Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

ČISTICÍ KARTÁČEK NA PLEŤ PERFECT SKIN PO2000 Concept - Elektro
ČISTICÍ KARTÁČEK NA PLEŤ PERFECT SKIN PO2000 Concept - Elektro
ČISTICÍ KARTÁČEK NA PLEŤ PERFECT SKIN PO2000 Concept - Elektro
ČISTICÍ KARTÁČEK NA PLEŤ PERFECT SKIN PO2000 Concept - Elektro
ČISTICÍ KARTÁČEK NA PLEŤ PERFECT SKIN PO2000 Concept - Elektro
ČISTICÍ KARTÁČEK NA PLEŤ PERFECT SKIN PO2000 Concept - Elektro
1 z 5
Nové

ČISTICÍ KARTÁČEK NA PLEŤ PERFECT SKIN PO2000 Concept

Skončeno
Cena
699 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 30. 5. 2024, 11:01:34
Běžná cena
999 Kč
-30 %
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží a záruka 24 měsíců
Doprava a platba
Zásilkovna s dobírkou Od 69 Kč
Kurýr 99 Kč
Mezinárodní přeprava 99 Kč
Přeprava s dobírkou 99 Kč
Kurýr s dobírkou 99 Kč
Osobní převzetí
Choceň
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
ČISTICÍ KARTÁČEK NA PLEŤ PERFECT SKIN PO2000 Concept
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží
Doba záruky (měsíců)

ČISTICÍ KARTÁČEK NA PLEŤ PERFECT SKIN PO2000

  • Čisticí sonický kartáček na obličej Concept PO2000 vám pomůže s hloubkovým čištěním pleti. Nabízí voděodolné zpracování, kvalitní Li-Ion baterii s indukčním nabíjením přes USB kabel a chytrý časovač.

Každodenní péče pro krásnou pleť

Sonický čisticí kartáček na obličej PO2000 je určený pro hloubkové čištění pleti. Pomůže vám s odstraněním nečistot, odumřelé kůže a zbytků make-upu. Čisticí hlavice je osazena jemnými štětinkami, které jsou velice šetrné k pokožce, a proto je kartáček vhodný pro každodenní používání a pro všechny typy pleti. Dopřejte si každé ráno a večer 2 minuty pro sebe pro dokonale čistou a zářivou pleť.

Správné použití

Kartáček i obličej navlhčete vodou a naneste váš oblíbený odličovací přípravek. Zvolte požadovanou intenzitu čištění a kartáčkem jemně přejíždějte po obličeji. Nízká intenzita je vhodná pro jemné čištění a pro citlivější pleť, střední a vysoká pro hloubkové čištění. Po ukončení opláchněte obličej vodou.

SMART časovač

Čisticí kartáček PO2000 je vybaven chytrým časovačem, který vám pohlídá optimální dobu potřebnou k čištění pleti a zároveň zabrání nechtěnému vybití. Je nastaven na 2 minuty se zvukovým upozorněním po 20 vteřinách, které vás upozorní na přesun do další části obličeje.

Kvalitní zpracování

Kartáček je lehký, perfektně padne do ruky a dobře se s ním pracuje. Díky voděodolnému zpracování ho můžete čistit pod tekoucí vodou. Je vybaven kvalitní integrovanou Li-Ion baterií s indukčním nabíjením přes USB kabel. Světelný indikátor vám poskytuje přehled o aktuálně nastavené intenzitě čištění.

Luxusní design

Sonický čisticí kartáček na obličej PO2000 je zpracován v luxusním bílém provedení, které je doplněné o elegantní prvky v barvě rosegold. Je součástí designově sladěné řady Perfect Skin zahrnující nejvyšší modely pro péči o vaši pleť.

Technické parametry:

Vysokofrekvenční technologie

3 rychlosti

Jemné štětinky vhodné pro všechny typy pleti

Voděodolnost: IPX6

Světelný indikátor

Nabíjení: indukční nabíječka, USB kabel

Chytrý časovač – upozornění po 20 vteřinách pro přesun do další části obličeje

Automatické vypnutí po dvou minutách

Napětí: 5 V

Proud: 1 A

Baterie: Li-Ion, 1100 mAh

Doba nabíjení: 18 h

Provozní čas při plném nabití: 40-60 min. (vysoká/nízká intenzita)

Hmotnost: 0,205 kg

Rozměry: 19 x 6 x 5,8 cm

Barva: perleťově bílá + rosegold

ČISTICÍ KARTÁČEK NA PLEŤ PERFECT SKIN PO2000 Čisticí sonický kartáček na obličej Concept PO2000 vám pomůže s hloubkovým čištěním pleti. Nabízí voděodolné zpracování, kvalitní Li-Ion baterii s indukčním nabíjením přes USB kabel a chytrý časovač. Každodenní péče pro krásnou pleť Sonický čisticí kartáček na obličej PO2000 je určený pro hloubkové čištění pleti. Pomůže vám s odstraněním nečistot, odumřelé kůže a zbytků make-upu. Čisticí hlavice je osazena jemnými štětinkami, které jsou velice šetrné k pokožce, a proto je kartáček vhodný pro každodenní používání a pro všechny typy pleti. Dopřejte si každé ráno a večer 2 minuty pro sebe pro dokonale čistou a zářivou pleť. Správné použití Kartáček i obličej navlhčete vodou a naneste váš oblíbený odličovací přípravek. Zvolte požadovanou intenzitu čištění a kartáčkem jemně přejíždějte po obličeji. Nízká intenzita je vhodná pro jemné čištění a pro citlivější pleť, střední a vysoká pro hloubkové čištění. Po ukončení opláchněte obličej vodou. SMART časovač Čisticí kartáček PO2000 je vybaven chytrým časovačem, který vám pohlídá optimální dobu potřebnou k čištění pleti a zároveň zabrání nechtěnému vybití. Je nastaven na 2 minuty se zvukovým upozorněním po 20 vteřinách, které vás upozorní na přesun do další části obličeje. Kvalitní zpracování Kartáček je lehký, perfektně padne do ruky a dobře se s ním pracuje. Díky voděodolnému zpracování ho můžete čistit pod tekoucí vodou. Je vybaven kvalitní integrovanou Li-Ion baterií s indukčním nabíjením přes USB kabel. Světelný indikátor vám poskytuje přehled o aktuálně nastavené intenzitě čištění. Luxusní design Sonický čisticí kartáček na obličej PO2000 je zpracován v luxusním bílém provedení, které je doplněné o elegantní prvky v barvě rosegold. Je součástí designově sladěné řady Perfect Skin zahrnující nejvyšší modely pro péči o vaši pleť. Technické parametry: Vysokofrekvenční technologie 3 rychlosti Jemné štětinky vhodné pro všechny typy pleti Voděodolnost: IPX6 Světelný indikátor Nabíjení: indukční nabíječka, USB kabel Chytrý časovač – upozornění po 20 vteřinách pro přesun do další části obličeje Automatické vypnutí po dvou minutách Napětí: 5 V Proud: 1 A Baterie: Li-Ion, 1100 mAh Doba nabíjení: 18 h Provozní čas při plném nabití: 40-60 min. (vysoká/nízká intenzita) Hmotnost: 0,205 kg Rozměry: 19 x 6 x 5,8 cm Barva: perleťově bílá + rosegold

Nabídka č. 7062045336 Vystaveno 30.04. 11:04 Zobrazení: 29