Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Bankovka - Bahamy 1 D - Sběratelství
Bankovka - Bahamy 1 D - Sběratelství
Bankovka - Bahamy 1 D - Sběratelství
1 z 2

Bankovka - Bahamy 1 D

Aukce
Žádný příhoz
400 Kč
Končí v pátek 26. 7. 20:10
Kolik přihodit?
Doprava a platba
Balíkovna Od 80 Kč
Doporučená zásilka 100 Kč
Mezinárodní přeprava 250 Kč
Bankovním převodem
Podrobnosti
Bankovka - Bahamy 1 D
Popis předmětu

Prohlédněte si další mé zajímavé aukce.


Stav nálezový. Předmětem nabídky je tato konkrétní vyfocená bankovka. V těchto aukcích rozprodávám velký zajímavý soubor bankovek. Před příhozem prosím vezměte na vědomí, že obchod přes internet nemůže nahradit přímou osobní prohlídku sběratelského materiálu a z fotografií nemusí být patrná některá poškození či nedostatky ( ohyby, přehyby, odření, prodření, dírky, rožky, flíčky, natržení, a další ). Stav nálezový znamená, že bankovku vezmu, nafotím a vystavím v aukci. Tedy ji nijak nevylepším ani nezhorším. Nic neschovávám, ale jednotlivé kusy nepopisuji a stavy nehodnotím. Trvale garantuji originalitu/pravost.


Při libovolném počtu zakoupených aukcí účtuji jedno dopravné - viz ceník. Cena dopravy se s více zakoupenými aukcemi nezvyšuje. Tedy poprosím o platbu za nákup + jedenkrát dopravné. Osobní převzetí z organizačních důvodů neumožňuji. Doprava do zahraničí = také pro Slovensko. Poštěodolné zabalení a pojištění něco váží a stojí. Nemám v rozumném dosahu zásilkovnu a nepoužívám ji. Tedy po vydražení prosím bez diskuzí o dopravě, ta je řádně nadefinovaná v aukci a s možnostmi jste předem seznámeni. Komu se dopravné nelíbí, má možnost nekoupit, nebo naopak koupit více položek a dopravné se rozpočítá a obchod se tak vyplatí Vám a mě také. Mám radost i z drobného obchodu a děkuji za něj. Pokud ale zakoupíte bankovku za 50 Kč, při zaslání do ciziny, včetně Slovenska, bude dopravné pořád 250 Korun a to bez diskuzí. Platba v Eurech není problém, po dodražení zasílám přeshraničním kupcům info k platbě. Na poštu chodím celkem často, takže odesláno bude po připsání platby do několika pracovních dní. Pokud jste nějakou aukci nestihli a máte o položku zájem, napište.

Prohlédněte si další mé zajímavé aukce. Stav nálezový. Předmětem nabídky je tato konkrétní vyfocená bankovka. V těchto aukcích rozprodávám velký zajímavý soubor bankovek. Před příhozem prosím vezměte na vědomí, že obchod přes internet nemůže nahradit přímou osobní prohlídku sběratelského materiálu a z fotografií nemusí být patrná některá poškození či nedostatky ( ohyby, přehyby, odření, prodření, dírky, rožky, flíčky, natržení, a další ). Stav nálezový znamená, že bankovku vezmu, nafotím a vystavím v aukci. Tedy ji nijak nevylepším ani nezhorším. Nic neschovávám, ale jednotlivé kusy nepopisuji a stavy nehodnotím. Trvale garantuji originalitu/pravost. Při libovolném počtu zakoupených aukcí účtuji jedno dopravné - viz ceník. Cena dopravy se s více zakoupenými aukcemi nezvyšuje. Tedy poprosím o platbu za nákup + jedenkrát dopravné. Osobní převzetí z organizačních důvodů neumožňuji. Doprava do zahraničí = také pro Slovensko. Poštěodolné zabalení a pojištění něco váží a stojí. Nemám v rozumném dosahu zásilkovnu a nepoužívám ji. Tedy po vydražení prosím bez diskuzí o dopravě, ta je řádně nadefinovaná v aukci a s možnostmi jste předem seznámeni. Komu se dopravné nelíbí, má možnost nekoupit, nebo naopak koupit více položek a dopravné se rozpočítá a obchod se tak vyplatí Vám a mě také. Mám radost i z drobného obchodu a děkuji za něj. Pokud ale zakoupíte bankovku za 50 Kč, při zaslání do ciziny, včetně Slovenska, bude dopravné pořád 250 Korun a to bez diskuzí. Platba v Eurech není problém, po dodražení zasílám přeshraničním kupcům info k platbě. Na poštu chodím celkem často, takže odesláno bude po připsání platby do několika pracovních dní. Pokud jste nějakou aukci nestihli a máte o položku zájem, napište.

Nabídka č. 7062734858 Vystaveno 19.07. 20:07 Zobrazení: 4