Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Chodící/běžecký pás inSPORTline Hill Pro - Sport a turistika
Chodící/běžecký pás inSPORTline Hill Pro - Sport a turistika
1 z 1
Použité

Chodící/běžecký pás inSPORTline Hill Pro

Skončeno
Žádný příhoz
7 999 Kč
Ukončeno v neděli 2. 6. 2024, 13:24:51
Nikdo nezakoupil
Doprava a platba
Osobní převzetí
Krnov
Doba dodání 4-6 dní
Bankovním převodem
Podrobnosti
Chodící/běžecký pás inSPORTline Hill Pro
Popis předmětu
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt

Prodám chodící/běžecký pás inSPORTline Hill Pro. Je jako nový, kupovaný za Covidu a používaný jen několik málo hodin. Aktuální cena v e-shopu je 22.390,- Kč. Jedná se o přístroj vhodný jak pro domácí, tak pro profesionální použití. Je bezmotorový = snadná údržba, nemá se co pokazit...


Po předchozí domluvě je možné doručení také v rámci Olomouckého a Moravskoslezského kraje.


Informace převzaté ze stránek výrobce:

Chodící pás inSPORTline Hill Pro je profesionální bezmotorový běžecký pás určen pro komerční využití. Běžecký pás disponuje dvěma těžkými setrvačníky, každý o hmotností 7,5 kg, což spolu s masivní konstrukcí zaručuje tichý a plynulý chod stroje. 


Sklon běžecké plochy je nastavitelný až do 13°, a to celkem ve čtyřech polohách (8°, 9°, 11°, 13°), které si snadno uživatel nastaví před začátkem cvičení. Chodící pás inSPORTline Hill Pro nabízí optimální podmínky pro kondiční trénink. Bezmotorový pohon vám umožní si korigovat rychlost chůze či běhu dle vlastních kondičních možností. Pás může být i vhodným prostředkem pro rekonvalescenci po zraněních.


Díky své robustní konstrukci a nosnosti až 180 kg umožňuje trenažer komfortní a plynulou chůzi lehčím i těžším osobám. Samozřejmostí jsou zabudované Silent Block prvky přímo v rámu, které efektivně tlumí zvukové projevy stroje při běhu.


Bezmotorový běžecký pás inSPORTline Hill Pro se stane nepostradatelným kompaktním společníkem na každé cestě k lepší kondici. Tak vyrazte do pořádného kopce a vyběhněte až na vrchol s běžeckým pásem Hill Pro i vy! 

Prodám chodící/běžecký pás inSPORTline Hill Pro. Je jako nový, kupovaný za Covidu a používaný jen několik málo hodin. Aktuální cena v e-shopu je 22.390,- Kč. Jedná se o přístroj vhodný jak pro domácí, tak pro profesionální použití. Je bezmotorový = snadná údržba, nemá se co pokazit... Po předchozí domluvě je možné doručení také v rámci Olomouckého a Moravskoslezského kraje. Informace převzaté ze stránek výrobce: Chodící pás inSPORTline Hill Pro je profesionální bezmotorový běžecký pás určen pro komerční využití. Běžecký pás disponuje dvěma těžkými setrvačníky, každý o hmotností 7,5 kg, což spolu s masivní konstrukcí zaručuje tichý a plynulý chod stroje. Sklon běžecké plochy je nastavitelný až do 13°, a to celkem ve čtyřech polohách (8°, 9°, 11°, 13°), které si snadno uživatel nastaví před začátkem cvičení. Chodící pás inSPORTline Hill Pro nabízí optimální podmínky pro kondiční trénink. Bezmotorový pohon vám umožní si korigovat rychlost chůze či běhu dle vlastních kondičních možností. Pás může být i vhodným prostředkem pro rekonvalescenci po zraněních. Díky své robustní konstrukci a nosnosti až 180 kg umožňuje trenažer komfortní a plynulou chůzi lehčím i těžším osobám. Samozřejmostí jsou zabudované Silent Block prvky přímo v rámu, které efektivně tlumí zvukové projevy stroje při běhu. Bezmotorový běžecký pás inSPORTline Hill Pro se stane nepostradatelným kompaktním společníkem na každé cestě k lepší kondici. Tak vyrazte do pořádného kopce a vyběhněte až na vrchol s běžeckým pásem Hill Pro i vy!

Nabídka č. 7063642475 Vystaveno 23.05. 13:05 Zobrazení: 23