu a v továrním nastavení, připravený pro nového majitele.
Nabídka č. 7046195728Zobrazení: 1659