Vyberte si kategorii
CD - The Best of VERDI - Hudba
CD - The Best of VERDI - Hudba
1 z 1
Použité

CD - The Best of VERDI

(6973898388)
Cena
169 Kč
1 sleduje
Doprava
Česká pošta Doporučená zásilka 70 Kč
Česká pošta Balík Do ruky 129 Kč
Osobní převzetí
Brno
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Doba dodání (od obdržení platby)

 

CD

 

 The Best of VERDI

 

(1813 - 1901)

 

Prodávám to, co je vyfoceno na obrázku

CD je v dobrém stavu, jako nové.

 

Popis produktu:

 

The Best of VERDI(CD): Seznam skladeb:

 

 • 1-Overture
 • 2-Pace, Pace, Mio Dio
 • 3-Celeste Aida
 • 4-Va, Pensiero
 • 5-Prelude
 • 6-Sempre Libera
 • 7-Lunga da lei per me
 • 8-Vedi! Le Fosche Notturne
 • 9-Di Quella Pira
 • 10-Caro Nome
 • 11-Ella Mi Fu Rapita
 • 12-La Donna E Mobile
 • 13-Fuoco Di Gioia!
 • 14-Unknown
 • 15-Scene and Duet: E lui... Dio, che nell'alma
 • 16-Gloria All' Egitto

 

 

 

 

Způsob platby: Při platbě na účet je číslo účtu 102102104/5500. Jako variabilní symbol uveďte číslo aukce pro snadnější dohledání.

 

Způsob dopravy: ceník české Pošty

 

Prodejní podmínky: Dodané zboží, není-li uváděno jako nové, prodáváme bez záruky. Záruka se rovněž nevztahuje na baterie (např. u mobilních telefonů). V případě vrácení zboží z důvodu nefunkčnosti nebude reklamace přijata u zařízení, která nesou známky neodborné manipulace, vytopení, násilného otevření nebo porušení záručních plomb.

Telefony prodáváme pouze legální a bez jakékoliv ochrany, jako je PIN, gesto nebo uzamčení pro účty Google nebo iCloud.

U her pro PC nebo konzole je zákazník povinen hru do 48h od převzetí vyzkoušet a v případě nečitelnosti média v této lhůtě reklamovat. Veškerá herní média u nás procházejí testováním povrchu a celkové čitelnosti média.

Při prodeji HDD u nás testujeme disky na vadné sektory a prodáváme pouze ty, které žádné vadné sektory nevykazují. Na vyžádání poskytneme výstup diagnostického programu Crystal DiskInfo, kde můžete vidět kompletní přehled parametrů HDD a také jeho stav (opotřebení) díky technologii SMART.

Při prodeji procesorů pro stolní počítače nebo notebooky můžeme zaslat výstup programu CPU-Z, kde si můžete prohlédnout veškeré parametry procesoru.

Pokud je klient neznámý (má hednocení menší než 10), nezasíláme na dobírku.

 

 

Je možnost osobního převzetí na výdejním místě v Brně na ulici Cejl 68 po předchozí domluvě na telefonním čísle +420 775 899 999  

 

L: V

CD The Best of VERDI (1813 - 1901) Prodávám to, co je vyfoceno na obrázku CD je v dobrém stavu, jako nové. Popis produktu: The Best of VERDI(CD): Seznam skladeb: 1-Overture 2-Pace, Pace, Mio Dio 3-Celeste Aida 4-Va, Pensiero 5-Prelude 6-Sempre Libera 7-Lunga da lei per me 8-Vedi! Le Fosche Notturne 9-Di Quella Pira 10-Caro Nome 11-Ella Mi Fu Rapita 12-La Donna E Mobile 13-Fuoco Di Gioia! 14-Unknown 15-Scene and Duet: E lui... Dio, che nell'alma 16-Gloria All' Egitto Způsob platby: Při platbě na účet je číslo účtu 102102104/5500. Jako variabilní symbol uveďte číslo aukce pro snadnější dohledání. Způsob dopravy: ceník české Pošty Prodejní podmínky: Dodané zboží, není-li uváděno jako nové, prodáváme bez záruky. Záruka se rovněž nevztahuje na baterie (např. u mobilních telefonů). Vpřípadě vrácení zboží zdůvodu nefunkčnosti nebude reklamace přijata u zařízení, která nesou známky neodborné manipulace, vytopení, násilného otevření nebo porušení záručních plomb. Telefony prodáváme pouze legální a bez jakékoliv ochrany, jako je PIN, gesto nebo uzamčení pro účty Google nebo iCloud. U her pro PC nebo konzole je zákazník povinen hru do 48h od převzetí vyzkoušet a vpřípadě nečitelnosti média vtéto lhůtě reklamovat. Veškerá herní média u nás procházejí testováním povrchu a celkové čitelnosti média. Při prodeji HDD u nás testujeme disky na vadné sektory a prodáváme pouze ty, které žádné vadné sektory nevykazují. Na vyžádání poskytneme výstup diagnostického programu Crystal DiskInfo, kde můžete vidět kompletní přehled parametrů HDD a také jeho stav (opotřebení) díky technologii SMART. Při prodeji procesorů pro stolní počítače nebo notebooky můžeme zaslat výstup programu CPU-Z, kde si můžete prohlédnout veškeré parametry procesoru. Pokud je klient neznámý (má hednocení menší než 10), nezasíláme na dobírku. Je možnost osobního převzetí na výdejním místě vBrně na ulici Cejl 68 po předchozí domluvě na telefonním čísle +420775899 999 L: V
Nabídka č. 6973898388Zobrazení: 6