Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Dětská záclona PETITE PRNICESSE s očky, 140 x 240 cm - Děti
Dětská záclona PETITE PRNICESSE s očky, 140 x 240 cm - Děti
Dětská záclona PETITE PRNICESSE s očky, 140 x 240 cm - Děti
Dětská záclona PETITE PRNICESSE s očky, 140 x 240 cm - Děti
Dětská záclona PETITE PRNICESSE s očky, 140 x 240 cm - Děti
1 z 4
Nové

Dětská záclona PETITE PRNICESSE s očky, 140 x 240 cm

(7045709027)
Cena
559 Kč
Ukončeno v sobotu 30. 9. 2023, 10:46:18
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

Chcete v dětském pokoji vytvořit útulnou atmosféru? Není nic jednoduššího! Rozhodněte se pro jednoduché doplňky, jako je například originální okenní dekorace za nízkou cenu, dosáhnete neuvěřitelných efektů a změníte tvář ložnice svého malého dítěte..... Rozkošná záclona do dětského pokoje PETITE PRINCESSE je k tomu jako stvořená!

Záclona je ve světlých barvách a byla ozdobena jemným vzorem, takže je ideální do dětského pokoje. Je vhodná jak pro malou princeznu, tak pro dobrodružného chlapce. Snadno ji sladíte s dalšími dekoracemi v barvách ladících s oběma pohlavími, skvěle bude vypadat společně s růžovými polštáři a na modrých stěnách chlapeckého pokoje.

Záclona PETITE PRINCESSE od vynikající francouzské značky Douceur d'intérieur je vyrobena z vysoce kvalitního polyesteru, který zaručuje dokonalý vzhled. A díky praktickým průchodkám všitým do závěsu je jeho zavěšení na záclonovou tyč hračkou a nevyžaduje nákup dalších háčků. Záclona má rozměry 140 x 240 cm, díky čemuž sahá od stropu téměř až k podlaze, což jí dodává elegantní charakter. Navíc je vhodná jak do ložnice s malým oknem, tak do dětského pokoje s velkým balkonovým oknem.

Vlastnosti produktu:

  • Záclona na průchodkách do dětského pokoje,
  • ideální do pokoje pro chlapce a holčičky,
  • rozměry: 140 x 240 cm,
  • vyrobeno z vysoce kvalitního polyesteru,
  • originální okenní dekorace,
  • výrobek známého francouzského výrobce Douceur d'intérieur.
Chcete v dětském pokoji vytvořit útulnou atmosféru? Není nic jednoduššího! Rozhodněte se pro jednoduché doplňky, jako je například originální okenní dekorace za nízkou cenu, dosáhnete neuvěřitelných efektů a změníte tvář ložnice svého malého dítěte..... Rozkošná záclona do dětského pokoje PETITE PRINCESSE je k tomu jako stvořená!Záclona je ve světlých barvách a byla ozdobena jemným vzorem, takže je ideální do dětského pokoje. Je vhodná jak pro malou princeznu, tak pro dobrodružného chlapce. Snadno ji sladíte s dalšími dekoracemi v barvách ladících s oběma pohlavími, skvěle bude vypadat společně s růžovými polštáři a na modrých stěnách chlapeckého pokoje.Záclona PETITE PRINCESSE od vynikající francouzské značky Douceur d'intérieur je vyrobena z vysoce kvalitního polyesteru, který zaručuje dokonalý vzhled. A díky praktickým průchodkám všitým do závěsu je jeho zavěšení na záclonovou tyč hračkou a nevyžaduje nákup dalších háčků. Záclona má rozměry 140 x 240 cm, díky čemuž sahá od stropu téměř až k podlaze, což jí dodává elegantní charakter. Navíc je vhodná jak do ložnice s malým oknem, tak do dětského pokoje s velkým balkonovým oknem.Vlastnosti produktu:Záclona na průchodkách do dětského pokoje,ideální do pokoje pro chlapce a holčičky,rozměry: 140 x 240 cm,vyrobeno z vysoce kvalitního polyesteru,originální okenní dekorace,výrobek známého francouzského výrobce Douceur d'intérieur.
Nabídka č. 7045709027Zobrazení: 10