Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Dětský závěs UNICORN, 140 x 250 cm, bílá se zlatými jednorožci - DětiDětský závěs UNICORN, 140 x 250 cm, bílá se zlatými jednorožci - Děti
Dětský závěs UNICORN, 140 x 250 cm, bílá se zlatými jednorožci - Děti
1 z 2
Nové

Dětský závěs UNICORN, 140 x 250 cm, bílá se zlatými jednorožci

(7045487497)
Cena
289 Kč
Ukončeno v úterý 10. 10. 2023, 05:46:06
Žádný sledující
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
 • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

Dětský závěs UNICORN, 140 x 250 cm je bílý se zlatými jednorožci. Námi nabízený výrobek navržený francouzskou značkou Atmosphera for kids je bezpochyby návrhem, který si získá srdce těch nejmenších i jejich rodičů. Dětský závěs UNICORNbílou barvu, přičemž módní potisk ve zlatých jednorožcích mu dodává elegantní a dívčí charakter. Díky tomu tato závěs jistě krásně zapadne do většiny dětských interiérů bez ohledu na jejich barevnost. 

Tento okouzlující závěs na průchodkách pro děti má univerzální rozměry: délka: 140 cm, výška: 250 cm. Obsahuje kovová očka, díky nimž se velmi snadno a rychle navléká a sundává při praní. Díky tomuto řešení ji lze zavěsit na většinu záclonových kolejnic. Skvěle se bude hodit do vyšších místností i do moderních nižších budov. Závěs lze prát na 30 stupňů a žehlit v režimu pro jemné tkaniny.

Vlastnosti produktu:

 • dětský závěs UNICORN,
 • bílý s módním motivem zlatých jednorožců,
 • rozměry 140 x 250 cm,
 • vyrobeno z pevného polyesteru,
 • tkanina se snadno udržuje - lze prát na 30 °C,
 • délka bude vhodná do většiny bytů,
 • vhodné pro výzdobu dětských pokojů,
 • výrobek francouzské značky Atmosphera for kids.
Dětský závěs UNICORN, 140 x 250 cmjebílý se zlatými jednorožci.Námi nabízený výrobek navržený francouzskou značkou Atmosphera for kids je bezpochyby návrhem, který si získá srdce těch nejmenších i jejich rodičů.Dětský závěs UNICORN má bílou barvu, přičemž módní potisk ve zlatých jednorožcích mu dodává elegantní a dívčí charakter. Díky tomu tato závěs jistě krásně zapadne do většiny dětských interiérů bez ohledu na jejich barevnost.Tentookouzlující závěs na průchodkách pro děti má univerzální rozměry: délka: 140 cm, výška: 250 cm. Obsahuje kovová očka, díky nimž se velmi snadno a rychle navléká a sundává při praní. Díky tomuto řešení ji lze zavěsit na většinu záclonových kolejnic. Skvěle se bude hodit do vyšších místností i do moderních nižších budov. Závěs lze prát na 30 stupňů a žehlit v režimu pro jemné tkaniny.Vlastnosti produktu:dětský závěs UNICORN,bílý s módním motivem zlatých jednorožců,rozměry 140 x 250 cm,vyrobeno z pevného polyesteru,tkanina se snadno udržuje - lze prát na 30 °C,délka bude vhodná do většiny bytů,vhodné pro výzdobu dětských pokojů,výrobek francouzské značky Atmosphera for kids.
Nabídka č. 7045487497Zobrazení: 24