Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Bambusová mísa na salát, O 19 cm - Vybavení do kuchyně
Bambusová mísa na salát, O 19 cm - Vybavení do kuchyně
1 z 1
Cena
439 Kč
Ukončeno v sobotu 23. 9. 2023, 05:42:05
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

Bambusová mísa na salát je praktickým výrobkem od známé společnosti 5five Simply Smart. Ekologicky šetrný materiál, bezpečný pro styk s potravinami. Miska je vyrobena ze 100% bambusu. Pro ty, kteří ocení přírodní materiály, bude miska ideální. Mísa je skvělá pro servírování salátu. Můžeme v ní však podávat i občerstvení, jako jsou chipsy apod. Je nepostradatelná pro domácí oslavy.

Velikost mísy umožňuje servírovat poměrně velké množství jídla. Její průměr je 19 cm a výška 8 cm. Mísa se velmi snadno čistí. Stačí ji opláchnout pod tekoucí vodou. Není vhodná do myčky na nádobí. Kruhový tvar zužující se směrem dolů je u kuchyňských mís často opakovaným motivem. Mísy jsou na našich webových stránkách k dispozici ve třech velikostech. Můžete si z nich vytvořit nádhernou sbírku. Jejich skladování nebude problém, protože do sebe dokonale zapadají.

 

Vlastnosti produktu:

  • bambusová mísa na salát,
  • průměr je 19cm a výška 8cm,
  • vyrobena ze 100% bambusu,
  • hnědá barva,
  • klasický tvar,
  • není vhodná do myčky na nádobí,
  • výrobek známé značky 5five Simply Smart.
Bambusová mísa na salát je praktickým výrobkem od známé společnosti 5five Simply Smart.Ekologicky šetrný materiál, bezpečný pro styk s potravinami. Miska je vyrobena ze 100% bambusu. Pro ty, kteří ocení přírodní materiály, bude miska ideální.Mísa je skvělá pro servírování salátu. Můžeme v ní však podávat i občerstvení, jako jsou chipsy apod. Je nepostradatelná pro domácí oslavy.Velikost mísy umožňuje servírovat poměrně velké množství jídla. Její průměr je 19 cm a výška 8 cm.Mísa se velmi snadno čistí. Stačí ji opláchnout pod tekoucí vodou. Není vhodná do myčky na nádobí.Kruhový tvar zužující se směrem dolů je u kuchyňských mís často opakovaným motivem.Mísy jsou na našich webových stránkách k dispozici ve třech velikostech. Můžete si z nich vytvořit nádhernou sbírku. Jejich skladování nebude problém, protože do sebe dokonale zapadají.Vlastnosti produktu:bambusová mísa na salát,průměr je 19cm a výška 8cm,vyrobena ze 100% bambusu,hnědá barva,klasický tvar,není vhodná do myčky na nádobí,výrobek známé značky 5five Simply Smart.
Nabídka č. 7044386789Zobrazení: 8