Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Prodejce je do 24. 6. 2024 nepřítomen. Co to znamená?
/AS6J-73/ Stříbrné náušnice zelený jantar kalich    - Stříbrné šperky
/AS6J-73/ Stříbrné náušnice zelený jantar kalich    - Stříbrné šperky
1 z 1
Nové

/AS6J-73/ Stříbrné náušnice zelený jantar kalich

Kup teď
Cena
975 Kč
Doprava a platba
Balíkovna Od 75 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 89 Kč
Cenné psaní 90 Kč
Balík Do ruky 130 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
/AS6J-73/ Stříbrné náušnice zelený jantar kalich
Popis předmětu
Informace od prodejce
Ryzost
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba záruky (měsíců)
¨

Stříbrné náušnice zelený jantar kalich

 

*** AUTORSKÝ ŠPERK***

 

Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: krásný elegantní šperk

Centrální kámen: přírodní baltský jantar (rozměr cca 12 x 10 mm tvar kapky)

Barva kamene: zelenohnědá průhledná

Tvar náušnice: kalich

Délka náušnice: cca 45 mm

Šířka náušnice: cca 8 mm

Váha náušnic: cca 3,40 g

Zapínání: klapka

Poznámka: velikost busty (hlava s dekoltem) je cca 25 cm, délka ucha je 5 cm - vše je tedy menší než lidské rozměry. Při posuzování vhodnosti šperku pro Vás se řiďte rozměry šperku - doporučujeme si vyrobit například papírovou maketu.

 

Autentické foto, kupujete přesně tento šperk.

 

 

 

 

 

Jantar

Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou.

Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť.  V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru.

Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

¨ Stříbrné náušnice zelený jantar kalich *** AUTORSKÝ ŠPERK*** Materiál: stříbro 925/1000 Barva materiálu: stříbrná lesklá Specifikum: krásný elegantní šperk Centrální kámen: přírodní baltský jantar (rozměr cca 12 x 10 mm tvar kapky) Barva kamene: zelenohnědá průhledná Tvar náušnice: kalich Délka náušnice: cca 45 mm Šířka náušnice: cca 8 mm Váha náušnic: cca 3,40 g Zapínání: klapka Poznámka: velikost busty (hlava s dekoltem) je cca 25 cm, délka ucha je 5 cm - vše je tedy menší než lidské rozměry. Při posuzování vhodnosti šperku pro Vás se řiďte rozměry šperku - doporučujeme si vyrobit například papírovou maketu. Autentické foto, kupujete přesně tento šperk. Jantar Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou. Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť. V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru. Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

Nabídka č. 7051679251 Vystaveno 02.06. 18:06 Zobrazení: 3