search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

DOŽIVOTNÍ licence na blokátor reklam AdGuard pro 9 zařízení . (6998025947)

addProdat zboží v této kategorii
DOŽIVOTNÍ licence na blokátor reklam AdGuard pro 9 zařízení .
visibility
Cena Kup teď!
999 Kč
K dispozici 1 kus
access_time
Do vyprodání všech položek
access_time
Do vyprodání všech položek
visibility10  sleduje
Doprava
 • Fill 3 Created with Sketch.
  Kurýrní služba Zdarma
 • Elektronická pošta (e-mail) Zdarma
 • Zjistit více
Platba
 • Platba kartou online
 • Platba při převzetí
 • Platba převodem
 • Zjistit více
Prodejce favorite

  Předmětem prodeje je legální licenční kód pro blokátor reklam AdGuard platný DOŽIVOTNĚ pro 9 libovolných zařízení (např. počítač, telefon, tablet, notebook,.. ).


  AdGuard - Nejpokročilejší blokátor reklam na světě!


  • za 1494 korun (166 korun na jedno zařízení) budete DOŽIVOTNĚ osvobozeni od veškerých otravných reklam na internetu. Žádná reklama před videem, žádná reklama v půli videa, žádná reklama na pozadí, žádná reklama skrytá mezi textem, žádná reklama na YouTube. Nikdo Vám nebude agresivně vnucovat věci, které nechcete. Nikdo Vám neskočí doprostřed Vaší oblíbené písničky, aby Vám řekl, že jejich tampóny jsou nejlepší. Prostě žádná reklama.


  • Co se týče Youtube, tak pokud se díváte přes internetový prohlížeč, tak blokátor funguje, ale samotná aplikace má všechny blokátory reklam dobře podchycené. Já místo aplikace Youtube používám jinou (zástupnou aplikaci), která vypadá úplně stejně a je vytvořená speciálně jako náhrada původní aplikace Youtube. Můžete se i přihlásit ke svému účtu na Youtube. Funguje perfektně a navíc přehrává i když vypnete displej. Na Vaši žádost Vám můžu poslat odkaz.


  • Licenci lze na kterémkoli zařízení jednoduše deaktivovat a aktivovat ji na jiném zařízení. (Např. při koupi nového telefonu, nebo z jakéhokoli jiného důvodu)


  • Na rozdíl od blokátorů v prohlížečích AdGuard blokuje reklamy ještě dříve, než se načtou do prohlížeče. To šetří data a zrychluje načítání.  Pokud Vám stačí licence pro 3 zařízení můžete si ji zakoupit v mých ostatních nabídkách.


  AdGuard lze nainstalovat do operačních systémů Windows, Android, macOS, iOS

  Upozornění pro uživatele zařízení Apple:

  • v operačním systému iOS je AdGuard kompatibilní pouze s internetovým prohlížečem Safari. V případě ostatních prohlížečů doporučuji otestovat kompatibilitu v bezplatné zkušební verzi.
  • Zástupná aplikace Youtube pro Apple zařízení je zatím jen beta verze a nemám ji osobně odzkoušenou.


  Nejaktuálnější program se 14-ti denní zkušební dobou zdarma stáhnete na oficiálních stránkách: https://adguard.com/cs/welcome.html

  Pokud Vám na vyzkoušení nestačí 14-ti denní zkušební doba programu, můžete si vyžádat 30-ti denní licenci na zkoušku zdarma.
  Postup při aktivaci licenčního klíče:

  1. Na oficiální webové stránce AdGuard se zaregistrujte

  https://auth.adguard.com/registration.html


  2. Po přihlášení klikněte na Moje licence, Přidat licenci, Licenční klíč AdGuard a vložte licenční klíč (zde můžete později pomocí křížku odebrat licenci z libovolného zařízení a uvolnit ji tak k aktivaci na jiném zařízení)

  Důležité! Aktivujte si licenční klíč do 14-ti dnů od zakoupení, jinak hrozí propadnutí platnosti.

  Po aktivaci, už nelze licenční klíč reklamovat, protože je natrvalo svázaný s Vaší emailovou adresou. Nabízím možnost zdarma vyzkoušet aplikaci na 30 dnů.


  3. Vždy si stáhněte aplikaci/software z oficiálních stránek (nebo přes odkaz na oficiálních stránkách), ať máte jistotu, že nestáhnete omylem doplněk nebo nějakou "poloverzi".

  Na horní liště pod záložkou produkty vyberte příslušný operační systém

  Po nainstalování aplikace/softwaru se přihlaste a licenční klíč by se měl aktivovat automaticky.

V pořádku