Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Cobbe - velká sprchová hlavice - Nábytek
Cobbe - velká sprchová hlavice - Nábytek
Cobbe - velká sprchová hlavice - Nábytek
Cobbe - velká sprchová hlavice - Nábytek
Cobbe - velká sprchová hlavice - Nábytek
Cobbe - velká sprchová hlavice - Nábytek
1 z 5
Rozbaleno

Cobbe - velká sprchová hlavice

Skončeno
5 přihazovalo
95 Kč
Ukončeno v neděli 26. 5. 2024, 20:10:00
Vyhráno uživatelem j...6
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
Balíkovna Od 70 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 85 Kč
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Cobbe - velká sprchová hlavice
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

O této položce

 • Režim výstupu tančící vody: režim deště a režim výstupu tančící vody. Ideální pro sprchy, masáže hlavy, dětské koupele, koupele pro domácí mazlíčky a samozřejmě čištění vany. Různé režimy obohatí váš zážitek z koupání.

 

 • SNADNÁ INSTALACE: Díky svému elegantnímu designu a univerzální hadicové spojce se sprchová hlavice hodí do každé moderní koupelny. Snadno vylepšete svůj zážitek z koupání a pociťte rovnoměrnou distribuci vody silikonovými tryskami proti vodnímu kameni.

 

 • SNADNÉ ČIŠTĚNÍ: Perleťová matná deska je odolná proti poškrábání. Silikonové trysky zabraňují usazování vodního kamene. Chromová úprava splňuje nejvyšší standardy a je odolná proti korozi.

 

 • Jednoruční vysokotlaká sprcha: pomocí speciálního tlačítka na sprše snadno nastavíte režim trysek jednou rukou. Technologie atomizační sprchové hlavice šetřící vodu a nízká spotřeba vody zajistí vaše každodenní osvěžení.

 

 • Ergonomický čtvercový design: Jedinečný a krásný čtvercový design, který se liší od obecného kulatého tvaru, zajišťuje, že vaše tělo bude zcela a rovnoměrně pokryto vodou a zažijete efektivnější sprchový zážitek.

 

Orientační cena dle Amazon: 629 CZK

O této položce Režim výstupu tančící vody: režim deště a režim výstupu tančící vody. Ideální pro sprchy, masáže hlavy, dětské koupele, koupele pro domácí mazlíčky a samozřejmě čištění vany. Různé režimy obohatí váš zážitek z koupání. SNADNÁ INSTALACE: Díky svému elegantnímu designu a univerzální hadicové spojce se sprchová hlavice hodí do každé moderní koupelny. Snadno vylepšete svůj zážitek z koupání a pociťte rovnoměrnou distribuci vody silikonovými tryskami proti vodnímu kameni. SNADNÉ ČIŠTĚNÍ: Perleťová matná deska je odolná proti poškrábání. Silikonové trysky zabraňují usazování vodního kamene. Chromová úprava splňuje nejvyšší standardy a je odolná proti korozi. Jednoruční vysokotlaká sprcha: pomocí speciálního tlačítka na sprše snadno nastavíte režim trysek jednou rukou. Technologie atomizační sprchové hlavice šetřící vodu a nízká spotřeba vody zajistí vaše každodenní osvěžení. Ergonomický čtvercový design: Jedinečný a krásný čtvercový design, který se liší od obecného kulatého tvaru, zajišťuje, že vaše tělo bude zcela a rovnoměrně pokryto vodou a zažijete efektivnější sprchový zážitek. Orientační cena dle Amazon: 629 CZK

Nabídka č. 7063532879 Vystaveno 21.05. 20:05 Zobrazení: 55