Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Dětská záclona WOODEN FAIRY s očky, 140 x 240 cm - Děti
Dětská záclona WOODEN FAIRY s očky, 140 x 240 cm - Děti
Dětská záclona WOODEN FAIRY s očky, 140 x 240 cm - Děti
Dětská záclona WOODEN FAIRY s očky, 140 x 240 cm - Děti
Dětská záclona WOODEN FAIRY s očky, 140 x 240 cm - Děti
1 z 4
Nové

Dětská záclona WOODEN FAIRY s očky, 140 x 240 cm

(7046436311)
Cena
389 Kč
Ukončeno v úterý 24. 10. 2023, 05:41:36
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

Chcete v dětském pokoji vytvořit útulnou atmosféru? Není nic jednoduššího! Díky okouzlujícím doplňkům, jako je například neobvyklá okenní dekorace, můžete rychle dosáhnout neuvěřitelných efektů a změnit tvář dětského pokoje..... Krásná záclona do dětského pokoje WOODEN FAIRY je k tomu jako stvořená!

Záclona je vedena ve světlých barvách a byla ozdobena jemným vzorem, díky němuž se do dětského pokoje dokonale hodí. Je vhodná jak pro malou princeznu, tak pro dobrodružného chlapce. Snadno ji sladíte s dalšími dekoracemi v barvách ladících s oběma pohlavími, skvěle bude vypadat společně s růžovými polštáři a na pozadí modrých stěn chlapeckého pokoje.

Záclona WOODEN FAIRY od renomované francouzské značky Douceur d'intérieur je vyrobena z vysoce kvalitního polyesteru, který zaručuje dokonalý vzhled. A díky praktickým průchodkám všitým do záclony je její zavěšení na záclonovou tyč hračkou a nevyžaduje nákup žádných dalších háčků. Záclona má rozměry 140 x 240 cm, díky čemuž sahá od stropu téměř až k podlaze, což jí dodává elegantní charakter. Navíc je vhodná jak do ložnice s malým oknem, tak do dětského pokoje s velkým balkonovým oknem.

Vlastnosti produktu:

  • Záclona na průchodkách do dětského pokoje,
  • vhodná do pokoje pro chlapce nebo pro holčičku,
  • rozměry: 140 x 240 cm,
  • vyrobeno z vysoce kvalitního polyesteru,
  • okouzlující okenní dekorace,
  • výrobek oceňovaného francouzského výrobce Douceur d'intérieur.
Chcete v dětském pokoji vytvořit útulnou atmosféru? Není nic jednoduššího! Díky okouzlujícím doplňkům, jako je například neobvyklá okenní dekorace, můžete rychle dosáhnout neuvěřitelných efektů a změnit tvář dětského pokoje..... Krásná záclona do dětského pokoje WOODEN FAIRY je k tomu jako stvořená!Záclona je vedena ve světlých barvách a byla ozdobena jemným vzorem, díky němuž se do dětského pokoje dokonale hodí. Je vhodná jak pro malou princeznu, tak pro dobrodružného chlapce. Snadno ji sladíte s dalšími dekoracemi v barvách ladících s oběma pohlavími, skvěle bude vypadat společně s růžovými polštáři a na pozadí modrých stěn chlapeckého pokoje.Záclona WOODEN FAIRY od renomované francouzské značky Douceur d'intérieur je vyrobena z vysoce kvalitního polyesteru, který zaručuje dokonalý vzhled. A díky praktickým průchodkám všitým do záclony je její zavěšení na záclonovou tyč hračkou a nevyžaduje nákup žádných dalších háčků. Záclona má rozměry 140 x 240 cm, díky čemuž sahá od stropu téměř až k podlaze, což jí dodává elegantní charakter. Navíc je vhodná jak do ložnice s malým oknem, tak do dětského pokoje s velkým balkonovým oknem.Vlastnosti produktu:Záclona na průchodkách do dětského pokoje,vhodná do pokoje pro chlapce nebo pro holčičku,rozměry: 140 x 240 cm,vyrobeno z vysoce kvalitního polyesteru,okouzlující okenní dekorace,výrobek oceňovaného francouzského výrobce Douceur d'intérieur.
Nabídka č. 7046436311Zobrazení: 20