Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Chytré hodinky Tinwoo / Qi nabíjení / 5ATM - Mobily a chytrá elektronika
Chytré hodinky Tinwoo / Qi nabíjení / 5ATM - Mobily a chytrá elektronika
Chytré hodinky Tinwoo / Qi nabíjení / 5ATM - Mobily a chytrá elektronika
Chytré hodinky Tinwoo / Qi nabíjení / 5ATM - Mobily a chytrá elektronika
Chytré hodinky Tinwoo / Qi nabíjení / 5ATM - Mobily a chytrá elektronika
Chytré hodinky Tinwoo / Qi nabíjení / 5ATM - Mobily a chytrá elektronika
1 z 5
6 přihazovalo
500,24 Kč
Ukončeno v neděli 24. 9. 2023, 21:07:00
Vyhráno uživatelem l...7
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
10 sledovalo
6 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Historie přihazování
GPS
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Chytré hodinky Tinwoo (40 mm), Fitness Tracker pro muže, Ženy, Podporuje bezdrátové nabíjení Qi, Přizpůsobitelné ciferníky, Vodotěsný 5ATM sledovač aktivity se srdeční frekvencí, Krevní kyslík, Kompatibilní iPhone Android


Kompatibilní s magnetickými i bezdrátovými nabíječkami. Umístěte chytré hodinky Tinwoo na bezdrátovou nabíječku Qi a okamžitě začněte nabíjet.


aplikace má vestavěné masivní skvělé ciferníky, ze kterých si můžete vybrat. Pomocí aplikace si můžete také přizpůsobit ciferník výběrem své oblíbené fotografie,Váš ciferník se automaticky rozsvítí, když zvednete a otočíte zápěstí.


Chytré hodinky Tinwoo podporují určování polohy pomocí GPS a je třeba je připojit k aplikaci [TINWOO PRO], aby bylo možné zaznamenávat a sledovat všechny vaše tréninkové trasy. I bez připojení k aplikaci dokáže sledovat vaše kroky, tepovou frekvenci, ušlou vzdálenost, aktivní minuty, spálené kalorie atd.


Monitor srdečního tepu a kyslíku v krvi a také sledování spánku: 24/7 monitorování srdečního tepu vám umožňuje pravidelně kontrolovat srdeční frekvenci. Funkce sledování spánku zjišťuje stav vašeho spánku (hluboký spánek, lehký spánek a čas probuzení), což vám pomůže vyhodnotit celkovou kvalitu spánku.


[Dlouhá výdrž baterie a vodotěsnost 5 ATM] I přes všechny své výkonné funkce poskytují chytré hodinky Tinwoo výdrž baterie přibližně 5~7 dní po jednom plném nabití (2~4 hodiny). Díky konstrukci s nízkou spotřebou energie má pohotovostní doba až 30 dní. Tinwoo jsou navrženy pomocí špičkové vodotěsné technologie 5ATM, takže je není nutné sundávat při mytí rukou, plavání nebo v dešti. Lze jej používat bez obav z pocení při cvičení, hraní na pláži atd.


Přijímejte e-maily, texty, upozornění a zprávy (Facebook, Twitter, Whatsapp, Instagram atd.) přímo na hodinky, když je spárujete se svým chytrým telefonem. Už žádné zmeškané hovory při hrabání se v kapsách.


Chytré hodinky Tinwoo mají také mnoho dalších pohodlných a užitečných funkcí: upozornění a odmítnutí hovoru, ovládání hudby, dálkové ovládání fotoaparátu, upomínka na sezení, předpověď počasí na 15 dní, stopky, časovač, budík, připomenutí kalendáře, najít můj telefon, baterka, nastavitelný jas , atd. Navíc je materiál z nerezové oceli odolný proti poškrábání a trvácnější.

Chytré hodinky Tinwoo (40 mm), Fitness Tracker pro muže, Ženy, Podporuje bezdrátové nabíjení Qi, Přizpůsobitelné ciferníky, Vodotěsný 5ATM sledovač aktivity se srdeční frekvencí, Krevní kyslík, Kompatibilní iPhone AndroidKompatibilní s magnetickými i bezdrátovými nabíječkami. Umístěte chytré hodinky Tinwoo na bezdrátovou nabíječku Qi a okamžitě začněte nabíjet. aplikace má vestavěné masivní skvělé ciferníky, ze kterých si můžete vybrat. Pomocí aplikace si můžete také přizpůsobit ciferník výběrem své oblíbené fotografie,Váš ciferník se automaticky rozsvítí, když zvednete a otočíte zápěstí.Chytré hodinky Tinwoo podporují určování polohy pomocí GPS a je třeba je připojit k aplikaci [TINWOO PRO], aby bylo možné zaznamenávat a sledovat všechny vaše tréninkové trasy. I bez připojení k aplikaci dokáže sledovat vaše kroky, tepovou frekvenci, ušlou vzdálenost, aktivní minuty, spálené kalorie atd.Monitor srdečního tepu a kyslíku v krvi a také sledování spánku: 24/7 monitorování srdečního tepu vám umožňuje pravidelně kontrolovat srdeční frekvenci. Funkce sledování spánku zjišťuje stav vašeho spánku (hluboký spánek, lehký spánek a čas probuzení), což vám pomůže vyhodnotit celkovou kvalitu spánku.[Dlouhá výdrž baterie a vodotěsnost 5 ATM] I přes všechny své výkonné funkce poskytují chytré hodinky Tinwoo výdrž baterie přibližně 5~7 dní po jednom plném nabití (2~4 hodiny). Díky konstrukci s nízkou spotřebou energie má pohotovostní doba až 30 dní. Tinwoo jsou navrženy pomocí špičkové vodotěsné technologie 5ATM, takže je není nutné sundávat při mytí rukou, plavání nebo v dešti. Lze jej používat bez obav z pocení při cvičení, hraní na pláži atd. Přijímejte e-maily, texty, upozornění a zprávy (Facebook, Twitter, Whatsapp, Instagram atd.) přímo na hodinky, když je spárujete se svým chytrým telefonem. Už žádné zmeškané hovory při hrabání se v kapsách.Chytré hodinky Tinwoo mají také mnoho dalších pohodlných a užitečných funkcí: upozornění a odmítnutí hovoru, ovládání hudby, dálkové ovládání fotoaparátu, upomínka na sezení, předpověď počasí na 15 dní, stopky, časovač, budík, připomenutí kalendáře, najít můj telefon, baterka, nastavitelný jas , atd. Navíc je materiál z nerezové oceli odolný proti poškrábání a trvácnější.
Nabídka č. 7046152113Zobrazení: 89