Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Dřevěná montessori hračka počítání pomocí prstů/ od 1Kč |227| - Hračky
Dřevěná montessori hračka počítání pomocí prstů/ od 1Kč |227| - Hračky
Dřevěná montessori hračka počítání pomocí prstů/ od 1Kč |227| - Hračky
Dřevěná montessori hračka počítání pomocí prstů/ od 1Kč |227| - Hračky
1 z 3
Rozbaleno

Dřevěná montessori hračka počítání pomocí prstů/ od 1Kč |227|

Skončeno
5 přihazovalo
353 Kč
Ukončeno ve středu 28. 2. 2024, 19:05:00
Běžná cena
429 Kč
Vyhráno uživatelem c...4
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 79 Kč
Kurýr 99 Kč
Mezinárodní přeprava 129 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Dřevěná montessori hračka počítání pomocí prstů/ od 1Kč |227|
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

V aukci od 1Kč!

Hračka pro rané učení – Tato hračka pro rané učení se skládá z 12 jasných dřevěných číselných bloků, 10 oboustranných karet, 1 praktické úložné krabičky, 1 pevné dřevěné desky a 2 měkkých plstěných dlaní. Skvělá vzdělávací hračka pomáhá vašim dětem pochopit základní aritmetické operace sčítání a odčítání.

Matematická hračka pro učení a počítání – Naše matematická tabule je vybavena skládacími prsty, které podporují rozvoj mozku, koordinaci ruka-oko a dovednosti při řešení problémů. Je to nejen hračka, ale také výborná výuková pomůcka, vhodná pro školku, předškolní děti nebo každé dítě, které je připraveno ponořit se do krásy čísel.

Hračky Montessori pro batolata – Uveďte své děti do vzrušujícího světa matematiky s hračkami Topbright Montessori pro rané vzdělávání. Tato pečlivě vyrobená vzdělávací hračka, která je ideální pro chlapce a dívky ve věku od 3 do 5 let, činí matematiku zábavnou a vzrušující. Rodiče mohou pomoci svým dětem od 3 let procvičit základní dovednosti počítání, aby se mohli připravit na předškolní a mateřskou školu.

TOP stav.

Originální balení.
Dražíme od 1 koruny !

Přeji příjemnou aukci a hodně štěstí :)

-------------------------------------------------------------------

►►►Doplňující Informace◄◄◄

► Kompletní obsah aukce je zveřejněn na produktových fotografiích a v popisku.

► Zboží prodáváme bez originálního obalu a manuálu, pokud není uvedeno jinak.

► Svým příhozem souhlasíte s obchodními podmínkami.

► Zboží je doručováno 1-3 dny od přijetí platby.

► Garantuji profesionální obchod od ověřeného prodejce.

► V případě jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat.

► V případě platby v EUR je kurz 1€ = 26 CZK

► Obchodní podmínky : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/o-prodejci

► Sledujte naše nabídky zde : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/nabidky

► Přidejte si nás do oblíbených prodejců a nic Vám neunikne : aukro.cz/uzivatel/citydonna 

V aukci od 1Kč! Hračka pro rané učení – Tato hračka pro rané učení se skládá z 12 jasných dřevěných číselných bloků, 10 oboustranných karet, 1 praktické úložné krabičky, 1 pevné dřevěné desky a 2 měkkých plstěných dlaní. Skvělá vzdělávací hračka pomáhá vašim dětem pochopit základní aritmetické operace sčítání a odčítání. Matematická hračka pro učení a počítání – Naše matematická tabule je vybavena skládacími prsty, které podporují rozvoj mozku, koordinaci ruka-oko a dovednosti při řešení problémů. Je to nejen hračka, ale také výborná výuková pomůcka, vhodná pro školku, předškolní děti nebo každé dítě, které je připraveno ponořit se do krásy čísel. Hračky Montessori pro batolata – Uveďte své děti do vzrušujícího světa matematiky s hračkami Topbright Montessori pro rané vzdělávání. Tato pečlivě vyrobená vzdělávací hračka, která je ideální pro chlapce a dívky ve věku od 3 do 5 let, činí matematiku zábavnou a vzrušující. Rodiče mohou pomoci svým dětem od 3 let procvičit základní dovednosti počítání, aby se mohli připravit na předškolní a mateřskou školu. TOP stav. Originální balení. Dražíme od 1 koruny ! Přeji příjemnou aukci a hodně štěstí :) ------------------------------------------------------------------- ►►►Doplňující Informace◄◄◄ ► Kompletní obsah aukce je zveřejněn na produktových fotografiích a v popisku. ► Zboží prodáváme bez originálního obalu a manuálu, pokud není uvedeno jinak. ► Svým příhozem souhlasíte s obchodními podmínkami. ► Zboží je doručováno 1-3 dny od přijetí platby. ► Garantuji profesionální obchod od ověřeného prodejce. ► V případě jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat. ► V případě platby v EUR je kurz 1€ = 26 CZK ► Obchodní podmínky : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/o-prodejci ► Sledujte naše nabídky zde : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/nabidky ► Přidejte si nás do oblíbených prodejců a nic Vám neunikne : aukro.cz/uzivatel/citydonna

Nabídka č. 7056781715 Vystaveno 25.02. 19:02 Zobrazení: 50