Vyberte si kategorii
Chránič holeně na fotbal pro děti, vel.XS (pro výšku 97-112cm) - Vybavení pro kolektivní sportyChránič holeně na fotbal pro děti, vel.XS (pro výšku 97-112cm) - Vybavení pro kolektivní sportyChránič holeně na fotbal pro děti, vel.XS (pro výšku 97-112cm) - Vybavení pro kolektivní sportyChránič holeně na fotbal pro děti, vel.XS (pro výšku 97-112cm) - Vybavení pro kolektivní sportyChránič holeně na fotbal pro děti, vel.XS (pro výšku 97-112cm) - Vybavení pro kolektivní sportyChránič holeně na fotbal pro děti, vel.XS (pro výšku 97-112cm) - Vybavení pro kolektivní sporty
Chránič holeně na fotbal pro děti, vel.XS (pro výšku 97-112cm) - Vybavení pro kolektivní sporty
1 z 6
Nové

Chránič holeně na fotbal pro děti, vel.XS (pro výšku 97-112cm)

(7031496304)
Cena
349 Kč
Bezpečný nákup s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Žádný sledující
Doprava
NOVÉ
Balíkovna nyní doručuje i na adresu
Balíkovna od 75 Kč
Zásilkovna od 80 Kč
Osobní převzetí
Jablonec nad Nisou
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Poskytuje lehkou a flexibilní ochranu

Zůstává během hry nebo tréninku díky hornímu a spodnímu řemínku jako nalepený

Ochrana pro optimální komfort a trvalé polstrování

Chrániče kotníků výrazně rozšiřují ochrannou zónu


Stav: nové, jen lehce poškozený obal


reg12ip

Zboží je většinou bez originálního obalu, avšak stále stejně kvalitní a funkční! Neplaťte zbytečně za obal, který se stejně vyhodí! Prodáváme zboží, které bylo vystavené na prodejně jako předváděcí nebo krátkodobě použité. Na výrobky ve stavu nové nebo rozbalené se vztahuje zákonná záruka 2 roky. Na použité zboží je záruka 1 rok. Pokud koupíte do 12h, ještě ten den zasíláme. Pří více kusů zboží jen jedno poštovné! Pokud platíte bankovním převodem, stačí zaslat potvrzení o platbě a můžeme ihned odesílat. Zboží můžete vrátit do 30 dnů bez udání důvodu.

Poskytuje lehkou a flexibilní ochranu Zůstává během hry nebo tréninku díky hornímu a spodnímu řemínku jako nalepený Ochrana pro optimální komfort a trvalé polstrování Chrániče kotníků výrazně rozšiřují ochrannou zónu Stav: nové, jen lehce poškozený obal reg12ip Zboží je většinou bez originálního obalu, avšak stále stejně kvalitní a funkční! Neplaťte zbytečně za obal, který se stejně vyhodí! Prodáváme zboží, které bylo vystavené na prodejně jako předváděcí nebo krátkodobě použité. Na výrobky ve stavu nové nebo rozbalené se vztahuje zákonná záruka 2 roky. Na použité zboží je záruka 1 rok. Pokud koupíte do 12h, ještě ten den zasíláme. Pří více kusů zboží jen jedno poštovné! Pokud platíte bankovním převodem, stačí zaslat potvrzení o platbě a můžeme ihned odesílat. Zboží můžete vrátit do 30 dnů bez udání důvodu.
Nabídka č. 7031496304Zobrazení: 2