Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Dívčí džegíny zn.Next vel.134 NOVÉ - Oblečení pro děti
Dívčí džegíny zn.Next vel.134 NOVÉ - Oblečení pro děti
Dívčí džegíny zn.Next vel.134 NOVÉ - Oblečení pro děti
1 z 2
Nové

Dívčí džegíny zn.Next vel.134 NOVÉ

Skončeno
Cena
100 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 11. 7. 2024, 20:05:00
Doprava a platba
Balíkovna Od 69 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 79 Kč
Balík Do ruky 129 Kč
Zaslat.cz kurýr na adresu 175 Kč
Osobní převzetí
Frýdlant v Čechách
Doba dodání 4-6 dní
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Dívčí džegíny zn.Next vel.134 NOVÉ
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Značka
Barva
Délka
Velikost
Pohlaví
Období
Období

Nádherné tmavě modré džegínky na holčičku, extra pružné, v pase do gumy, pas je maličko vyšší (což je lepší na zádíčka), jsou nepoužité s visačkou.

Délka 81 cm, pas 30-34 cm.

PC byla 546,-.

.......................................................................................................................................................................................................

Příhozy si prosím důkladně rozmyslete, neruším je !!

Dražit můžete v jednom týdnu více aukcí, ale musíte mě VŽDY upozornit, avšak dodržujte prosím týden dražení a poté uhraďte.

Platbu na účet (který Vám přijde ve výherním emailu po skončení aukce) převeďte prosím do týdne, respektive do 5-ti pracovních dnů.

PROSÍM DODRŽUJTE !!!

Poslední dobou se mi čím dál častěji stává, že si určujete poštovné při více aukcích, prosím nedělejte to, výši slučovaného poštovného u více aukcí je vždy to nejvyšší ze všech + za každou další položku 3 kč (uvedeno u každé aukce), tak to prosím respektujte !! Děkuji.

Nádherné tmavě modré džegínky na holčičku, extra pružné, v pase do gumy, pas je maličko vyšší (což je lepší na zádíčka), jsou nepoužité s visačkou. Délka 81 cm, pas 30-34 cm. PC byla 546,-. ....................................................................................................................................................................................................... Příhozy si prosím důkladně rozmyslete, neruším je !! Dražit můžete v jednom týdnu více aukcí, ale musíte mě VŽDY upozornit, avšak dodržujte prosím týden dražení a poté uhraďte. Platbu na účet (který Vám přijde ve výherním emailu po skončení aukce) převeďte prosím do týdne, respektive do 5-ti pracovních dnů. PROSÍM DODRŽUJTE !!! Poslední dobou se mi čím dál častěji stává, že si určujete poštovné při více aukcích, prosím nedělejte to, výši slučovaného poštovného u více aukcí je vždy to nejvyšší ze všech + za každou další položku 3 kč (uvedeno u každé aukce), tak to prosím respektujte !! Děkuji.

Nabídka č. 7064873913 Vystaveno 11.06. 20:06 Zobrazení: 29