Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Argandor Arganový pleťový krém 50 ml - Lékárna a zdraví
Argandor Arganový pleťový krém 50 ml - Lékárna a zdraví
1 z 1
Nové

Argandor Arganový pleťový krém 50 ml

Kup teď
Cena
149 Kč
Doprava a platba
Balík Na poštu 75 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 85 Kč
Přeprava s dobírkou 130 Kč
Balík Do ruky 160 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Argandor Arganový pleťový krém 50 ml
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Pro koho
Velikost balení

Argandor Arganový pleťový krém 50 ml

Počátky úspěchů společnosti Argand‘Or lze najít v jižním Maroku. Příslušníci berberských kmenů obývající region Arganeraie si uchovávají pozoruhodně jemnou a zdravou pokožku i v pokročilém věku. Tento účinek přisuzují svému ručně lisovanému arganovému oleji, který je každodenní běžnou součástí marocké kuchyně a kosmetiky. Místní obyvatelé používají tento olej na denní bázi jako prostředek péče o pleť a celé tělo. Denně pijí jednu až tři čajové lžičky tohoto oleje.
Přibližně u 75 % testovaných osob bylo po osmi týdnech možné pozorovat zlepšení, což znamená, že pozitivní účinky arganového oleje na pokožku mohou být považovány za prokázané.
Tento pleťový olej má hydratační účinky, stimuluje krevní oběh a zlepšuje pevnost pokožky v oblasti obličeje, krku, dekoltu, prsou a hýždí. Působí preventivně proti celulitidě, striím a zabraňuje tvorbě vrásek. Zdá se, že pravidelné používání vede k regeneraci pokožky. Příčina těchto účinků pravděpodobně spočívá v kombinaci vysoké koncentrace rostlinných sterolů a vitamínu E a dále v antioxidačním působení, které bylo prokázáno vědeckými výzkumy. Aplikace arganového oleje redukuje oxidativní stres způsobený vznikem volných radikálů, které jsou důsledkem biochemických procesů vyvolaných ultrafialovými paprsky, ozónem, fyzickou prací a cigaretovým kouřem. Volné radikály urychlují stárnutí pleti a zvyšují riziko vzniku rakoviny.

Podívejte se i na ostatní mé aukce

Při výhře více aukcí platíte jen jedno poštovné.


Argandor Arganový pleťový krém 50 ml Počátky úspěchů společnosti Argand‘Or lze najít v jižním Maroku. Příslušníci berberských kmenů obývající region Arganeraie si uchovávají pozoruhodně jemnou a zdravou pokožku i v pokročilém věku. Tento účinek přisuzují svému ručně lisovanému arganovému oleji, který je každodenní běžnou součástí marocké kuchyně a kosmetiky. Místní obyvatelé používají tento olej na denní bázi jako prostředek péče o pleť a celé tělo. Denně pijí jednu až tři čajové lžičky tohoto oleje. Přibližně u 75 % testovaných osob bylo po osmi týdnech možné pozorovat zlepšení, což znamená, že pozitivní účinky arganového oleje na pokožku mohou být považovány za prokázané. Tento pleťový olej má hydratační účinky, stimuluje krevní oběh a zlepšuje pevnost pokožky v oblasti obličeje, krku, dekoltu, prsou a hýždí. Působí preventivně proti celulitidě, striím a zabraňuje tvorbě vrásek. Zdá se, že pravidelné používání vede k regeneraci pokožky. Příčina těchto účinků pravděpodobně spočívá v kombinaci vysoké koncentrace rostlinných sterolů a vitamínu E a dále v antioxidačním působení, které bylo prokázáno vědeckými výzkumy. Aplikace arganového oleje redukuje oxidativní stres způsobený vznikem volných radikálů, které jsou důsledkem biochemických procesů vyvolaných ultrafialovými paprsky, ozónem, fyzickou prací a cigaretovým kouřem. Volné radikály urychlují stárnutí pleti a zvyšují riziko vzniku rakoviny. Podívejte se i na ostatní mé aukce Při výhře více aukcí platíte jen jedno poštovné.

Nabídka č. 6974668529 Vystaveno 05.07. 12:07 Zobrazení: 2