search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii
BANKSY/NOT BANKSY © ORIG. RUČNĚ STŘÍKANÝ SPREJ, CERTIFIKACE, 6/10
visibility
Vyvolávací cena
14 999 Kč
update
Končí pondělí, 22. 8. 2022, 18:45:00 Aukce má plovoucí konec info Každý příhoz v posledních 10 sekundách aukce nastaví čas do konce na 10 sekund.
update
Končí pondělí, 22. 8. 2022, 18:45:00 Aukce má plovoucí konec info Každý příhoz v posledních 10 sekundách aukce nastaví čas do konce na 10 sekund.
Žádný příhoz
visibility5  sleduje
Žádný příhoz
Chcete koupit hned? Nabídněte prodejci cenu
Možnost platí pouze do prvního příhozu v aukci
Doprava
 • Zásilka do zahraničí Zdarma
 • Balík Do ruky Zdarma
 • placeOsobní převzetí Strakonice
 • Zjistit více
Platba
 • Platba kartou online
 • Platba při převzetí
 • Platba převodem
 • Zjistit více
Prodejce favorite
  • Přeprava zdarma

   Při nákupu nad 9 999 Kč od Leniska_o

  • Doba dodání (od obdržení platby)

   2-3 dny

  BANKSY / NOT BANKSY ©

  NÁZEV DÍLA: KEEP IT REAL

  BARVA: L/GREEN

  ROK VYDÁNÍ DÍLA: 2021

  Vícevrstvý originální ručně stříkaný sprej s využitím šablonové techniky na ruční papír /280g/ o rozměru listu 38 x 56 cm

  Přiložena originální certifikace pravosti (COA) © NOT BANKSY, certifikace signována ručně, datována, evidenční číslo díla + další náležitosti originální certifikace.

  Signováno ručně vpravo dole v listu © NOT BANKSY

  Číslováno ručně vlevo dole v listu 6/10

  Vlevo dole slepotiskové razítko © NOT BANKSY + Heavy Weaponry /Elephant with Bomb/

  Na zadní straně díla je nalepený štítek originality s jedinečným číslem, shodné číslo je také uvedeno na certifikaci.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Jsme jediní přímí dovozci pro ČR a SK, kteří tato díla nakupují z ateliéru © NOT BANKSY ve Velké Británii.

  Jedinečné, prestižní a zároveň velmi ceněné sběratelské dílo. Tato díla se prodávají v aukčních síních a galeriích po celém světě i v ČR.

  Žádný tisk, vše dělané ručně sprejem s využitím šablonové techniky. Každé dílo je originální umění, omezený a zároveň malý počet vydání každého kusu.

  Popřípadě nás můžete kontaktovat ohledně vaší cenové nabídky /balina.o@seznam.cz/ Nebráníme se slušné a férové dohodě.

  V případě, že nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, stačí nás kontaktovat a po domluvě nám zašlete nepoškozené dílo do 14 dnů zpět a my Vám obratem vrátíme peníze.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Banksy je pseudonym anglického street artového umělce pocházejícího z bristolské undergroundové scény, jehož skutečná identita je neznámá. Banksyho díla jsou často satirická a nesou politické či kulturní poselství. Jeho street art, který kombinuje graffiti s využitím šablonové techniky, se objevil v Londýně i v jiných městech po světě. Banksy také vytvořil v roce 2010 uvítací skeč v seriálu Simpsonovi v díle MoneyBART zobrazující pracující Asiaty vytvářející samotný seriál v žalostných podmínkách. Skeč byl inspirován zjištěním, že Simpsonovi jsou z velké části vyráběni v Jižní Koreji. Na konci roku 2010 se rozhodl finančně vypomoci stíhaným umělcům z ruské skupiny Vojna. Režíroval také film Exit Through the Gift Shop, který měl premiéru na Sundance Film Festivalu v roce 2010.