Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
/AS9J-58/ Stříbrný prsten jantar kulatý vlnka   - Šperky
/AS9J-58/ Stříbrný prsten jantar kulatý vlnka   - Šperky
1 z 1
Nové

/AS9J-58/ Stříbrný prsten jantar kulatý vlnka

Kup teď
Cena
585 Kč
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží a záruka 24 měsíců
Doprava a platba
Balíkovna Od 75 Kč
Doporučená zásilka 85 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 89 Kč
Cenné psaní 90 Kč
Balík Do ruky 130 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
/AS9J-58/ Stříbrný prsten jantar kulatý vlnka
Popis předmětu
Informace od prodejce
Velikost / průměr v mm
Ryzost
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba záruky (měsíců)

Stříbrný prsten jantar kulatý vlnka

 

Materiál: stříbro 925/1000

Velikost: 58,5 (vnitřní průměr 18,7 mm)

Velikost hlavy prstenu:  cca 17 x 6 mm

Centrální kámen: přírodní baltský jantar

Barva kamene: průhledná medová

Velikost centrálního kamene: cca 3 mm (kulatý)

Váha prstenu: cca 1,70 g

 


Ilustrační foto

 

 

 

 

 

 

 

 

Jantar

 

Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou.

Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť.  V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru.

Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

Stříbrný prsten jantar kulatý vlnka Materiál: stříbro 925/1000 Velikost: 58,5 (vnitřní průměr 18,7 mm) Velikost hlavy prstenu: cca 17 x 6 mm Centrální kámen: přírodní baltský jantar Barva kamene: průhledná medová Velikost centrálního kamene: cca 3 mm (kulatý) Váha prstenu: cca 1,70 g Ilustrační foto Jantar Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou. Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť. V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru. Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

Nabídka č. 7057272086 Vystaveno 21.07. 10:07 Zobrazení: 3