Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Čističky vzduchu

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Hlučnost
Vlastnosti Doporučený prostor
Druh zařízení
Příkon Značka Kapacita vodní nádržky
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Čističky vzduchu

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 241 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 241 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
12345 chevron_right chevron_right

Zaslechli jste, že čistička vzduchu pozitivně působí na vaše zdraví? Je to tak, čističky vzduchu totiž dokáží z místnosti odstranit škodlivé látky a nečistoty. Pomůžeme vám s výběrem vhodné varianty pro vás. Věděli jste, že čističku vzduchu vynalezl vývojář Daan Roosegaarde? Pojďme si představit typy čističek vzduchu, které je možné pořídit.

Solné jeskyně

Solná jeskyně je přístroj, který vám vyčistí a vydezinfikuje ovzduší. Je vhodná pro léčbu dýchacích cest, protože ze vzduchu odstraní alergeny, viry a bakterie. Solné jeskyně vyvolávají pocit psychické pohody a relaxaci. 

Ionizátory

Čističky vzduchu s ionizátory jsou vhodné pro domácnosti s alergiky nebo osoby trpící dýchacími problémy. Ionizátory využijete i v kancelářích, školách a v lékařském prostředí. Výhodou je tichý chod a nízká hmotnost, takže ionizátor snadno přenesete. Kromě alergenů, pylů a prachu odstraňují z ovzduší i toxické látky a formaldehyd.

Čistička vzduchu s ionizátorem

Čističky vzduchu pro alergiky

Čističky vzduchu pro alergiky kontrolují kvalitu vzduchu v místnosti pomocí čidla. V čističkách naleznete rozšířenou filtraci s UV sterilizací, umí odstranit všechny druhy alergenů, včetně pachu z kouře nebo vaření a chlupů domácích zvířat. Čističku můžete umístit kamkoliv v místnosti.

Chytrá čistička vzduchu

Chytré čističky vzduchu

Chytré čističky vzduchu můžete propojit pomocí WiFi s vaším chytrým telefonem. Kvůli až 7násobnému filtru dokáží odstranit ze vzduchu až 99,9 % alergenů, bakterií a virů. Čistička vzduchu může mít 12hodinový časovač, senzor znečištění a LED displej.

Čistička vzduchu se zvlhčovačem

Čističky se zvlhčovačem vám kromě odstranění škodlivých látek z ovzduší příjemně ochladí místnost, což především využijete v letních měsících nebo pokud budete mít pocit těžkého nebo vydýchaného vzduchu v místnosti. Čističky vzduchu se zvlhčovačem jsou vhodné například do domácností nebo kanceláří.

Čistička vzduchu se zvlhčovačem
Čistička vzduchu s odvlhčovačem

Čistička vzduchu s odvlhčovačem

Čistička vzduchu s odvlhčovačem odstraní nejen škodlivé látky, ale i vlhkost, která může způsobit plíseň v místnosti. Je zapotřebí pravidelně vylévat kapalinu z nádržky. Výhodou je tichý chod čističky vhodný i pro noční provoz. Čističku ovládáte pomocí ovládacího panelu a displeje.

Další funkce čističek vzduchu

Kromě klasického čištění vzduchu vám čističky mohou nabídnout displej a časovač. Na některých čističkách můžete regulovat výkon, ovládat je dálkovým ovládáním nebo se na jejich těle může vyskytovat senzor kvality ovzduší, indikátor pro výměnu filtru, automatický režim, noční režim či dětský zámek.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up