Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

COOLJOB Zimní termorukavice/Vel.M/227 - Cyklistika
COOLJOB Zimní termorukavice/Vel.M/227 - Cyklistika
COOLJOB Zimní termorukavice/Vel.M/227 - Cyklistika
COOLJOB Zimní termorukavice/Vel.M/227 - Cyklistika
COOLJOB Zimní termorukavice/Vel.M/227 - Cyklistika
COOLJOB Zimní termorukavice/Vel.M/227 - Cyklistika
COOLJOB Zimní termorukavice/Vel.M/227 - Cyklistika
1 z 6
Rozbaleno

COOLJOB Zimní termorukavice/Vel.M/227

Skončeno
3 přihazovali
44 Kč
Ukončeno v neděli 26. 5. 2024, 20:12:00
Vyhráno uživatelem g...v
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží a záruka 1 měsíc
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 79 Kč
Zásilkovna s dobírkou Od 105 Kč
Zásilkovna s dobírkou SK Od 115 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
COOLJOB Zimní termorukavice/Vel.M/227
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Doba záruky (měsíců)

COOLJOB Zimní rukavice, termorukavice pro muže a ženy, s protiskluzovým úchopem, teplé a lehké, větruodolné sportovní rukavice, na kolo, běh, řízení, turistiku, venčení psů, 1 pár


Pohodlné a hřejivé - Lehké a odolné pánské běžecké rukavice s polyesterem odolným proti větru a chladu chrání vaše ruce. Udržujte své ruce v teple a suchu, zejména v zasněžených dnech v mrazivém počasí. Zimní cyklistické rukavice s vnitřní polární fleecovou tkaninou již na jaře, na podzim a v zimě zaručují mrznutí prstů.

Protiskluzová dlaň - Dokonalý jedinečný vzor na dlaních pro zvýšení odolnosti proti opotřebení. Silikonové body poskytují spolehlivý úchop při používání mobilních telefonů nebo sportovních potřeb. Zimní běžecké rukavice poskytují spolehlivou flexibilitu a vynikající pot. Bezpečnostní spona proti ztrátě, která drží rukavice pohromadě.

Technologie dotykové obrazovky – Pro ovládání smartphonu, GPS, tabletů nebo jiných zařízení v mrazivém počasí si nemusíte sundávat mužské rukavice. Dámské cyklistické rukavice pohodlně padnou na psaní SMS nebo focení. Poskytuje vynikající kontrolu při vnitřních i venkovních aktivitách.

Pohodlné a všestranné - Klipy na zápěstí pro snadné skladování. Lze prát v pračce ve studené vodě, sušit zavěšením. Skvělé ovládání prsty. Praktický batoh používaný jako vložkové rukavice pro řízení, cyklistiku, běh, jogging, procházky, venčení psů nebo lyžování a bruslení. Cyklistické termorukavice jsou skvělým dárkem pro vaši rodinu, přátele i sebe.


-----------------------------

- Pouze rozbalené zboží! 


 - Aukce od koruny!


- V případě dražby více produktů,  musí být platba uhrazena  max. do 10 dnů od první vyhrané aukce.


- Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku.


- V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!COOLJOB Zimní rukavice, termorukavice pro muže a ženy, s protiskluzovým úchopem, teplé a lehké, větruodolné sportovní rukavice, na kolo, běh, řízení, turistiku, venčení psů, 1 pár Pohodlné a hřejivé - Lehké a odolné pánské běžecké rukavice s polyesterem odolným proti větru a chladu chrání vaše ruce. Udržujte své ruce v teple a suchu, zejména v zasněžených dnech v mrazivém počasí. Zimní cyklistické rukavice s vnitřní polární fleecovou tkaninou již na jaře, na podzim a v zimě zaručují mrznutí prstů. Protiskluzová dlaň - Dokonalý jedinečný vzor na dlaních pro zvýšení odolnosti proti opotřebení. Silikonové body poskytují spolehlivý úchop při používání mobilních telefonů nebo sportovních potřeb. Zimní běžecké rukavice poskytují spolehlivou flexibilitu a vynikající pot. Bezpečnostní spona proti ztrátě, která drží rukavice pohromadě. Technologie dotykové obrazovky – Pro ovládání smartphonu, GPS, tabletů nebo jiných zařízení v mrazivém počasí si nemusíte sundávat mužské rukavice. Dámské cyklistické rukavice pohodlně padnou na psaní SMS nebo focení. Poskytuje vynikající kontrolu při vnitřních i venkovních aktivitách. Pohodlné a všestranné - Klipy na zápěstí pro snadné skladování. Lze prát v pračce ve studené vodě, sušit zavěšením. Skvělé ovládání prsty. Praktický batoh používaný jako vložkové rukavice pro řízení, cyklistiku, běh, jogging, procházky, venčení psů nebo lyžování a bruslení. Cyklistické termorukavice jsou skvělým dárkem pro vaši rodinu, přátele i sebe. ----------------------------- - Pouze rozbalené zboží! - Aukce od koruny! - V případě dražby více produktů, musí být platba uhrazena max. do 10 dnů od první vyhrané aukce. - Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku. - V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!

Nabídka č. 7063530630 Vystaveno 21.05. 20:05 Zobrazení: 22