Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Dekorativní miska z teakového dřeva, průměr 30 cm - Vybavení do kuchyně
Dekorativní miska z teakového dřeva, průměr 30 cm - Vybavení do kuchyně
1 z 1
Nové

Dekorativní miska z teakového dřeva, průměr 30 cm

(7044386602)
Cena
609 Kč
Ukončeno v sobotu 23. 9. 2023, 05:39:16
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

Teaková dekorativní mísa Ø 30 cm, která pochází z Asie, je jedinečnou výzdobou pro váš byt. Odolné dřevo není namočené vodou a je odolné vůči škůdcům. Díky tomu můžete úspěšně udržet ovoce, zeleninu a další potraviny. Samotný výrobek se prezentuje velmi přirozeně. Vzhled se zmiňují o efektu získaném řemeslníkem. Nepravidelná forma misky jistě osloví milovníky jedinečných doplňků.


Unikátní mísa je krásný ornament. Ve skutečnosti do něj nemusíte nic vkládat, abyste zdobili interiér obývacího pokoje nebo zahradního stolu. Miska se vyznačuje optimální velikostí (průměr 30 cm). Bude držet, co chcete, ale bude také fungovat na malém konferenčním stolku. Teakové dřevo má krásný přirozený odstín, který časem ztmavne a dodává mu eleganci. Charakteristické sklenice jsou také viditelné, které budou pracovat pro uspořádání japandi nebo wabi-sabi. Home Styling Collection teaková mísa s ovocem je stylovým doplňkem kuchyně, obývacího pokoje nebo zahrady. Výrobek bude potěšit dlouhou dobu, tím spíše, že nevyžaduje zvláštní péči. Miska je dostatečná k umytí pod vodou. Jakmile uschne, je připraven k opětovnému použití. Stojí za zmínku, že teak obsahuje přírodní oleje, díky nimž má miska vysokou odolnost proti nečistotám.


Chcete-li se starat o jedinečný vzhled po dlouhou dobu, vyhněte se mytí misky v myčce nádobí. Když se to vzdáte, produkt zůstane ve skvělé formě po dlouhou dobu a nebude jednou doplňovat styl interiéru. Výrobek bude zkontrolován jako dárek nebo jeden z položek domácího dárku.


Vlastnosti produktu:

  • odolné teakové dřevo považováno za nejlepší na světě,
  • výrobek odolný proti vlhkosti, nečistotám a škůdcům,
  • má přirozený tvar o průměru 30 cm,
  • banálně jednoduché v péči
  • mísa má viditelné sklenice na stromy,
  • produkt známé značky Home Styling Collection.
Teaková dekorativní mísa Ø 30 cm, která pochází z Asie, je jedinečnou výzdobou pro váš byt. Odolné dřevo není namočené vodou a je odolné vůči škůdcům. Díky tomu můžete úspěšně udržet ovoce, zeleninu a další potraviny. Samotný výrobek se prezentuje velmi přirozeně. Vzhled se zmiňují o efektu získaném řemeslníkem. Nepravidelná forma misky jistě osloví milovníky jedinečných doplňků. Unikátní mísa je krásný ornament. Ve skutečnosti do něj nemusíte nic vkládat, abyste zdobili interiér obývacího pokoje nebo zahradního stolu. Miska se vyznačuje optimální velikostí (průměr 30 cm). Bude držet, co chcete, ale bude také fungovat na malém konferenčním stolku. Teakové dřevo má krásný přirozený odstín, který časem ztmavne a dodává mu eleganci. Charakteristické sklenice jsou také viditelné, které budou pracovat pro uspořádání japandi nebo wabi-sabi. Home Styling Collection teaková mísa s ovocem je stylovým doplňkem kuchyně, obývacího pokoje nebo zahrady. Výrobek bude potěšit dlouhou dobu, tím spíše, že nevyžaduje zvláštní péči. Miska je dostatečná k umytí pod vodou. Jakmile uschne, je připraven k opětovnému použití. Stojí za zmínku, že teak obsahuje přírodní oleje, díky nimž má miska vysokou odolnost proti nečistotám. Chcete-li se starat o jedinečný vzhled po dlouhou dobu, vyhněte se mytí misky v myčce nádobí. Když se to vzdáte, produkt zůstane ve skvělé formě po dlouhou dobu a nebude jednou doplňovat styl interiéru. Výrobek bude zkontrolován jako dárek nebo jeden z položek domácího dárku. Vlastnosti produktu:odolné teakové dřevo považováno za nejlepší na světě,výrobek odolný proti vlhkosti, nečistotám a škůdcům,má přirozený tvar o průměru 30 cm,banálně jednoduché v péčimísa má viditelné sklenice na stromy,produkt známé značky Home Styling Collection.
Nabídka č. 7044386602Zobrazení: 10