Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Domácí pantofle korkové / plyšové Unisex Oncai EU42 - černé - Oblečení, obuv a doplňky
Domácí pantofle korkové / plyšové Unisex Oncai EU42 - černé - Oblečení, obuv a doplňky
Domácí pantofle korkové / plyšové Unisex Oncai EU42 - černé - Oblečení, obuv a doplňky
1 z 2
Nové

Domácí pantofle korkové / plyšové Unisex Oncai EU42 - černé

(7045898564)
Cena
189 Kč
Ukončeno v neděli 15. 10. 2023, 21:44:17
2 sledovali
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

Domácí pantofle korkové / plyšové Unisex Oncai EU42 - černé

  • Nastavitelné kovové přezky: Pružný semišový kožený řemínek s pohodlnými nastavitelnými tlačítky se pohodlně přizpůsobí šířce vašich nohou, poskytuje dostatečnou oporu a nedře o vaše nohy. Prodyšné sandálové pantofle udrží nohy svěží a pohodlné.
  • Arch Support Padding: běhoun platformy se skládá z pryžové podrážky, korkové mezipodešve a podešve. Plochá měkká stélka je podpůrná, ergonomická podpora klenby a design paty zajišťují lehkou pohodlnou chůzi.
  • Silná korková podešev: Chlupaté pantofle s otevřenou špičkou pro ženy jsou vyrobeny z vlnité designové protiskluzové podrážky, která zabraňuje uklouznutí při chůzi na mokrém povrchu. Díky silnému tvrdému dnu jsou dámské nadýchané pantofle jako stvořené pro chůzi v interiéru.
  • Měkké a pohodlné: Měkká umělá nadýchaná kožešina obejme vaše nohy nečekaně měkkým a nadýchaným způsobem. Nadýchané pantofle se přizpůsobí konturám vašich chodidel a dodají vám pocit tepla a pohodlí při každém kroku. Prodyšný design s otevřenou špičkou vždy udrží vaše nohy chladné a svěží.
  • Skvělá volba dárku: Pantofle z nadýchané kožešiny jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití, jako je relaxace v ložnici, vaření v kuchyni, procházky venku, procházky se psem, vynášení odpadků. Luxusní pohodlné dámské pantofle s otevřenou špičkou jsou skvělým tipem na dárek pro přítelkyně, maminky, kamarádky nebo kamarádky.
Domácí pantofle korkové / plyšové Unisex Oncai EU42 - černéNastavitelné kovové přezky: Pružný semišový kožený řemínek s pohodlnými nastavitelnými tlačítky se pohodlně přizpůsobí šířce vašich nohou, poskytuje dostatečnou oporu a nedře o vaše nohy. Prodyšné sandálové pantofle udrží nohy svěží a pohodlné.Arch Support Padding: běhoun platformy se skládá z pryžové podrážky, korkové mezipodešve a podešve. Plochá měkká stélka je podpůrná, ergonomická podpora klenby a design paty zajišťují lehkou pohodlnou chůzi.Silná korková podešev: Chlupaté pantofle s otevřenou špičkou pro ženy jsou vyrobeny z vlnité designové protiskluzové podrážky, která zabraňuje uklouznutí při chůzi na mokrém povrchu. Díky silnému tvrdému dnu jsou dámské nadýchané pantofle jako stvořené pro chůzi v interiéru.Měkké a pohodlné: Měkká umělá nadýchaná kožešina obejme vaše nohy nečekaně měkkým a nadýchaným způsobem. Nadýchané pantofle se přizpůsobí konturám vašich chodidel a dodají vám pocit tepla a pohodlí při každém kroku. Prodyšný design s otevřenou špičkou vždy udrží vaše nohy chladné a svěží.Skvělá volba dárku: Pantofle z nadýchané kožešiny jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití, jako je relaxace v ložnici, vaření v kuchyni, procházky venku, procházky se psem, vynášení odpadků. Luxusní pohodlné dámské pantofle s otevřenou špičkou jsou skvělým tipem na dárek pro přítelkyně, maminky, kamarádky nebo kamarádky.
Nabídka č. 7045898564Zobrazení: 23