search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii
CFM Evolution protein 80 2250 g + šejkr zdarma
visibility
CFM Evolution protein 80 2250 g + šejkr zdarma - Sport a turistika
CFM Evolution protein 80 2250 g + šejkr zdarma - Sport a turistika
CFM Evolution protein 80 2250 g + šejkr zdarma - Sport a turistika
CFM Evolution protein 80 2250 g + šejkr zdarma - Sport a turistika
1 z 4
Prodáno za
979 Kč
1 zakoupeno
access_time
Ukončeno sobota, 23. 4. 2022, 18:57:37
access_time
Ukončeno sobota, 23. 4. 2022, 18:57:37
1x zakoupeno
visibility6  sledovalo
1x zakoupeno
Prodejce favorite

  CFM Evolution protein 80 2250 g + šejkr zdarma

  CFM Evolution je vysoce kvalitní protein delikátní chuti, plně instantní, zpracovaný filtrací přes speciální spirálové membrány (CFM).


  Vynikající poměr cena obsah a k tomu jedinečné chutě a skvělá rozpustnost.


  Výběr příchutí 2250g : čokoláda, vanilka, banán, pistácie, brusinka


  příchuť uveďte do poznámky v objednávce :-)


  Proč volit tento protein? Vynikající vstřebatelnost, vysoké skore využití bílkovin a jedinečná cena i chuť

  

  Běžná cena : 1312 Kč nyní u nás v akci 979 Kč včetně šejkru zdarma !!

  Syrovátkové bílkoviny jsou rychle a snadno stravitelné pro organismus a mají přirozeně vysoký obsah větvených aminokyselin BCAA a L-Glutaminu.

  Díky tomu PURE CFM rychle zastavuje katabolické procesy a naopak navozuje anabolické. Podporuje rychlý růst a regeneraci svalů po náročném fyzickém výkonu.


  JEN U NÁS ŠEJKR ZDARMA!


  Přispívá k budování kvalitní svalové hmoty.

  Chrání svalovou hmotu před rozpadem.

  Obsahuje pouze vysoce kvalitní syrovátkový koncentrát CFM

  Maximální bioaktivita produktu

  Neobsahuje Aspartam


  Složení:

  WPC CFM (koncentrát mléčných syrovátkových bílkovin), vláknina inulin, protispékavá látka: oxid křemičitý, sladidla: sukralóza a neohesperidin E 959, trávicí enzymy bromelain, papain

  pro vanilkovou příchuť: aroma vanilkové, extrakt carthamus

  pro banánovou příchuť: aroma banánové, extrakt carthamus

  pro brusinkovou příchuť: aroma brusinkové, koncentrát červené řepy

  pro čokoládovou příchuť: kakaový prášek, aroma čokoládové


  CO JSOU BÍLKOVINY? Bílkoviny neboli proteiny jsou základním stavebním kamenem lidského těla. Jsou pro člověka důležitou a nepostradatelnou živinou, protože si ji tělo z ostatních makroživin (sacharidů a tuků) nedokáže vyrobit. Proteiny se skládají z jednotlivých aminokyselin. Pro sportovce jsou bílkoviny také nezbytně nutné pro novotvorbu a regeneraci svalové tkáně. Bílkoviny jsou také součástí enzymů, hormonů, krevních elementů a v neposlední řadě imunitního systému. Pokud pomineme svaly a tzv. aminokyselinový pool, v lidském těle neexistuje dlouhodobá zásobárna bílkovin jako taková. Tím se bílkoviny liší od zbylých dvou makroživin.


  CO JE WPC? Whey Protein Concentrate (WPC) je proteinový prášek určený na podporu růstu a udržování svalové hmoty. Syrovátkový protein je nejčastěji užívaným suplementem ve fyzickém sportu. Je dokonce tak běžný, že jej mnoho sportovců již za suplement nepovažuje a užívají jej s denní rutinou jako běžnou součást svých jídelníčků. Syrovátkový protein má nejvyšší biologickou hodnotu a tím pádem i nejlepší využitelnost ze všech dostupných zdrojů bílkovin. Rychle se vstřebává a obsahuje vysoké množství větvených aminokyselin BCAA. Jedná se díky svému vyváženému aminokyselinovému spektru pro člověka o takřka ideální zdroj bílkovin.


  ÚČINKY WPC Díky pravidelnému příjmu je stimulována syntéza proteinů a zabraňuje se katabolismu ve svalech. Podporuje také zdraví imunitního systému a urychluje celkovou regeneraci svalové hmoty. podporuje růst a udržování svalové hmoty zlepšuje a urychluje regeneraci po intenzivních trénincích zabraňuje účinkem katabolismu zlepšuje zdraví imunitního systému je bohatý na aminokyseliny BCAA výborná chuť PRO KOHO JE URČEN WPC? pro všechny silové sportovce (kulturistika, silové sporty), zaměřené na zdravý životní styl pro všechny jedince zaměřené na kvalitní zdroj bílkovin s jasným původem pro všechny sportovce požadující špičkovou stravitelnost, bez nežádoucích vedlejších účinků (plynatost, těžké trávení) pro každého kdo upřednostňuje kvalitu a funkčnost


  Dávkování:

  30 - 90g denně ve dvou až třech porcích především ráno a po tréninku. Dle hmotnosti a tréninkových cílů doporučujeme konzultovat se zkušeným trenérem případně nutričním poradcem.