Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
BATELOV Třešť VYSOČINA Horní Cerekev Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA - Pohlednice místopis
BATELOV Třešť VYSOČINA Horní Cerekev Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA - Pohlednice místopis
BATELOV Třešť VYSOČINA Horní Cerekev Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA - Pohlednice místopis
1 z 2

BATELOV Třešť VYSOČINA Horní Cerekev Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA

(7046068007)
Žádný příhoz
198 Kč
Ukončeno v úterý 7. 11. 2023, 18:42:00
Nikdo nezakoupil
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
Žádný sledující
Žádný příhoz
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Barevnost
Doba dodání (od obdržení platby)
Okres
Kód zboží

cca 1946 - BATELOV, okres JIHLAVA (IGLAU), (Historie, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Loučky, Dačice, Slavonice, Pelhřimov, Polná, Štoky, Větrný Jeníkov, Horní Dolní Cerekev, Pacov, Třešť, Telč)

Velmi zajímavá, pěkná ČB, MF stará, sběratelská, originální pohlednice / pohled, čb foto-knihtisk, okrová - tónovaná, tzv. F-Série, ve velmi dobré, sbírkové kvalitě.

Pohled na celkový pohled na město, předměstí, staveniště, kostel, zahrady, plot, okolní krajina.

Pohlednice je velice pěkná, zásadně nepoškozená. V rámečku místy neznatelně oshaná. Fotografie je pěkná, dobrý soutisk, dobře čitelná, mnoho pěkných detailů, vhodná k digitalizaci a archivaci.

Růžky pevné, nezlomené, neznatelně naťuklé, hrany a rámeček místy nepatrně osahané/omšelé.

Celkově velmi pěkná a zajímavá.

Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


REVERS: prošlá poštou, pěkná, čistá, kompletní. Známka ČSP T. G. M. 1.20K růžová (s levým okrajem) + razítko pp. Batelov 1947. Posláno v VI/1947 z Batelov do Polná, okres Jihlava, Stalinova ulice č. 643, slečna Olga Štěchová, učitelka Polná.

Foto: x, F-Série, č. F-1215

Náklad: x, F-Série, č. F-1215

Vydal: x, F-Série, č. F-1215


Celkový stav předmětu je velmi dobrý - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky.

Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad.

Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce".

Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu).

Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe. 


Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží. 


Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce.

Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží).

V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce).

Jako variabilní symbol při platbě uvádějte vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.

cca 1946 - BATELOV, okres JIHLAVA (IGLAU), (Historie, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Loučky, Dačice, Slavonice, Pelhřimov, Polná, Štoky, Větrný Jeníkov, Horní Dolní Cerekev, Pacov, Třešť, Telč)Velmi zajímavá, pěkná ČB, MF stará, sběratelská, originální pohlednice / pohled, čb foto-knihtisk, okrová - tónovaná, tzv. F-Série, ve velmi dobré, sbírkové kvalitě.Pohled na celkový pohled na město, předměstí, staveniště, kostel, zahrady, plot, okolní krajina.Pohlednice je velice pěkná, zásadně nepoškozená. V rámečku místy neznatelně oshaná. Fotografie je pěkná, dobrý soutisk, dobře čitelná, mnoho pěkných detailů, vhodná k digitalizaci a archivaci.Růžky pevné, nezlomené, neznatelně naťuklé, hrany a rámeček místy nepatrně osahané/omšelé.Celkově velmi pěkná a zajímavá. Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).REVERS: prošlá poštou, pěkná, čistá, kompletní. Známka ČSP T. G. M. 1.20K růžová (s levým okrajem) + razítko pp. Batelov 1947. Posláno v VI/1947 z Batelov do Polná, okres Jihlava, Stalinova ulice č. 643, slečna Olga Štěchová, učitelka Polná.Foto: x, F-Série, č. F-1215Náklad: x, F-Série, č. F-1215Vydal: x, F-Série, č. F-1215Celkový stav předmětu je velmi dobrý - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky.Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad. Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce". Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu). Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe.Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží.Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce. Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží). V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce). Jako variabilní symbol při platbě uvádějte vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.
Nabídka č. 7046068007Zobrazení: 5