search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii
Drink it Skleněná láhev s neoprénovým obalem Ferda 500ml
visibility
Cena Kup teď!
410 Kč
K dispozici 2 kusy
access_time
Do vyprodání všech položek
access_time
Do vyprodání všech položek
visibilityŽádný sledující
Doprava
 • Zásilkovna na výdejní místo ČR 60 Kč
 • Zásilkovna na adresu ČR 120 Kč
 • placeOsobní převzetí Praha 4
 • Zjistit více
Platba
 • Platba kartou online
 • Platba při převzetí
 • Platba převodem
 • Zjistit více
Prodejce favorite
  • Přeprava zdarma

   Při nákupu nad 1 000 Kč od prodejce022

  • Stav zboží

   Nové

  • Doba dodání (od obdržení platby)

   2-3 dny

  Lahve Drink it byly speciálně vyvinuty na pití kohoutkové vody i jiných nápojů, které lze nosit všude s sebou. Jsou vyrobeny v ČR a české a moravské ruce se nezapřou. Smyslem je ekologické používání opakovaně použitelných, zdravotně nezávadných lahví na úkor jednorázových PETek.


  Drink it lahve jsou české úplně celé. Lahev z borosilikátového skla, obal z neoprenu, design i praktické dřevěné víčko se závitem, to vše vzniká v malé české firmě a české sklárně.


  Lahev je vyrobena ze silnějšího borosilikátového skla, které je odolnější proti rozbití než běžné sklo. Navíc tělo lahve dobře chrání před rozbitím i atraktivní neoprenový obal ve vámi zvoleném designu.


  Dřevěné víčko, s vnitřkem ze zdravotně nezávadného testovaného plastu na závit, dokonale těsní. Takové zavírání mohou dobře využívat i děti, bez rizika vylití nápoje do tašky.


  Voda ve skleněné lahvi nechytá žádné pachy a vůně. Sklo je transparentní. Lahev má leptaný nápis Drink it, takovou lahev můžete použít i jako designovou karafu na stůl v práci nebo doma.


  Silný neoprenový obal velmi dobře izoluje, což oceníte v létě na studené nápoje a naopak v zimě na horké. Navíc je na něm našité ouško, takže lahev můžete i pověsit za karabinu na batoh.


  Borosilikátové sklo je ještě ekologičtější než běžné sklo, a to jak surovina, tak jeho výroba. 20% suroviny je z recyklátu.


  Lahev i víčko jsou zcela zdravotně nezávadné. Neobsahují ftaláty ani olovo. Lahev nemá žádné záhyby, proto se snadno vymývá. Lze jí samozřejmě mýt i v myčce.


  Drink it nenabízí doživotní záruku proti rozbití jako některé zahraniční skleněné lahve. Ta totiž někdy trochu motivuje uživatele, o lahev se příliš nestarat. Drink it jde cestou masivnější lahve se silným ochranným obalem, aby se náhodné rozbití eliminovalo na minimum. I tak výrobce nedoporučuje si hrát na Pelíšky a scénu s hláškou „Komu tím prospěješ?“. Nicméně v případě rozbití lahve, lze zakoupit samostatnou náhradní lahev ev. náhradní víčko, pokud dojde k jeho ztrátě.


  Specifikace:


  lahev 0,5 l – průměr 7 cm, výška 26 cm

  Faktury posílám na e-mail.


  Při nákupu více druhú zboží z mé nabídky a doručení Zásilkovnou platíte dopravné jen jednou (do limitu rozměru balíku).

V pořádku