Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Dámské domácí plyšové pantofle NING protiskluz interiér/exteriér 38-39 - Oblečení, obuv a doplňky
Dámské domácí plyšové pantofle NING protiskluz interiér/exteriér 38-39 - Oblečení, obuv a doplňky
Dámské domácí plyšové pantofle NING protiskluz interiér/exteriér 38-39 - Oblečení, obuv a doplňky
1 z 2
Nové

Dámské domácí plyšové pantofle NING protiskluz interiér/exteriér 38-39

(7045706977)
Cena
70 Kč
Ukončeno v pátek 13. 10. 2023, 04:06:11
1 sledoval
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Značka
Barva
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

Dámské domácí plyšové pantofle NING protiskluz interiér/exteriér 38-39


  • Vnější materiál: Umělá vlna. Podšívka a vnitřní stélka jsou z krátkého plyše, absorbuje vlhkost a pot a díky tomu budou pokožka vašich nohou suchá a příjemná, ideální na podzim a zimu.
  • Vnitřní materiál: Umělá vlna Nezapomenutelný komfort - Tyto pantofle jsou perfektní obuví pro dámy a pány každého věku. Vklouzněte s nohama do našich pantoflí z korálového sametu a užijte si novou zkušenost při nošení pantoflí. Vaše nohy jsou obklopeny extrémně hebkým pocitem běhání na mraku.
  • Podešev: Gumová a gumová ochranná podrážka: lehká a odolná gumová podrážka činí domácí boty perfektní pro vnitřní i venkovní použití. Každý z vašich kroků bude stabilnější s protiskluzovou texturou na spodní straně.
  • Uzávěr: Rychlouzávěr Slipper jsou obloženy vysoce hustou paměťovou pěnou, která se přizpůsobí vašim nohám a zachová si tvar. Dejte jim jen pár dní a pantofle se Vám plně přizpůsobí
  • Typ podpatku: Plochá multifunkční - ideální boty pro vnitřní i venkovní použití - perfektní pro aktivity doma, televizi, ložnici, hraní počítačů, zahradnictví, procházky venku atd. Vhodné pro vaření v kuchyni, hraní s vašimi dětmi, odpolední čaj na zahradě, jděte do poštovní schránky, vyndejte odpadky, nalijte trávník, projděte se psem nebo jděte ven a vyzvedněte si balíčky.
  • Obvod holeně: Normal
  • Šířka boty: Normal


*** Originální pytlíkové balení

Dámské domácí plyšové pantofle NING protiskluz interiér/exteriér 38-39Vnější materiál: Umělá vlna. Podšívka a vnitřní stélka jsou z krátkého plyše, absorbuje vlhkost a pot a díky tomu budou pokožka vašich nohou suchá a příjemná, ideální na podzim a zimu.Vnitřní materiál: Umělá vlna Nezapomenutelný komfort - Tyto pantofle jsou perfektní obuví pro dámy a pány každého věku. Vklouzněte s nohama do našich pantoflí z korálového sametu a užijte si novou zkušenost při nošení pantoflí. Vaše nohy jsou obklopeny extrémně hebkým pocitem běhání na mraku.Podešev: Gumová a gumová ochranná podrážka: lehká a odolná gumová podrážka činí domácí boty perfektní pro vnitřní i venkovní použití. Každý z vašich kroků bude stabilnější s protiskluzovou texturou na spodní straně.Uzávěr: Rychlouzávěr Slipper jsou obloženy vysoce hustou paměťovou pěnou, která se přizpůsobí vašim nohám a zachová si tvar. Dejte jim jen pár dní a pantofle se Vám plně přizpůsobíTyp podpatku: Plochá multifunkční - ideální boty pro vnitřní i venkovní použití - perfektní pro aktivity doma, televizi, ložnici, hraní počítačů, zahradnictví, procházky venku atd. Vhodné pro vaření v kuchyni, hraní s vašimi dětmi, odpolední čaj na zahradě, jděte do poštovní schránky, vyndejte odpadky, nalijte trávník, projděte se psem nebo jděte ven a vyzvedněte si balíčky.Obvod holeně: Normal Šířka boty: Normal*** Originální pytlíkové balení
Nabídka č. 7045706977Zobrazení: 23