Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
DRON EACHINE E520 NA DÍLY.  - Elektro
DRON EACHINE E520 NA DÍLY.  - Elektro
DRON EACHINE E520 NA DÍLY.  - Elektro
DRON EACHINE E520 NA DÍLY.  - Elektro
DRON EACHINE E520 NA DÍLY.  - Elektro
1 z 4
Nefunkční / na díly

DRON EACHINE E520 NA DÍLY.

(7046486468)
5 přihazovalo
250 Kč
Ukončeno v neděli 1. 10. 2023, 21:00:32
Vyhráno uživatelem j...0
10 sledovalo
5 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Historie přihazování
Stav zboží
nefunkční produkt nebo produkt určený na náhradní díly
Doba dodání (od obdržení platby)

PRODÁ SE DRON NA DÍLY JEDNA BATERIE UVNITŘ DRONU. JE TO MODEL EACHINE E 520 NEMÁME NABÍJEČKU PROTO NENÍ MOŽNÉ HO OTESTOVAT.

 

ZBYTKOVÁ ELEKTŘINA V BATERCE PO ZAPNUTÍ ROZBLIKÁ LETKY. OVLÁDAČ OTESTOVÁN TAKÉ SVÍTÍ.

 

ALE JAKO CELEK NEMOŽNO OTESTOVAT.  

 

PRODEJ BEZ ZÁRUKY NA COKOLIV PRODEJ ZA VAŠI CENU BEZ MOŽNOSTI VRÁCENÍ. MOŽNÁ NĚKDO MÁ STEJNÝ A MOŽNÁ POUŽIJE DÍLY. 

 

 

DŘÍVE NEŽ PŘIHODÍTE SI PŘEČTĚTE PODMÍNKY PRODEJE!!!

 

UPOZORŇUJI PŘÍPADNÉ UŽIVATELÉ AUKRA ŽE JIŽ NENÍ MOŽNÉ PŘIHODIT NA MOU AUKCI POKUD NEMÁTE PLNĚ OVĚŘENÝ ÚČET JE ZDE PLNO UŽIVATELŮ KTEŘÍ PŘIHAZUJÍ NA AUKCE MAJÍ ÚČET ZALOŽEN V ROCE 2011 A NEMAJÍ ŽÁDNÉ HODNOCENÍ A JEN MAŘÍ AUKCE TYTO UŽIVATELE IHNED DÁVÁM NA ČERNOU LISTINU A RUŠÍM JEJICH PŘÍHOZY.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

 

TĚŽKÉ A NADROZMĚRNÉ VĚCI ODESÍLÁM KURÝREM GLS. JINAK SLUŽBOU ZÁSILKOVNA

KDE SI MUSÍTE ZVOLIT ADRESU VAŠÍ ZÁSILKOVNY JAKMILE VÁM PŘÍJDE SMS NEBO EMAIL JE ZÁSILKA PŘIPRAVENA K VYZVEDNUTÍ NA VÁMI ZVOLENÉM MÍSTĚ.

 

VYDRAŽENÉ ZBOŽÍ ODESÍLÁM 1 x TÝDNĚ, PROTO DORUČENÍ 7-10 DNÍ OD DORUČENÍ PLATBY. ALE OBVYKLE SE SNAŽÍM ODESLÁNÍ ZBYTEČNĚ NEZDRŽOVAT.

 

POKUD NEMŮŽETE  Z NĚJAKÉHO VAŠEHO DŮVODU DODRŽET TYTO PODMÍNKY NEPŘIHAZUJTE PROSÍM DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

 

VYHRAZUJI SI PRÁVO ZRUŠIT AUKCI BEZ PŘÍHOZU !!!NEBRÁNÍM SE NABÍDCE KUP TEĎ.

POKUD JIŽ NEBYLO V AUKCI PŘIHOZENO.

 

Dobře si prosím prohlídněte fotky a popis aukce nikoho nenutím přihazovat je to Vaše rozhodnutí!!! klidně se zeptejte na dotaz odpovím.

  

Z důvodu stáří neposkytuji žádnou záruku na stav! ani možnost vrácení peněz pokud nebude napsáno jinak!!!pokud budu poskytovat záruku bude to uvedeno.

 

Vždy otestuji a popíšu jak nejlíp umím.

 

PŘIHOZENÍM V AUKCI SOUHLASÍTE V PODMÍNKÁCH AUKCE PLATBY A PŘEPRAVY!!!

POKUD NEBUDE NAPSÁNO JINAK.

 

Při vyhráni více aukcí poštovné vždy jedno to vyšší

 

Na platbu čekám 4-5 pracovních dní ode dne ukončení aukce, po neobdržení částky nebo žádné komunikaci opět vystavuji zboží. Proto si platbu proveďte okamžitě nebo na druhý den. Nepřipomínám se o platbu je to na Vás!!! 

 

Upozorňuji přihazující že kontroluji Vaše příhozy dle Vašeho stavu obchodování (negativů)  rozhoduji o zrušení Vašich příhozů. To samé platí o nových uživatelích bez historie(nulové hodnocení)

Děkuji za pochopení

Po obdržení platby odesílám na uvedenou adresu 

Příhozy neruším!

Na dobírku nezasílám

Přeji příjemnou aukci

Veškeré předměty které prodávám jsou osobního, sběratelského či rodinného původu.

PRODÁ SE DRON NA DÍLY JEDNA BATERIE UVNITŘ DRONU. JE TO MODEL EACHINE E 520 NEMÁME NABÍJEČKU PROTO NENÍ MOŽNÉ HO OTESTOVAT.ZBYTKOVÁ ELEKTŘINA V BATERCE PO ZAPNUTÍ ROZBLIKÁ LETKY. OVLÁDAČ OTESTOVÁN TAKÉ SVÍTÍ.ALE JAKO CELEK NEMOŽNO OTESTOVAT.PRODEJ BEZ ZÁRUKY NA COKOLIV PRODEJ ZA VAŠI CENU BEZ MOŽNOSTI VRÁCENÍ. MOŽNÁ NĚKDO MÁ STEJNÝ A MOŽNÁ POUŽIJE DÍLY.DŘÍVE NEŽ PŘIHODÍTE SI PŘEČTĚTE PODMÍNKY PRODEJE!!!UPOZORŇUJI PŘÍPADNÉ UŽIVATELÉ AUKRA ŽE JIŽ NENÍ MOŽNÉ PŘIHODIT NA MOU AUKCI POKUD NEMÁTE PLNĚ OVĚŘENÝ ÚČET JE ZDE PLNO UŽIVATELŮ KTEŘÍ PŘIHAZUJÍ NA AUKCE MAJÍ ÚČET ZALOŽEN VROCE 2011 A NEMAJÍ ŽÁDNÉ HODNOCENÍ A JEN MAŘÍ AUKCE TYTO UŽIVATELE IHNED DÁVÁM NA ČERNOU LISTINU A RUŠÍM JEJICH PŘÍHOZY.DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.TĚŽKÉ A NADROZMĚRNÉ VĚCI ODESÍLÁM KURÝREM GLS. JINAK SLUŽBOU ZÁSILKOVNAKDE SI MUSÍTE ZVOLIT ADRESU VAŠÍ ZÁSILKOVNY JAKMILE VÁM PŘÍJDE SMS NEBO EMAIL JE ZÁSILKA PŘIPRAVENA K VYZVEDNUTÍ NA VÁMI ZVOLENÉM MÍSTĚ.VYDRAŽENÉ ZBOŽÍ ODESÍLÁM 1 x TÝDNĚ, PROTO DORUČENÍ 7-10 DNÍ OD DORUČENÍ PLATBY. ALE OBVYKLE SE SNAŽÍM ODESLÁNÍ ZBYTEČNĚ NEZDRŽOVAT.POKUD NEMŮŽETE ZNĚJAKÉHO VAŠEHO DŮVODU DODRŽET TYTO PODMÍNKY NEPŘIHAZUJTE PROSÍM DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.VYHRAZUJI SI PRÁVO ZRUŠIT AUKCI BEZ PŘÍHOZU !!!NEBRÁNÍM SE NABÍDCE KUP TEĎ.POKUD JIŽ NEBYLO VAUKCI PŘIHOZENO.Dobře si prosím prohlídněte fotky a popis aukce nikoho nenutím přihazovat je to Vaše rozhodnutí!!! klidně se zeptejte na dotaz odpovím.Zdůvodu stáří neposkytuji žádnou záruku na stav! ani možnost vrácení peněz pokud nebude napsáno jinak!!!pokud budu poskytovat záruku bude to uvedeno.Vždy otestuji a popíšu jak nejlíp umím.PŘIHOZENÍM VAUKCI SOUHLASÍTE VPODMÍNKÁCH AUKCE PLATBY A PŘEPRAVY!!!POKUD NEBUDE NAPSÁNO JINAK.Při vyhráni více aukcí poštovné vždy jedno to vyššíNa platbu čekám 4-5 pracovních dní ode dne ukončení aukce, po neobdržení částky nebo žádné komunikaci opět vystavuji zboží. Proto si platbu proveďte okamžitě nebo na druhý den. Nepřipomínám se o platbu je to na Vás!!!Upozorňuji přihazující že kontroluji Vaše příhozy dle Vašeho stavu obchodování (negativů) rozhoduji o zrušení Vašich příhozů. To samé platí o nových uživatelích bez historie(nulové hodnocení)Děkuji za pochopeníPo obdržení platby odesílám na uvedenou adresuPříhozy neruším!Na dobírku nezasílámPřeji příjemnou aukciVeškeré předměty které prodávám jsou osobního, sběratelského či rodinného původu.
Nabídka č. 7046486468Zobrazení: 105