Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
BOUNCER minimalistické houpací křeslo pro děti - Děti
BOUNCER minimalistické houpací křeslo pro děti - Děti
BOUNCER minimalistické houpací křeslo pro děti - Děti
BOUNCER minimalistické houpací křeslo pro děti - Děti
BOUNCER minimalistické houpací křeslo pro děti - Děti
BOUNCER minimalistické houpací křeslo pro děti - Děti
1 z 5
Rozbaleno

BOUNCER minimalistické houpací křeslo pro děti

(7046688607)
6 přihazovalo
320 Kč
Ukončeno ve středu 4. 10. 2023, 20:55:00
Vyhráno uživatelem v...c
17 sledovalo
6 přihazovalo
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
 • Informace od prodejce
 • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Nové a v originálním obalu..


Vlastnosti a detaily:

BOUNCER: minimalistické houpací křeslo pro děti od narození do 13,5 lb (nebo když začnou sedět). Vaše miminko se bude houpat díky přirozeným pohybům svého těla. 

Je minimalistický – je dodáván s hrazdičkou se dvěma hračkami a neposkytuje příliš mnoho podnětů


BEZPEČNÉ: skákací sedačka má tříbodový bezpečnostní pás se širokým měkkým potahem. Rám je velmi stabilní a protiskluzové prvky na nohách zabraňují pohybu odrážedla při houpání.


ERGONOMICKÉ: sedátko odrážedla rovnoměrně rozloží váhu vašeho dítěte. Páteř vašeho dítěte leží přirozeně a podporuje správné držení těla. Sedačka je široká a hluboká, takže vaše dítě je dobře podepřeno.


PRAKTICKÉ: houpačka dětského odrážedla je lehká a snadno se složí do kompaktní velikosti, takže je ideální na cestování. Rychleschnoucí tkanina schne během několika hodin a potah lze prát v pračce.


PODPORUJE VÝVOJ: díky přirozenému pohupování podporuje rozvoj rovnováhy a koordinace – vaše dítě je tím, kdo houpe odrážedlem. 

Odnímatelná hrazdička povzbuzuje vaše děťátko k natažení a uchopení, což přispívá k rozvoji jemné motoriky.

Nové a v originálním obalu..Vlastnosti a detaily:BOUNCER: minimalistické houpací křeslo pro děti od narození do 13,5 lb (nebo když začnou sedět).Vaše miminko se bude houpat díky přirozeným pohybům svého těla.Je minimalistický – je dodáván s hrazdičkou se dvěma hračkami a neposkytuje příliš mnoho podnětůBEZPEČNÉ: skákací sedačka má tříbodový bezpečnostní pás se širokým měkkým potahem.Rám je velmi stabilní a protiskluzové prvky na nohách zabraňují pohybu odrážedla při houpání.ERGONOMICKÉ: sedátko odrážedla rovnoměrně rozloží váhu vašeho dítěte.Páteř vašeho dítěte leží přirozeně a podporuje správné držení těla.Sedačka je široká a hluboká, takže vaše dítě je dobře podepřeno.PRAKTICKÉ: houpačka dětského odrážedla je lehká a snadno se složí do kompaktní velikosti, takže je ideální na cestování.Rychleschnoucí tkanina schne během několika hodin a potah lze prát v pračce.PODPORUJE VÝVOJ: díky přirozenému pohupování podporuje rozvoj rovnováhy a koordinace – vaše dítě je tím, kdo houpe odrážedlem.Odnímatelná hrazdička povzbuzuje vaše děťátko k natažení a uchopení, což přispívá k rozvoji jemné motoriky.
Nabídka č. 7046688607Zobrazení: 67