Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Autokamera TrueCam M7 GPS Dual (s hlášením radarů) TRCM7GDBAZ;230527 - TV, audio, video
Autokamera TrueCam M7 GPS Dual (s hlášením radarů) TRCM7GDBAZ;230527 - TV, audio, video
Autokamera TrueCam M7 GPS Dual (s hlášením radarů) TRCM7GDBAZ;230527 - TV, audio, video
Autokamera TrueCam M7 GPS Dual (s hlášením radarů) TRCM7GDBAZ;230527 - TV, audio, video
Autokamera TrueCam M7 GPS Dual (s hlášením radarů) TRCM7GDBAZ;230527 - TV, audio, video
Autokamera TrueCam M7 GPS Dual (s hlášením radarů) TRCM7GDBAZ;230527 - TV, audio, video
1 z 5
Použité

Autokamera TrueCam M7 GPS Dual (s hlášením radarů) TRCM7GDBAZ;230527

Skončeno
11 přihazovalo
550 Kč
Ukončeno v pondělí 4. 12. 2023, 19:13:02
Vyhráno uživatelem 7...z
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží a záruka 12 měsíců
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
 • Informace od prodejce
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží
Značka
Doba záruky (měsíců)

Stav produktu: Stav nového produktu

Úvodní fotografie a popis produktu níže pochází z webu TrueCamShop.cz. Jsou pouze ilustrativní a popisují NOVÉ ZBOŽÍ. 

Informace o výbavě, příslušenství a dalších službách jsou pouze orientační a vydražené zboží je nemusí obsahovat. 

Kompletní fotodokumentaci a popis nového zboží najdete na našem webu TrueCamShop.cz.

Platba a hromadné odeslání:

 • Do hromadné objednávky lze spojit zboží z dokončených nákupů formou ,,Aukce".
 • Jak na to?
 • Označte všechny vyhrané položky
 • Vyberte si formu dopravy a platby (v sekci Moje nákupy / Zakoupeno / Aukce / Zaplatit)
 • Dokončete objednávku
 • NEPLAŤE PROSÍM IHNED PO AUKCI, ale až po vydražení všech Vašich vyhraných aukcí. 
 • Pozor ! U zboží je nutné zvolit způsob dopravy a platby do 7 dní od konce aukce. V opačném případě bude objednávka stornována.

TrueCam M7 GPS Dual - Má oči vpředu i vzadu

S naší nejlepší magnetickou kamerou do auta TrueCam M7 GPS Dual je řešení každé nepříjemnosti na silnici snazší. Přední Full HD kamera neustále sleduje, co se děje před vozem a zadní HD vám hlídá nárazník. Nacvaknutí kamery před jízdou zabere díky magnetickému držáku jen vteřinu. S GPS a databází radarů ve 36 zemích se navíc snadno vyhnete pokutám.Připravena dřív, než se připoutáte

Už u TrueCam M5 Wi-Fi jsme použili revoluční magnetický držák pro co nejrychlejší instalaci. M7 jej má také. Čekejte super snadné používání a maximální ochranu v podobě zarážky, která doplňuje magnet a kameru udrží i na extrémně rozbité silnici. Nová autokamera je vybavena i magnetickým GPS modulem a kovovým objektivem. Na něj cvaknete doplňkový, magnetický polarizační CPL filtr, který odstraní nechtěné odlesky na čelním skle.
Dvě kamery = dvojnásobná ochrana

O přínosu autokamery rozhoduje kvalita záznamu. Ten musí být ostrý a plynulý, abyste i v rychlosti rozeznali drobné objekty jako SPZ nebo tváře. Přesně to TrueCam M7 dokáže – navíc hlídá předek i zadek zároveň. Přední natáčí ve Full HD při 30 snímcích a zabírá široký úhel 150°. Zadní je polohovatelná, natáčí v HD a můžete ji umístit i na čelní asklo a nasměrovat směrem do auta. Snadno tak natočíte, co se děje v kabině – ideální pro taxikáře.Buďte chráněni 24/7

Většina autokamer zvládá natáčet ve dne. Chleba se ale láme při špatných světelných podmínkách. Čočka a optický snímač TrueCam M7 se šeru i tmě automaticky přizpůsobí a pořídí jasné video, které můžete v případě nehody použít jako důkaz. Při výjezdu z tunelu nebo potkávání protijedoucího auta pomůže funkce WDR.Vyhněte se pokutám

Chcete vědět o statických radarech ve 36 zemích světa? S nacvakávacím magnetickým GPS modulem vás už měření rychlosti nebo křižovatka s detekcí jízdy na červenou nepřekvapí. V databázi máme přes 40 tisíc míst a další stále přidáváme. Díky polohovým údajům si ve videu můžete nechat zobrazit i svou rychlost.
Ideální poměr mezi velikostí a výhledem

Autokamera vám nikdy nesmí překážet ve výhledu. Zároveň je ale fajn, když se na pořízené záběry můžete rovnou podívat – proto jsme TrueCam M7 vybavili skvěle čitelným dvoupalcovým displejem s vysokým rozlišením a širokými pozorovacími úhly. Přesto jsme zachovali maximální kompaktnost, kdy kamera nebudí pozornost kolemjdoucích.
Zvládá vše, co správná TrueCamka

TrueCam M7 se takřka o vše postará sama. Díky automatickému spuštění nahrávání na něj vy nikdy nezapomenete. Paměť nemusíte ručně mazat, kamera sama odstraní nejstarší nepotřebný záběr. Stejně tak umí pomocí G-senzoru rozpoznat náraz a automaticky video uzamknout. Zamykání videí, co si chcete nechat, zvládnete i vy jedním tlačítkem. Celé ovládání je navíc v češtině.
Bezpečné napájení s dlouhou životností

Místo klasické baterie jsme použili bezpečnější kondenzátor s mnohonásobně delší životností. Ten se snadno vypořádá se změnami teplot. Zároveň se v průběhu času nijak nezhoršují jeho vlastnosti. Aby kamera natáčela, musí být stále připojena k napájení, což je ale u autokamery samozřejmost.
V bezpečí i na parkovišti

Nepozorný řidič, co vám při parkování drcne do auta? I proti tomu vám TrueCam M7 s parkovacím režimem pomůže. G-senzor rozpozná náraz, obě kamery se v mžiku zapnou a spustí nahrávání. Stačí kameru nechat připojenou do napájení a důkazy jsou vaše.
Profesionální záběry díky CPL (doplňkově)

Speciální polarizační filtr zamezí nechtěným odleskům jako je odraz palubní desky v předním skle. Díky magnetickému uchycení je jeho nasazení hračka. Filtr zároveň redukuje množství světla a propustí přesně tolik slunečních paprsků, kolik je třeba. Samotné video tím získá lepší kontrast a barvy.
Profesionální instalace

Pro váš maximální komfort a bezpečnost při řízení, využijte montáž kamery od profesionálů. Správné nastavení autokamery, skryté kabely, ničím nerušený výhled a pohodlí při řízení tak máte zaručené. Pro bližší informace navštivte truecam.com/instalace.
Specifikace

Rozlišení videa přední kamery Full HD (1920×1080) @ 30 fps

HD (1280×720) @ 30 fps Rozlišení videa zadní kamery HD (1280×720) @ 30 fps Úhel záběru přední kamery 150° Úhel záběru zadní kamery 130° Formát videa MOV, komprese H.264 Rozlišení fotografie 2 MP Formát fotografie JPEG Zvuk Vestavěný mikrofon s možností vypnutí LCD displej 2" 320×240 Paměť Micro SD až 64 GB Funkce Magnetický držák, WDR, parkovací režim, detekce pohybu, G-senzor, záznam do smyčky, ochrana souborů, automatické spuštění, magnetický GPS modul s detekcí radarů, magnetický CPL filtr (doplňkově) Jazyky menu Čeština, Angličtina, Němčina, Slovenština, Polština, Maďarština Napájení Superkondenzátor Rozměry 69 × 45 × 34 mmObsah balení

 • Autokamera TrueCam M7 GPS Dual
 • Zadní kamera
 • Magnetický GPS modul
 • Magnetický držák s 3M nálepkou
 • Adaptér do autozapalovače se dvěma USB výstupy
 • Napájecí micro USB kabel o délce 3 m
 • Propojovací kabel zadní kamery
 • Micro SD/USB adaptér k přenosu souborů do PC
 • Datový USB kabel pro aktualizaci GPS modulu
 • Náhradní 3M nálepka pro opětovné přilepení držáku na sklo (2×)
 • 3M držák pro uchycení napájecího kabelu (5×)
 • Ochranný obal pro uschování a přenášení
 • Nástroj na kabel
 • Návod
Rok výroby: 2020

Stav produktu: Stav nového produktu Úvodní fotografie a popis produktu níže pochází z webu TrueCamShop.cz. Jsou pouze ilustrativní a popisují NOVÉ ZBOŽÍ. Informace o výbavě, příslušenství a dalších službách jsou pouze orientační a vydražené zboží je nemusí obsahovat. Kompletní fotodokumentaci a popis nového zboží najdete na našem webu TrueCamShop.cz. Platba a hromadné odeslání: Do hromadné objednávky lze spojit zboží z dokončených nákupů formou ,,Aukce". Jak na to? Označte všechny vyhrané položky Vyberte si formu dopravy a platby (v sekci Moje nákupy / Zakoupeno / Aukce / Zaplatit) Dokončete objednávku NEPLAŤE PROSÍM IHNED PO AUKCI, ale až po vydražení všech Vašich vyhraných aukcí. Pozor ! U zboží je nutné zvolit způsob dopravy a platby do 7 dní od konce aukce. V opačném případě bude objednávka stornována. TrueCam M7 GPS Dual - Má oči vpředu i vzadu S naší nejlepší magnetickou kamerou do auta TrueCam M7 GPS Dual je řešení každé nepříjemnosti na silnici snazší. Přední Full HD kamera neustále sleduje, co se děje před vozem a zadní HD vám hlídá nárazník. Nacvaknutí kamery před jízdou zabere díky magnetickému držáku jen vteřinu. S GPS a databází radarů ve 36 zemích se navíc snadno vyhnete pokutám. Připravena dřív, než se připoutáte Už u TrueCam M5 Wi-Fi jsme použili revoluční magnetický držák pro co nejrychlejší instalaci. M7 jej má také. Čekejte super snadné používání a maximální ochranu v podobě zarážky, která doplňuje magnet a kameru udrží i na extrémně rozbité silnici. Nová autokamera je vybavena i magnetickým GPS modulem a kovovým objektivem. Na něj cvaknete doplňkový, magnetický polarizační CPL filtr, který odstraní nechtěné odlesky na čelním skle. Dvě kamery = dvojnásobná ochrana O přínosu autokamery rozhoduje kvalita záznamu. Ten musí být ostrý a plynulý, abyste i v rychlosti rozeznali drobné objekty jako SPZ nebo tváře. Přesně to TrueCam M7 dokáže – navíc hlídá předek i zadek zároveň. Přední natáčí ve Full HD při 30 snímcích a zabírá široký úhel 150°. Zadní je polohovatelná, natáčí v HD a můžete ji umístit i na čelní asklo a nasměrovat směrem do auta. Snadno tak natočíte, co se děje v kabině – ideální pro taxikáře. Buďte chráněni 24/7 Většina autokamer zvládá natáčet ve dne. Chleba se ale láme při špatných světelných podmínkách. Čočka a optický snímač TrueCam M7 se šeru i tmě automaticky přizpůsobí a pořídí jasné video, které můžete v případě nehody použít jako důkaz. Při výjezdu z tunelu nebo potkávání protijedoucího auta pomůže funkce WDR. Vyhněte se pokutám Chcete vědět o statických radarech ve 36 zemích světa? S nacvakávacím magnetickým GPS modulem vás už měření rychlosti nebo křižovatka s detekcí jízdy na červenou nepřekvapí. V databázi máme přes 40 tisíc míst a další stále přidáváme. Díky polohovým údajům si ve videu můžete nechat zobrazit i svou rychlost. Ideální poměr mezi velikostí a výhledem Autokamera vám nikdy nesmí překážet ve výhledu. Zároveň je ale fajn, když se na pořízené záběry můžete rovnou podívat – proto jsme TrueCam M7 vybavili skvěle čitelným dvoupalcovým displejem s vysokým rozlišením a širokými pozorovacími úhly. Přesto jsme zachovali maximální kompaktnost, kdy kamera nebudí pozornost kolemjdoucích. Zvládá vše, co správná TrueCamka TrueCam M7 se takřka o vše postará sama. Díky automatickému spuštění nahrávání na něj vy nikdy nezapomenete. Paměť nemusíte ručně mazat, kamera sama odstraní nejstarší nepotřebný záběr. Stejně tak umí pomocí G-senzoru rozpoznat náraz a automaticky video uzamknout. Zamykání videí, co si chcete nechat, zvládnete i vy jedním tlačítkem. Celé ovládání je navíc v češtině. Bezpečné napájení s dlouhou životností Místo klasické baterie jsme použili bezpečnější kondenzátor s mnohonásobně delší životností. Ten se snadno vypořádá se změnami teplot. Zároveň se v průběhu času nijak nezhoršují jeho vlastnosti. Aby kamera natáčela, musí být stále připojena k napájení, což je ale u autokamery samozřejmost. V bezpečí i na parkovišti Nepozorný řidič, co vám při parkování drcne do auta? I proti tomu vám TrueCam M7 s parkovacím režimem pomůže. G-senzor rozpozná náraz, obě kamery se v mžiku zapnou a spustí nahrávání. Stačí kameru nechat připojenou do napájení a důkazy jsou vaše. Profesionální záběry díky CPL (doplňkově) Speciální polarizační filtr zamezí nechtěným odleskům jako je odraz palubní desky v předním skle. Díky magnetickému uchycení je jeho nasazení hračka. Filtr zároveň redukuje množství světla a propustí přesně tolik slunečních paprsků, kolik je třeba. Samotné video tím získá lepší kontrast a barvy. Profesionální instalace Pro váš maximální komfort a bezpečnost při řízení, využijte montáž kamery od profesionálů. Správné nastavení autokamery, skryté kabely, ničím nerušený výhled a pohodlí při řízení tak máte zaručené. Pro bližší informace navštivte truecam.com/instalace. Specifikace Rozlišení videa přední kamery Full HD (1920×1080) @ 30 fps HD (1280×720) @ 30 fps Rozlišení videa zadní kamery HD (1280×720) @ 30 fps Úhel záběru přední kamery 150° Úhel záběru zadní kamery 130° Formát videa MOV, komprese H.264 Rozlišení fotografie 2 MP Formát fotografie JPEG Zvuk Vestavěný mikrofon s možností vypnutí LCD displej 2" 320×240 Paměť Micro SD až 64 GB Funkce Magnetický držák, WDR, parkovací režim, detekce pohybu, G-senzor, záznam do smyčky, ochrana souborů, automatické spuštění, magnetický GPS modul s detekcí radarů, magnetický CPL filtr (doplňkově) Jazyky menu Čeština, Angličtina, Němčina, Slovenština, Polština, Maďarština Napájení Superkondenzátor Rozměry 69 × 45 × 34 mm Obsah balení Autokamera TrueCam M7 GPS Dual Zadní kamera Magnetický GPS modul Magnetický držák s 3M nálepkou Adaptér do autozapalovače se dvěma USB výstupy Napájecí micro USB kabel o délce 3 m Propojovací kabel zadní kamery Micro SD/USB adaptér k přenosu souborů do PC Datový USB kabel pro aktualizaci GPS modulu Náhradní 3M nálepka pro opětovné přilepení držáku na sklo (2×) 3M držák pro uchycení napájecího kabelu (5×) Ochranný obal pro uschování a přenášení Nástroj na kabel Návod Rok výroby: 2020

Nabídka č. 7051079999Zobrazení: 201