Vyberte si kategorii
Bezkontaktní digitální teploměr SZ-T1, bílá - Lékárna a zdravíBezkontaktní digitální teploměr SZ-T1, bílá - Lékárna a zdraví
Bezkontaktní digitální teploměr SZ-T1, bílá - Lékárna a zdraví
1 z 2
Nové

Bezkontaktní digitální teploměr SZ-T1, bílá

(7007084696)
Cena
350 Kč
K dispozici
8 ks
1 ks
Žádný sledující
Doprava
Kurýr 60 Kč
Kurýr s dobírkou 119 Kč
Osobní převzetí
Přerov I - Město
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Bezkontaktní digitální teploměr SZ-T1, bílá


Stav produktu: Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ. Nové zboží zabalené v originálním poškozeném obalu. Záruka 24 měsíců. 


Nemusí obsahovat český návod k obsluze.


Přenosný ruční bezdotykový IR infračervený teploměr Digitální Čelní LCD měřič tělesné teploty s podsvícením pro miminko/dospělého.


Bezkontaktní a 1 sekundové měření: Rychlé měření teploty jedním tlačítkem. Bezkontaktní infračervené měření při zamezení křížové infekce. Vzdálenost měření je 1-3 cm.


Teploměr s více režimy: Teploměr na čelo je určen pro všechny věkové kategorie, dospělé, kojence a starší osoby. Podporuje nejen funkci čela, ale je schopen měřit teplotu místnosti/objektu.


Praktická funkce paměti: Můžete uložit až 32 naměřených teplot a kdykoli je vyvolat. To se hodí pro vedení záznamů a je to pohodlné pro kojence, děti, dospělé, má také funkci automatického vypnutí pro úsporu energie.


Zvukové připomenutí: Vysoce přesné infračervené měření, inteligentní algoritmus, zvukové upozornění na přehřátí. HD LED obrazovka zobrazuje jasná a zřetelná čísla, která jsou snadno čitelná.


Přesné hodnoty: Teploměr ZS-T1 byl klinicky testován a bylo zjištěno, že jde o rychlý a absolutně spolehlivý přístroj k použití. Je ideální pro měření z čela a má velmi malou odchylku (0,1 °F pro tělový režim a 1,0 °F pro okolní režim. Ve skutečnosti je přesnější než standardní rtuťové teploměry.


Technické specifikace: 


Model: ZS-T1

Barva: Bílá

Velikost: 18 × 4,4 × 4,2 cm

Hmotnost: 85g

Teplotní model: 32 ℃ ~ 42,9 ℃

Povrchový režim: 0 ℃

Teplota normálního použití: Okolní teplota: 10 ℃ ~ 40 ℃

Přesnost: Chyba měření ≤± 0,3 stupně. (importovaný infračervený detekční systém)

Rychlá odezva: Doba měření < 1 sekunda

Automatické vypnutí: 60 sekund

Snadné použití: Měření jedním tlačítkem, jednoduchá obsluha.

Bezkontaktní: Měření lidského čela, nedotýkající se lidské kůže.

Vzdálenost měření: Lze ji upravit v rozmezí 5-15 cm bez pevné vzdálenosti měření.

Velký displej: Velký displej LCD s podsvícením, lze jasně zobrazit jakékoli světlo.

Teplotní alarm: teplotu alarmu lze libovolně nastavit.

Ukládání datové paměti: 32 vyvolání paměti je uloženo pro analýzu, referenci a srovnání.

Měření teploty ve dvou režimech: Parametry nastavení můžete upravit tak, aby se přizpůsobily lékařskému systému měření teploty v různých zemích a převést je na sebe pomocí stupňů Celsia a Fahrenheita.

Napájení: 2xAA baterie (není součástí balení)

Bezkontaktní digitální teploměr SZ-T1, bílá Stav produktu:Zboží spadá do kategorieA - NOVÉ. Nové zboží zabalené v originálním poškozeném obalu. Záruka 24 měsíců. Nemusí obsahovat český návod k obsluze. Přenosný ruční bezdotykový IR infračervený teploměr Digitální Čelní LCD měřič tělesné teploty s podsvícením pro miminko/dospělého. Bezkontaktní a 1 sekundové měření:Rychlé měření teploty jedním tlačítkem. Bezkontaktní infračervené měření při zamezení křížové infekce. Vzdálenost měření je 1-3 cm. Teploměr s více režimy:Teploměr na čelo je určen pro všechny věkové kategorie, dospělé, kojence a starší osoby. Podporuje nejen funkci čela, ale je schopen měřit teplotu místnosti/objektu. Praktická funkce paměti:Můžete uložit až 32 naměřených teplot a kdykoli je vyvolat. To se hodí pro vedení záznamů a je to pohodlné pro kojence, děti, dospělé, má také funkci automatického vypnutí pro úsporu energie. Zvukové připomenutí:Vysoce přesné infračervené měření, inteligentní algoritmus, zvukové upozornění na přehřátí. HD LED obrazovka zobrazuje jasná a zřetelná čísla, která jsou snadno čitelná. Přesné hodnoty:Teploměr ZS-T1 byl klinicky testován a bylo zjištěno, že jde o rychlý a absolutně spolehlivý přístroj k použití. Je ideální pro měření z čela a má velmi malou odchylku (0,1 °F pro tělový režim a 1,0 °F pro okolní režim. Ve skutečnosti je přesnější než standardní rtuťové teploměry. Technické specifikace: Model: ZS-T1 Barva: Bílá Velikost: 18 × 4,4 × 4,2 cm Hmotnost: 85g Teplotní model: 32 ℃ ~ 42,9 ℃ Povrchový režim: 0 ℃ Teplota normálního použití: Okolní teplota: 10 ℃ ~ 40 ℃ Přesnost: Chyba měření ≤± 0,3 stupně. (importovaný infračervený detekční systém) Rychlá odezva: Doba měření < 1 sekunda Automatické vypnutí: 60 sekund Snadné použití: Měření jedním tlačítkem, jednoduchá obsluha. Bezkontaktní: Měření lidského čela, nedotýkající se lidské kůže. Vzdálenost měření: Lze ji upravit v rozmezí 5-15 cm bez pevné vzdálenosti měření. Velký displej: Velký displej LCD s podsvícením, lze jasně zobrazit jakékoli světlo. Teplotní alarm: teplotu alarmu lze libovolně nastavit. Ukládání datové paměti: 32 vyvolání paměti je uloženo pro analýzu, referenci a srovnání. Měření teploty ve dvou režimech: Parametry nastavení můžete upravit tak, aby se přizpůsobily lékařskému systému měření teploty v různých zemích a převést je na sebe pomocí stupňů Celsia a Fahrenheita. Napájení: 2xAA baterie (není součástí balení)
Nabídka č. 7007084696Zobrazení: 4