Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Buď nejsilnější muž | Charitativní aukce Pochlapse.cz

Skončeno
Žádný příhoz
2 150 Kč
Ukončeno v neděli 24. 11. 2019, 20:00:00
Nikdo nezakoupil
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Zdarma
Kurýr Zdarma
Osobní převzetí
Praha
Doba dodání 1-2 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Buď nejsilnější muž | Charitativní aukce Pochlapse.cz
Popis předmětu

Okusit pocit, jaké to je být nejsilnější muž v Evropě vám dá medaile a triko Strongmana.

Zažít pocit vítězství je hezké, ale vyhrát soutěž o nejsilnějšího muže Evropy, to už vám zajistí slušnou porci plusových bodů u né jedné samičky. Jaký je to pocit si můžete alespoň zkusit představit s trikem a medailí, které nám věnoval Jirka Tkadlčík. Muž z oceli, který právě tuto soutěž vyhrál.

Dražit teda budeme ručně podepsané tričko a fotografii, které s medailí tvoří naprosto unikátní komplet, který nemáte šanci nikde jinde sehnat.


Protip: Legendy praví, že když si triko oblečete, získáte stejnou nadlidskou sílu, jakou v sobě musel probudit pro to, aby vyhrál European Ultimate Strongman Champ.


Příhozy do aukce jsou závazné, myslete na to při navyšování částky.


Pochlap se, je charitativní projekt, jehož nosným pilířem jsou aukce předmětů slavných a významných Mo Bros a Mo Sistas. Věnovali kus sebe, abychom touto formou nasbírali co nejvíce finančních prostředků na výzkum a léčbu rakoviny. Veškeré prostředky získané z aukcí budou věnovány na konto nadace Muži proti rakovině, kteří jsou partnerským fondem světové organizace Movember. Nejenže tedy máte možnost získat absolutně unikátní předmět, který pro majitele má nevyčíslitelnou hodnotu, ale máte také možnost přispět na dobrou věc, a to je za nás nejvíc. Tak nebuďte škrti a POCHLAPTE SE.

Okusit pocit, jaké to je být nejsilnější muž v Evropě vám dá medaile a triko Strongmana. Zažít pocit vítězství je hezké, ale vyhrát soutěž o nejsilnějšího muže Evropy, to už vám zajistí slušnou porci plusových bodů u né jedné samičky. Jaký je to pocit si můžete alespoň zkusit představit s trikem a medailí, které nám věnoval Jirka Tkadlčík. Muž z oceli, který právě tuto soutěž vyhrál. Dražit teda budeme ručně podepsané tričko a fotografii, které s medailí tvoří naprosto unikátní komplet, který nemáte šanci nikde jinde sehnat. Protip: Legendy praví, že když si triko oblečete, získáte stejnou nadlidskou sílu, jakou v sobě musel probudit pro to, aby vyhrál European Ultimate Strongman Champ. Příhozy do aukce jsou závazné, myslete na to při navyšování částky. Pochlap se, je charitativní projekt, jehož nosným pilířem jsou aukce předmětů slavných a významných Mo Bros a Mo Sistas. Věnovali kus sebe, abychom touto formou nasbírali co nejvíce finančních prostředků na výzkum a léčbu rakoviny. Veškeré prostředky získané z aukcí budou věnovány na konto nadace Muži proti rakovině, kteří jsou partnerským fondem světové organizace Movember. Nejenže tedy máte možnost získat absolutně unikátní předmět, který pro majitele má nevyčíslitelnou hodnotu, ale máte také možnost přispět na dobrou věc, a to je za nás nejvíc. Tak nebuďte škrti a POCHLAPTE SE.

Nabídka č. 6956363370 Vystaveno 17.11. 20:11 Zobrazení: 611