Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Dětský fotbalový budík bez tikání/ na 1xAA baterii/ od 1Kč|129| - Zařízení pro dům a zahraduDětský fotbalový budík bez tikání/ na 1xAA baterii/ od 1Kč|129| - Zařízení pro dům a zahraduDětský fotbalový budík bez tikání/ na 1xAA baterii/ od 1Kč|129| - Zařízení pro dům a zahraduDětský fotbalový budík bez tikání/ na 1xAA baterii/ od 1Kč|129| - Zařízení pro dům a zahradu
Dětský fotbalový budík bez tikání/ na 1xAA baterii/ od 1Kč|129| - Zařízení pro dům a zahradu
1 z 4
Rozbaleno

Dětský fotbalový budík bez tikání/ na 1xAA baterii/ od 1Kč|129|

(7046660063)
4 přihazovali
47 Kč
Ukončeno ve středu 4. 10. 2023, 20:33:41
Vyhráno uživatelem j...3
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
7 sledovalo
4 přihazovali
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

V aukci od 1Kč!

krásný fotbalový tvar, snadná obsluha pro děti, z ekologických ABS materiálů, vhodný do ložnice, obývacího pokoje, kuchyně a dalších místností. Fotbalová forma speciálně navržená pro děti, dívky, chlapce jako dárek. 

Zcela tichý budík: Používejte kvalitní solární pohyby, nedělejte vteřinovou ručičku rušivé zvuky, pracujte tiše, netikejte. Ideální pro vás jako budík v ložnici. Ideální pro osoby, které potřebují k usínání naprosté ticho. 

Funkce světla: Stiskněte horní tlačítko, světlo se rozsvítí, můžete výrazně odečíst čas ve tmě a měkké světlo neoslňuje. 

Funkce odloženého buzení: 5 minut funkce odložení: Když alarm zazní a stiskněte horní tlačítko odložení. Zvonek se ukončí. Alarm zazní každých 5 minut znovu a opakuje se cca 1 hodinu. 


TOP stav.

Originální balení.Dražíme od 1 koruny !

Přeji příjemnou aukci a hodně štěstí :)

-------------------------------------------------------------------

►►►Doplňující Informace◄◄◄

► Kompletní obsah aukce je zveřejněn na produktových fotografiích a v popisku.

► Zboží prodáváme bez originálního obalu a manuálu, pokud není uvedeno jinak.

► Svým příhozem souhlasíte s obchodními podmínkami.

► Zboží je doručováno 1-3 dny od přijetí platby.

► Garantuji profesionální obchod od ověřeného prodejce.

► V případě jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat.

► Obchodní podmínky : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/o-prodejci

► Sledujte naše nabídky zde : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/nabidky

► Přidejte si nás do oblíbených prodejců a nic Vám neunikne : aukro.cz/uzivatel/citydonna 

V aukci od 1Kč! krásný fotbalový tvar, snadná obsluha pro děti, z ekologických ABS materiálů, vhodný do ložnice, obývacího pokoje, kuchyně a dalších místností. Fotbalová forma speciálně navržená pro děti, dívky, chlapce jako dárek.Zcela tichý budík: Používejte kvalitní solární pohyby, nedělejte vteřinovou ručičku rušivé zvuky, pracujte tiše, netikejte. Ideální pro vás jako budík v ložnici. Ideální pro osoby, které potřebují k usínání naprosté ticho.Funkce světla: Stiskněte horní tlačítko, světlo se rozsvítí, můžete výrazně odečíst čas ve tmě a měkké světlo neoslňuje.Funkce odloženého buzení: 5 minut funkce odložení: Když alarm zazní a stiskněte horní tlačítko odložení. Zvonek se ukončí. Alarm zazní každých 5 minut znovu a opakuje se cca 1 hodinu.TOP stav.Originální balení. Dražíme od 1 koruny !Přeji příjemnou aukci a hodně štěstí :)-------------------------------------------------------------------►►►Doplňující Informace◄◄◄► Kompletní obsah aukce je zveřejněn na produktových fotografiích a v popisku.► Zboží prodáváme bez originálního obalu a manuálu, pokud není uvedeno jinak.► Svým příhozem souhlasíte s obchodními podmínkami.► Zboží je doručováno 1-3 dny od přijetí platby.► Garantuji profesionální obchod od ověřeného prodejce.► V případě jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat.► Obchodní podmínky : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/o-prodejci► Sledujte naše nabídky zde : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/nabidky► Přidejte si nás do oblíbených prodejců a nic Vám neunikne : aukro.cz/uzivatel/citydonna
Nabídka č. 7046660063Zobrazení: 39