Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Chránič matrace 160x200 vodotěsný  - Ložnice
Chránič matrace 160x200 vodotěsný  - Ložnice
Chránič matrace 160x200 vodotěsný  - Ložnice
Chránič matrace 160x200 vodotěsný  - Ložnice
Chránič matrace 160x200 vodotěsný  - Ložnice
Chránič matrace 160x200 vodotěsný  - Ložnice
Chránič matrace 160x200 vodotěsný  - Ložnice
1 z 6
Rozbaleno

Chránič matrace 160x200 vodotěsný

Skončeno
12 přihazovalo
311 Kč
Ukončeno v pátek 28. 6. 2024, 19:35:17
Vyhráno uživatelem d...3
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Kurýr 99 Kč
Kurýr s dobírkou 139 Kč
Osobní převzetí
Lískovice
Doba dodání 2-3 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Chránič matrace 160x200 vodotěsný
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu

Nové, bez originálního obalu...


Vodotěsný a prodyšný chránič matrací – potah na matraci je 100% vodotěsný a odpuzuje vlhkost, prach, pot, moč a jiné tekutiny: Dopřejte své matraci dlouhou životnost a ušetřete peníze z dlouhodobého hlediska. Uvedené rozměry se vztahují na velikost matrace. Rozměry ochranného potahu se mohou pro optimální tvar lišit o několik centimetrů.


Flexibilní a dlouhá životnost - ultimativní ochrana matrace pro klidný spánek. Díky technologii Twinzen jsou chrániče matrace vodotěsné a trvanlivé, ale přesto zůstávají přiléhavé a pohodlné. Užijte si zotavující spánek bez kompromisů, pokud jde o komfort.


Rychle přeměněno - Díky širokým a odolným gumovým páskům na čtyřech rozích ochrany matrace se podložka pro dvě matrace přizpůsobí: Rychlá ochrana vašeho ložního prádla pouhým jedním pohybem.


Snadná údržba - chrániče matrace Twinzen byly vyvinuty, aby vám usnadnily život. Můžete je proto prát v pračce až na 60 °C a sušit v sušičce při nízké teplotě. Mějte však na paměti, že chránič matrace nelze žehlit.


Certifikovaná kvalita - Naše chrániče matrací a potahy jsou certifikovány dle Öko-Tex a neobsahují škodlivé látky, takže je mohou bez obav používat i starší lidé, miminka a těhotné ženy.


(16)

Nové, bez originálního obalu... Vodotěsný a prodyšný chránič matrací – potah na matraci je 100% vodotěsný a odpuzuje vlhkost, prach, pot, moč a jiné tekutiny: Dopřejte své matraci dlouhou životnost a ušetřete peníze z dlouhodobého hlediska. Uvedené rozměry se vztahují na velikost matrace. Rozměry ochranného potahu se mohou pro optimální tvar lišit o několik centimetrů. Flexibilní a dlouhá životnost - ultimativní ochrana matrace pro klidný spánek. Díky technologii Twinzen jsou chrániče matrace vodotěsné a trvanlivé, ale přesto zůstávají přiléhavé a pohodlné. Užijte si zotavující spánek bez kompromisů, pokud jde o komfort. Rychle přeměněno - Díky širokým a odolným gumovým páskům na čtyřech rozích ochrany matrace se podložka pro dvě matrace přizpůsobí: Rychlá ochrana vašeho ložního prádla pouhým jedním pohybem. Snadná údržba - chrániče matrace Twinzen byly vyvinuty, aby vám usnadnily život. Můžete je proto prát v pračce až na 60 °C a sušit v sušičce při nízké teplotě. Mějte však na paměti, že chránič matrace nelze žehlit. Certifikovaná kvalita - Naše chrániče matrací a potahy jsou certifikovány dle Öko-Tex a neobsahují škodlivé látky, takže je mohou bez obav používat i starší lidé, miminka a těhotné ženy. (16)

Nabídka č. 7065621586 Vystaveno 23.06. 19:06 Zobrazení: 74