Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
BATELOV Třešť VYSOČINA Horní Cerekev Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA - Pohlednice místopis
BATELOV Třešť VYSOČINA Horní Cerekev Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA - Pohlednice místopis
BATELOV Třešť VYSOČINA Horní Cerekev Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA - Pohlednice místopis
1 z 2

BATELOV Třešť VYSOČINA Horní Cerekev Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA

(7046068001)
Žádný příhoz
168 Kč
Ukončeno v úterý 7. 11. 2023, 18:42:00
Nikdo nezakoupil
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
Žádný sledující
Žádný příhoz
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Barevnost
Doba dodání (od obdržení platby)
Okres
Kód zboží

cca 1952 - BATELOV, okres JIHLAVA (IGLAU), (Historie, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Loučky, Dačice, Slavonice, Pelhřimov, Polná, Štoky, Větrný Jeníkov, Horní Dolní Cerekev, Pacov, Třešť, Telč)

Velmi zajímavá, pěkná ČB, MF stará, sběratelská, originální FOTO pohlednice / pohled, v bezvadné, sbírkové kvalitě - intaktní.

Pohled na celkový pohled na město, předměstí, staveniště, kostel, zahrady, okolní krajina.

Pohlednice je velice pěkná, čistá, nepoškozená. Obrazová část je velice pěkná, čistá, pěkně ostrá, velmi dobrý soutisk, dobře čitelná, mnoho pěkných detailů, vhodná k digitalizaci a archivaci.

Růžky pevné, nezlomené, ostré, hrany v pořádku.

Celkově velmi pěkná a zajímavá.

Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


REVERS: prošlá poštou, pěkná, čistá, kompletní. Známka K. Gottwald 1.50 Kčs hnědá + razítko pp. Batelov IV/1952. Posláno z Batelov do Třešť, Marie Bartušková, V. referát ONV

Foto: x

Náklad: Orbis MF ČB foto

Vydal: Orbis MF ČB foto


Celkový stav předmětu je bezvadný - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky.

Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad.

Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce".

Přidejte si účet KONVOLUT mezi oblíbené kliknutím na https://aukro.cz/uzivatel/konvolut/oblibit

Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu).

Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe. 


Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží. 


Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce.

Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží).

V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce).

Jako variabilní symbol při platbě uvádějte vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.

cca 1952 - BATELOV, okres JIHLAVA (IGLAU), (Historie, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Loučky, Dačice, Slavonice, Pelhřimov, Polná, Štoky, Větrný Jeníkov, Horní Dolní Cerekev, Pacov, Třešť, Telč)Velmi zajímavá, pěkná ČB, MF stará, sběratelská, originální FOTO pohlednice / pohled, v bezvadné, sbírkové kvalitě - intaktní.Pohled na celkový pohled na město, předměstí, staveniště, kostel, zahrady, okolní krajina.Pohlednice je velice pěkná, čistá, nepoškozená. Obrazová část je velice pěkná, čistá, pěkně ostrá, velmi dobrý soutisk, dobře čitelná, mnoho pěkných detailů, vhodná k digitalizaci a archivaci.Růžky pevné, nezlomené, ostré, hrany v pořádku. Celkově velmi pěkná a zajímavá. Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).REVERS: prošlá poštou, pěkná, čistá, kompletní. Známka K. Gottwald 1.50 Kčs hnědá + razítko pp. Batelov IV/1952. Posláno z Batelov do Třešť, Marie Bartušková, V. referát ONVFoto: xNáklad: Orbis MF ČB fotoVydal: Orbis MF ČB fotoCelkový stav předmětu je bezvadný - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky.Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad. Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce".Přidejte si účet KONVOLUT mezi oblíbené kliknutím na https://aukro.cz/uzivatel/konvolut/oblibit Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu). Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe.Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží.Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce. Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží). V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce). Jako variabilní symbol při platbě uvádějte vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.
Nabídka č. 7046068001Zobrazení: 7