Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Dekorační talíř ASTRA, O 28 cm, černý - Vybavení do kuchyně
Dekorační talíř ASTRA, O 28 cm, černý - Vybavení do kuchyně
Dekorační talíř ASTRA, O 28 cm, černý - Vybavení do kuchyně
1 z 2
Cena
329 Kč
Ukončeno v neděli 1. 10. 2023, 05:41:11
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

Dekorační talíř ASTRA od značky Secret de Gourmet je zdoben vzorem, díky kterému vypadá, jako by byl vytvořen z jediné vrstvy černého ledu! Lesklá textura působí dojem hloubky. Keramický dekorativní podnosprůměr 28 cm a výšku okraje 2,5 cm. Vejde se toho na něj hodně a malý okraj navíc zabraňuje vypadávání věcí.

Dekorativní podnos je vyroben z robustní keramiky. Je hladký a snadno se udržuje v čistotě. Keramika je materiál, který neabsorbuje pachy ani chutě. Ozdobný talíř lze použít jako elegantní podnos na ovoce. Stejně dobře poslouží i jako podnos, na kterém budete hostům servírovat občerstvení. Ozdobný talíř lze přeměnit na elegantní podnos, na který lze umístit další doplňky. Talíř lze použít jako držák na svíčky, vázy nebo květináče.

Dekorační talíř ASTRA lze použít k servírování občerstvení. K tomuto účelu se skvěle hodí k dekorativním miskám ASTRA, které jsou k dispozici v našem sortimentu. Občerstvení podávané v takovém elegantním setu jistě zpříjemní nejedno setkání!

 

Vlastnosti produktu:

  • dekorační talíř ASTRA,
  • dekoračvní design,
  • černý,
  • keramika,
  • průměr 28 cm x výška 2,5 cm x délka 9,5 cm,
  • robustní materiál,
  • výrobek značky Secret de Gourmet.
Dekorační talíř ASTRA od značky Secret de Gourmet je zdoben vzorem, díky kterému vypadá, jako by byl vytvořen z jediné vrstvy černého ledu! Lesklá textura působí dojem hloubky. Keramický dekorativní podnos má průměr 28 cm a výšku okraje 2,5 cm. Vejde se toho na něj hodně a malý okraj navíc zabraňuje vypadávání věcí.Dekorativní podnos je vyroben z robustní keramiky. Je hladký a snadno se udržuje v čistotě. Keramika je materiál, který neabsorbuje pachy ani chutě. Ozdobný talíř lze použít jako elegantní podnos na ovoce. Stejně dobře poslouží i jako podnos, na kterém budete hostům servírovat občerstvení. Ozdobný talíř lze přeměnit na elegantní podnos, na který lze umístit další doplňky. Talíř lze použít jako držák na svíčky, vázy nebo květináče.Dekorační talíř ASTRA lze použít k servírování občerstvení. K tomuto účelu se skvěle hodí k dekorativním miskám ASTRA, které jsou k dispozici v našem sortimentu. Občerstvení podávané v takovém elegantním setu jistě zpříjemní nejedno setkání!Vlastnosti produktu:dekorační talíř ASTRA,dekoračvní design,černý,keramika,průměr 28 cm x výška 2,5 cm x délka 9,5 cm,robustní materiál,výrobek značky Secret de Gourmet.
Nabídka č. 7044914499Zobrazení: 13