Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Ďábel ve Francii  / Fuechtwanger - Odborné knihy
Ďábel ve Francii  / Fuechtwanger - Odborné knihy
Ďábel ve Francii  / Fuechtwanger - Odborné knihy
Ďábel ve Francii  / Fuechtwanger - Odborné knihy
1 z 3
Použité

Ďábel ve Francii / Fuechtwanger

Aukce
Žádný příhoz
1 Kč
Končí v sobotu 22. 6. 15:36
Kolik přihodit?
Doprava a platba
AKCE
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo v červnu již od 60 Kč!
Více informací.
Balíkovna Od 134 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 152 Kč
Doporučená zásilka 160 Kč
Kurýr 170 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Bankovním převodem
Podrobnosti
Ďábel ve Francii / Fuechtwanger
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Rok vydání
Počet stran

kniha / brožura

stav viz foto


Děj této knihy se odehrává za 2. světové války. Není to smyšlený příběh. Spisovatel Lion Feuchtwanger zde vypráví o svém životě poté, co na poslední chvíli opustil Německo, kde ho Hitler chtěl nechat zatknout. Lion přesídlil i se svou manželkou Martou do Francie, kde si myslel, že bude v bezpečí. Lion byl 2x internován. Poprvé ho propustili, podruhé tam však již zůstal.

Feuchtwanger byl syn židovského továrníka. Hitler ho považoval za jednoho z předních nepřátelů, protože Lion vydával knihy jak ve Francii, tak i v Německu, které byly mířené proti Hitlerovi a to se mu nelíbilo. Když Hitler začal útočit na Francii, vydala Francie rozkaz, aby se muži německého původu od určitého data narození dostavili na úřad ve francouzském městě, kde žili, aby je přidělili do internačních táborů. Lion byl mezi nimi. Odjel ještě společně s dalšími Němci do internačního tábora Les Milles, což byla stará cihlárna.


Přihazující potvrzují příhozem, že se PŘEDEM seznámili s podmínkami aukce, především s výší dopravy (při vydražení jednoho či více kusů knih / nebo jiných věcí).

Osobní předání nenabízím / posílám mnoha způsoby :)

Děkuji

kniha / brožura stav viz foto Děj této knihy se odehrává za 2. světové války. Není to smyšlený příběh. Spisovatel Lion Feuchtwanger zde vypráví o svém životě poté, co na poslední chvíli opustil Německo, kde ho Hitler chtěl nechat zatknout. Lion přesídlil i se svou manželkou Martou do Francie, kde si myslel, že bude v bezpečí. Lion byl 2x internován. Poprvé ho propustili, podruhé tam však již zůstal. Feuchtwanger byl syn židovského továrníka. Hitler ho považoval za jednoho z předních nepřátelů, protože Lion vydával knihy jak ve Francii, tak i v Německu, které byly mířené proti Hitlerovi a to se mu nelíbilo. Když Hitler začal útočit na Francii, vydala Francie rozkaz, aby se muži německého původu od určitého data narození dostavili na úřad ve francouzském městě, kde žili, aby je přidělili do internačních táborů. Lion byl mezi nimi. Odjel ještě společně s dalšími Němci do internačního tábora Les Milles, což byla stará cihlárna. Přihazující potvrzují příhozem, že se PŘEDEM seznámili s podmínkami aukce, především s výší dopravy (při vydražení jednoho či více kusů knih / nebo jiných věcí). Osobní předání nenabízím / posílám mnoha způsoby :) Děkuji

Nabídka č. 7058091584 Vystaveno 12.06. 15:06 Zobrazení: 1