Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Prodejce je do 20. 6. 2024 nepřítomen. Co to znamená?

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Bankovka - Turecko 1 P - Bankovky
Bankovka - Turecko 1 P - Bankovky
Bankovka - Turecko 1 P - Bankovky
1 z 2

Bankovka - Turecko 1 P

Skončeno
1 přihazoval
200 Kč
Ukončeno v pátek 14. 6. 2024, 20:14:00
Vyhráno uživatelem t...4
Doprava a platba
Balíkovna Od 80 Kč
Doporučená zásilka 100 Kč
Mezinárodní přeprava 250 Kč
Bankovním převodem
Podrobnosti
Bankovka - Turecko 1 P
Popis předmětu

Prohlédněte si další mé zajímavé aukce.


Stav nálezový. Předmětem nabídky je tato konkrétní vyfocená bankovka. V těchto aukcích rozprodávám velký zajímavý soubor bankovek. Před příhozem prosím vezměte na vědomí, že obchod přes internet nemůže nahradit přímou osobní prohlídku sběratelského materiálu a z fotografií nemusí být patrná některá poškození či nedostatky ( ohyby, přehyby, odření, prodření, dírky, rožky, flíčky, natržení, a další ). Stav nálezový znamená, že bankovku vezmu, nafotím a vystavím v aukci. Tedy ji nijak nevylepším ani nezhorším. Nic neschovávám, ale jednotlivé kusy nepopisuji a stavy nehodnotím. Trvale garantuji originalitu/pravost.


Při libovolném počtu zakoupených aukcí účtuji jedno dopravné - viz ceník. Cena dopravy se s více zakoupenými aukcemi nezvyšuje. Tedy poprosím o platbu za nákup + jedenkrát dopravné. Osobní převzetí z organizačních důvodů neumožňuji. Doprava do zahraničí = také pro Slovensko. Poštěodolné zabalení a pojištění něco váží a stojí. Nemám v rozumném dosahu zásilkovnu a nepoužívám ji. Tedy po vydražení prosím bez diskuzí o dopravě, ta je řádně nadefinovaná v aukci a s možnostmi jste předem seznámeni. Komu se dopravné nelíbí, má možnost nekoupit, nebo naopak koupit více položek a dopravné se rozpočítá a obchod se tak vyplatí Vám a mě také. Mám radost i z drobného obchodu a děkuji za něj. Pokud ale zakoupíte bankovku za 50 Kč, při zaslání do ciziny, včetně Slovenska, bude dopravné pořád 250 Korun a to bez diskuzí. Platba v Eurech není problém, po dodražení zasílám přeshraničním kupcům info k platbě. Na poštu chodím celkem často, takže odesláno bude po připsání platby do několika pracovních dní. Pokud jste nějakou aukci nestihli a máte o položku zájem, napište.

Prohlédněte si další mé zajímavé aukce. Stav nálezový. Předmětem nabídky je tato konkrétní vyfocená bankovka. V těchto aukcích rozprodávám velký zajímavý soubor bankovek. Před příhozem prosím vezměte na vědomí, že obchod přes internet nemůže nahradit přímou osobní prohlídku sběratelského materiálu a z fotografií nemusí být patrná některá poškození či nedostatky ( ohyby, přehyby, odření, prodření, dírky, rožky, flíčky, natržení, a další ). Stav nálezový znamená, že bankovku vezmu, nafotím a vystavím v aukci. Tedy ji nijak nevylepším ani nezhorším. Nic neschovávám, ale jednotlivé kusy nepopisuji a stavy nehodnotím. Trvale garantuji originalitu/pravost. Při libovolném počtu zakoupených aukcí účtuji jedno dopravné - viz ceník. Cena dopravy se s více zakoupenými aukcemi nezvyšuje. Tedy poprosím o platbu za nákup + jedenkrát dopravné. Osobní převzetí z organizačních důvodů neumožňuji. Doprava do zahraničí = také pro Slovensko. Poštěodolné zabalení a pojištění něco váží a stojí. Nemám v rozumném dosahu zásilkovnu a nepoužívám ji. Tedy po vydražení prosím bez diskuzí o dopravě, ta je řádně nadefinovaná v aukci a s možnostmi jste předem seznámeni. Komu se dopravné nelíbí, má možnost nekoupit, nebo naopak koupit více položek a dopravné se rozpočítá a obchod se tak vyplatí Vám a mě také. Mám radost i z drobného obchodu a děkuji za něj. Pokud ale zakoupíte bankovku za 50 Kč, při zaslání do ciziny, včetně Slovenska, bude dopravné pořád 250 Korun a to bez diskuzí. Platba v Eurech není problém, po dodražení zasílám přeshraničním kupcům info k platbě. Na poštu chodím celkem často, takže odesláno bude po připsání platby do několika pracovních dní. Pokud jste nějakou aukci nestihli a máte o položku zájem, napište.

Nabídka č. 7062735621 Vystaveno 07.06. 20:06 Zobrazení: 34