Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Bezpečnostní 1. brána Wallfix, Výsuvná dětská brána na schody a dveře - DětiBezpečnostní 1. brána Wallfix, Výsuvná dětská brána na schody a dveře - DětiBezpečnostní 1. brána Wallfix, Výsuvná dětská brána na schody a dveře - DětiBezpečnostní 1. brána Wallfix, Výsuvná dětská brána na schody a dveře - DětiBezpečnostní 1. brána Wallfix, Výsuvná dětská brána na schody a dveře - DětiBezpečnostní 1. brána Wallfix, Výsuvná dětská brána na schody a dveře - Děti
Bezpečnostní 1. brána Wallfix, Výsuvná dětská brána na schody a dveře - Děti
1 z 6
Rozbaleno

Bezpečnostní 1. brána Wallfix, Výsuvná dětská brána na schody a dveře

(7046549694)
6 přihazovalo
441 Kč
Ukončeno v pondělí 2. 10. 2023, 19:35:19
Vyhráno uživatelem z...i
11 sledovalo
6 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Barva
Doba dodání (od obdržení platby)

Nové a v originálním obalu...


Vlastnosti a detaily:

ROZŠÍŘITELNÁ A NASTAVITELNÁ DĚTKÁ BRÁNA: Tato bezpečnostní zábrana se vejde do otvorů od 62 cm do maximálně 102 cm bez potřeby prodloužení, vše, co potřebujete pro rychlou a jednoduchou instalaci, je v krabici.


SNADNÁ INSTALACE A DEMONTÁŽ: výsuvné panely brány usnadňují instalaci a bránu lze snadno demontovat díky uvolňovacímu mechanismu integrovanému do nástěnných háčků.


VÝSUVNÁ KOVOVÁ DĚTSKÁ BRÁNA SE OTVÍRÁ OBOU ZPŮSOBY: Schodišťovou bránu lze nastavit tak, aby se otvírala pouze v jednom směru nebo v obou směrech pro maximální flexibilitu.


OTEVÍRÁNÍ JEDNOU RUKOU: výsuvná dětská bezpečnostní zábrana s jednoduchým otevíráním jednou rukou s funkcí naklápění a zvedání, skvělé, když máte plné ruce.


DĚTSKÁ BRÁNA BEZ DOLNÍ MŘÍŽKY: tato bezpečnostní zábrana nemá žádný přechod přes zábranu, aby se zabránilo nebezpečí zakopnutí, proto je zvláště vhodná jako schodišťová brána nahoře nebo dole na schodech.


PSÍ BRÁNA: lze ji použít i jako psí branku pro domácí mazlíčky, pro vytvoření bezpečného prostoru pro vašeho psa nebo miminko při hře a odpočinku a vše můžete přehledně sledovat přes mříže brány.

Nové a v originálním obalu...Vlastnosti a detaily:ROZŠÍŘITELNÁ A NASTAVITELNÁ DĚTKÁ BRÁNA: Tato bezpečnostní zábrana se vejde do otvorů od 62 cm do maximálně 102 cm bez potřeby prodloužení, vše, co potřebujete pro rychlou a jednoduchou instalaci, je v krabici.SNADNÁ INSTALACE A DEMONTÁŽ: výsuvné panely brány usnadňují instalaci a bránu lze snadno demontovat díky uvolňovacímu mechanismu integrovanému do nástěnných háčků.VÝSUVNÁ KOVOVÁ DĚTSKÁ BRÁNA SE OTVÍRÁ OBOU ZPŮSOBY: Schodišťovou bránu lze nastavit tak, aby se otvírala pouze v jednom směru nebo v obou směrech pro maximální flexibilitu.OTEVÍRÁNÍ JEDNOU RUKOU: výsuvná dětská bezpečnostní zábrana s jednoduchým otevíráním jednou rukou s funkcí naklápění a zvedání, skvělé, když máte plné ruce.DĚTSKÁ BRÁNA BEZ DOLNÍ MŘÍŽKY: tato bezpečnostní zábrana nemá žádný přechod přes zábranu, aby se zabránilo nebezpečí zakopnutí, proto je zvláště vhodná jako schodišťová brána nahoře nebo dole na schodech.PSÍ BRÁNA: lze ji použít i jako psí branku pro domácí mazlíčky, pro vytvoření bezpečného prostoru pro vašeho psa nebo miminko při hře a odpočinku a vše můžete přehledně sledovat přes mříže brány.
Nabídka č. 7046549694Zobrazení: 74