Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Dětská záclona ELFIKA s očky a bambulemi, 140 x 240 cm - Děti
Dětská záclona ELFIKA s očky a bambulemi, 140 x 240 cm - Děti
Dětská záclona ELFIKA s očky a bambulemi, 140 x 240 cm - Děti
Dětská záclona ELFIKA s očky a bambulemi, 140 x 240 cm - Děti
Dětská záclona ELFIKA s očky a bambulemi, 140 x 240 cm - Děti
1 z 4
Nové

Dětská záclona ELFIKA s očky a bambulemi, 140 x 240 cm

(7046436313)
Cena
409 Kč
Ukončeno ve středu 4. 10. 2023, 22:47:31
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

Chcete v dětském pokoji vytvořit útulnou atmosféru? Není nic jednoduššího! Zvolte jednoduché doplňky, jako je neobvyklá dekorace oken, a snadno dosáhnete překvapivých efektů a změníte tvář dětského pokoje. Okouzlující záclona do dětského pokoje ELFIKA je k tomu ideální!
Záclona je vedena ve světlých barvách a byla ozdobena bambulemi, takže se do dětského pokoje dokonale hodí. Je vhodný jak pro malou princeznu, tak pro trochu větší holčičku. Snadno ji sladíte s dalšími dekoracemi v podobných barvách vhodnými do pokoje pro holčičku. Bude vypadat skvěle společně s růžovými polštáři a na pozadí světlých stěn.

Záclona ELFIKA od uznávané francouzské značky Douceur d'intérieur je vyrobena z vysoce kvalitního polyesteru, který zaručuje jeho bezvadný vzhled. A díky praktickým průchodkám všitým do záclony je její zavěšení na záclonovou tyč hračkou a nevyžaduje nákup žádných dalších háčků. Záclona má rozměry 140 x 240 cm, díky čemuž sahá od stropu téměř až k podlaze, což jí dodává jedinečný charakter. Navíc je vhodná jak do ložnice s malým oknem, tak do dětského pokoje s velkým balkonovým oknem.

Vlastnosti produktu:

  • Záclona na průchodkách do dětského pokoje,
  • Ideální do pokoje holčičky,
  • rozměry: 140 x 240 cm,
  • vyrobeno z vysoce kvalitního polyesteru,
  • okouzlující okenní dekorace,
  • Výrobek renomovaného francouzského výrobce Douceur d'intérieur.
Chcete v dětském pokoji vytvořit útulnou atmosféru? Není nic jednoduššího! Zvolte jednoduché doplňky, jako je neobvyklá dekorace oken, a snadno dosáhnete překvapivých efektů a změníte tvář dětského pokoje. Okouzlující záclona do dětského pokoje ELFIKA je k tomu ideální!Záclona je vedena ve světlých barvách a byla ozdobena bambulemi, takže se do dětského pokoje dokonale hodí. Je vhodný jak pro malou princeznu, tak pro trochu větší holčičku. Snadno ji sladíte s dalšími dekoracemi v podobných barvách vhodnými do pokoje pro holčičku. Bude vypadat skvěle společně s růžovými polštáři a na pozadí světlých stěn.Záclona ELFIKA od uznávané francouzské značky Douceur d'intérieur je vyrobena z vysoce kvalitního polyesteru, který zaručuje jeho bezvadný vzhled. A díky praktickým průchodkám všitým do záclony je její zavěšení na záclonovou tyč hračkou a nevyžaduje nákup žádných dalších háčků. Záclona má rozměry 140 x 240 cm, díky čemuž sahá od stropu téměř až k podlaze, což jí dodává jedinečný charakter. Navíc je vhodná jak do ložnice s malým oknem, tak do dětského pokoje s velkým balkonovým oknem.Vlastnosti produktu:Záclona na průchodkách do dětského pokoje,Ideální do pokoje holčičky,rozměry: 140 x 240 cm,vyrobeno z vysoce kvalitního polyesteru,okouzlující okenní dekorace,Výrobek renomovaného francouzského výrobce Douceur d'intérieur.
Nabídka č. 7046436313Zobrazení: 3