Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Balancer pro baterie - Elektro
Balancer pro baterie - Elektro
Balancer pro baterie - Elektro
Balancer pro baterie - Elektro
Balancer pro baterie - Elektro
1 z 4
Nové

Balancer pro baterie

(7045896139)
Cena
1 850 Kč
Ukončeno v pátek 22. 9. 2023, 21:16:32
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Vítejte na stránkách tohoto internetového obchodu s kamennou pobočkou. Náš e-shop je zaměřen na maloobchodní prodej Mobilních telefonů, tabletů, přislušenství, náhradních dílů, PC, notebooků, solární techniky, motodílů a přídavných motorů. Provádíme i pozáruční servis všech produktů co nabízíme. Poskytujeme standartní dvouletou záruku na veškeré naše nové produkty. Nejsme plátci DPH. Zboží odesíláme do 24 hodin od zakoupení a doručení je do 2 pracovních dnů.


Kontakt pro osobní převzetí:

www.mobilypodoli.cz

tel.:737070285

mobilypodoli@email.cz

Podolí 71, 68604


Zde nabízíme nový aktivní vyrovnávač napětí v bateriích nebo-li bateriový balancer (equalizér) až pro 4ks Bateri - 48V solární systémy. Equalizér lze použít pro všechny typy baterek, zapojení a parametry jsou na obrázku níže.


Podrobný popis:

Aktivní bateriový balancér (ekvalizér) je určen pro všechny typy nabíjecích baterií (olověné i lithiové) s napětím od 2,4 do 12V, které jsou zapojeny do série, aby udržoval rovnováhu napětí mezi bateriemi. Jeden balancér může být připojen až ke 4 bateriím zároveň.

Když se dva nebo více bateriových bloků zapojí do série, napětí bloků při nabíjení i vybíjení může být různé. Cyklickým provozem se stane, že bateriové napětí je mezi jednotlivými bloky odlišné. Jedna baterie má napětí vyšší a jedna baterie má napětí nižší. Tento stav způsobuje nevratné poškození baterií.

Bateriový balancér baterie mezi sebou napěťově vyrovnává - balancuje na max. napěťový rozdíl 10mV mezi bateriemi. Tím se zlepší výkon a životnost baterií zapojených v bateriové sestavě.


Balancér pracuje s vysokými frekvencemi, proto může při provozu vydávat vysokofrekvenční zvuk, není tedy vhodný do obytných prostor.


Děkujeme za Váš nákup!

Vítejte na stránkách tohoto internetového obchodu s kamennou pobočkou. Náš e-shop je zaměřen na maloobchodní prodej Mobilních telefonů, tabletů, přislušenství, náhradních dílů, PC, notebooků, solární techniky, motodílů a přídavných motorů. Provádíme i pozáruční servis všech produktů co nabízíme. Poskytujeme standartní dvouletou záruku na veškeré naše nové produkty. Nejsme plátci DPH. Zboží odesíláme do 24 hodin od zakoupení a doručení je do 2 pracovních dnů. Kontakt pro osobní převzetí: www.mobilypodoli.cz tel.:737070285 mobilypodoli@email.cz Podolí 71, 68604 Zde nabízíme nový aktivní vyrovnávač napětí v bateriích nebo-li bateriový balancer (equalizér) až pro 4ks Bateri - 48V solární systémy. Equalizér lze použít pro všechny typy baterek, zapojení a parametry jsou na obrázku níže. Podrobný popis: Aktivní bateriový balancér (ekvalizér) je určen pro všechny typy nabíjecích baterií (olověné i lithiové) s napětím od 2,4 do 12V, které jsou zapojeny do série, aby udržoval rovnováhu napětí mezi bateriemi. Jeden balancér může být připojen až ke 4 bateriím zároveň. Když se dva nebo více bateriových bloků zapojí do série, napětí bloků při nabíjení i vybíjení může být různé. Cyklickým provozem se stane, že bateriové napětí je mezi jednotlivými bloky odlišné. Jedna baterie má napětí vyšší a jedna baterie má napětí nižší. Tento stav způsobuje nevratné poškození baterií. Bateriový balancér baterie mezi sebou napěťově vyrovnává - balancuje na max. napěťový rozdíl 10mV mezi bateriemi. Tím se zlepší výkon a životnost baterií zapojených v bateriové sestavě. Balancér pracuje s vysokými frekvencemi, proto může při provozu vydávat vysokofrekvenční zvuk, není tedy vhodný do obytných prostor. Děkujeme za Váš nákup!
Nabídka č. 7045896139Zobrazení: 19