Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Dětský závěs PETITE PRINCESSE, růžový, 140 x 260 cm - DětiDětský závěs PETITE PRINCESSE, růžový, 140 x 260 cm - DětiDětský závěs PETITE PRINCESSE, růžový, 140 x 260 cm - DětiDětský závěs PETITE PRINCESSE, růžový, 140 x 260 cm - Děti
Dětský závěs PETITE PRINCESSE, růžový, 140 x 260 cm - Děti
1 z 4
Nové

Dětský závěs PETITE PRINCESSE, růžový, 140 x 260 cm

(7045635654)
Cena
439 Kč
Ukončeno v sobotu 30. 9. 2023, 10:46:12
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

Dětský závěs PETITE PRINCESSE od uznávané francouzské značky Douceur d'intérieur je vyroben z vysoce kvalitního polyesteru, který zaručuje jeho dokonalý vzhled. A díky praktickým průchodkám všitým do závěsu je jeho zavěšení na záclonovou tyč hračkou a nevyžaduje nákup žádných dalších háčků. Závěs má rozměr 140 x 260 cm, díky čemuž sahá od stropu téměř až k podlaze, což mu dodává elegantní charakter. Navíc je vhodný jak do ložnice s malým oknem, tak do dětského pokoje s velkým balkonovým oknem. Závěs je ve světlých barvách a byl ozdoben jemným vzorem, takže je ideální do dětského pokoje. Stejně dobře se bude vyjímat v pokoji malé princezny jako v pokoji o něco větší dívky. Snadno ho sladíte s dalšími dekoracemi v podobných barvách vhodnými do dívčího pokoje a skvěle bude vypadat s růžovými polštáři a na světlých stěnách.

Vlastnosti produktu:

  • Dětský závěs PETITE PRINCESSE,
  • Vhodný do dívčího pokoje,
  • rozměr: 140 x 260 cm,
  • vyrobeno z vysoce kvalitního polyesteru,
  • poutavá okenní dekorace,
  • výrobek známého francouzského výrobce Douceur d'intérieur.
Dětský závěs PETITE PRINCESSE od uznávané francouzské značky Douceur d'intérieur je vyroben z vysoce kvalitního polyesteru, který zaručuje jeho dokonalý vzhled. A díky praktickým průchodkám všitým do závěsu je jeho zavěšení na záclonovou tyč hračkou a nevyžaduje nákup žádných dalších háčků. Závěs má rozměr 140 x 260 cm, díky čemuž sahá od stropu téměř až k podlaze, což mu dodává elegantní charakter. Navíc je vhodný jak do ložnice s malým oknem, tak do dětského pokoje s velkým balkonovým oknem. Závěs je ve světlých barvách a byl ozdoben jemným vzorem, takže je ideální do dětského pokoje. Stejně dobře se bude vyjímat v pokoji malé princezny jako v pokoji o něco větší dívky. Snadno ho sladíte s dalšími dekoracemi v podobných barvách vhodnými do dívčího pokoje a skvěle bude vypadat s růžovými polštáři a na světlých stěnách.Vlastnosti produktu:Dětský závěs PETITE PRINCESSE,Vhodný do dívčího pokoje,rozměr: 140 x 260 cm,vyrobeno z vysoce kvalitního polyesteru,poutavá okenní dekorace,výrobek známého francouzského výrobce Douceur d'intérieur.
Nabídka č. 7045635654Zobrazení: 14